Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Симулация

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #61
    е то винаги така - първо хаос, докато се разбере кой какво заповядал - след това на нисшите им писва - избиват се едни други и накрая който победи, неговия Главнокомандващ става герой и оставя следа в историята
    Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

    请您死在地狱般的阵痛
    [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
    きさまはしんでくださいませんか
    [kisamawa shinde kudasaimasenka]

    Comment


      #62
      ... ако преди това не успее да избие сам всичките си подчинени...
      albireo написа
      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

      Comment


        #63
        е то Аркания май на там върви ха ха ха
        Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

        请您死在地狱般的阵痛
        [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
        きさまはしんでくださいませんか
        [kisamawa shinde kudasaimasenka]

        Comment


          #64
          Аз май ще обръщам към столицата и ще правя пуч ... поне в случая ще знам посоката.

          П.П. В Генщабните академии учат ли се художествени науки :mazacho:

          Dulce et decorum est pro patria mori

          ОТТУКА ЗАПОЧВА РОДИНАТА -
          СЪС ГРОБ НА НЕЗНАЕН ЮНАК,
          НАД КОЙТО СМЪРТТА Е ПРЕМИНАЛА,
          СМЪРТТА НЕ И ВРАЖИЯ КРАК.

          Comment


            #65
            :lol: :lol: :lol:

            Давайте да я спираме щото това вече и фарс не е, просто не знам такава дума която да опише положението достатъчно акуратно и красноречиво.
            albireo написа
            ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

            Comment


              #66
              Имперецо не подстрекавай хората Тъкмо ми стана интересно как ще свърши цялата работа


              Неоникс, за какво са ти изобразителните изкувства в воените академии?
              Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

              请您死在地狱般的阵痛
              [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
              きさまはしんでくださいませんか
              [kisamawa shinde kudasaimasenka]

              Comment


                #67
                Много ме обърквате тук
                Каква драма се е получила?
                Аз просто си кретам в провинцията умирайки си от страх интересно е :kill_myse
                Fairness is a wonderful attribute, Major Anderson. It has nothing to do with war."
                Page 97
                "Human beings didn't evolve brains in order to lie around on lakes. Killing's the first thing we learned. And a good thing we did, or we'd be dead, and the tigers would own the earth."
                Page 241
                "I am your enemy, the first one you've ever had who was smarter than you. There is no teacher but the enemy. No one but the enemy will tell you what the enemy is going to do. No one but the enemy will ever teach you how to destroy and conquer. Only the enemy tells you where he is strong. And the rules of the game are what you can do to him and what you can stop him from doing to you. I am your enemy from now on. From now on I am your teacher."
                Page 262
                Ender's Game

                Comment


                  #68
                  Хайде да я спираме тогава.
                  След тея обвинения към майсторството ми на Пейнт в забутата компютърна зала, подпийнал, по спешност, в 11 вечерта, просто се саморазжалвам.


                  Извинения към Воланд, че не спазвам желанието за конфиденциалност, но много ме дразните като се базикате с това, че си дадох зор да направя нещо за да изкарам от тинята на правенето на нищо (поне от едната страна) тая симулация.

                  П.С.Спам филтъра ми е конфигуриран да пуска само от воландовата поща за тези помислили си идиотски идеи

                  Редактирано!
                  Last edited by xopxe; 26-11-2007, 19:42.
                  Kerls, wollt ihr ewig leben?

                  Comment


                    #69
                    Мии освен командващите армии/групи армии в Аркания да подпишат молба до Томания да започне бойните действия, за да имат поне един сигурен враг и да се знае накъде да се стреля

                    Не спирайте играта, има всички възможности да стане интересно. И за една седмица не може да се е натворил толкова хаос. Най-много в краен случай едно примирие от 48 часа за допълнителна организация... Макар че никой май не се е юрнал в "Барбароса".

                    Леле, сега като гледам от страни сигурно сме като съветското командване нейде около 21 юни 1941....
                    „Аз, Драгомир, писах.
                    Аз, Севаст Огнян, бях при цар Шишман кефалия и много зло патих. В това време турците воюваха. Аз се държах за вярата на Шишмана царя.“

                    Модератор на раздел "Военна Авиация"

                    Comment


                      #70
                      Какво съветско командване, то имаме организацията на тълпа от хора от 92 националности, които не си знаят един на друг езиците.


                      Макар, че, при симулиране на дори опростена логистика на армия от средата на 20ти век, планиране на военна кампания за два-три дена не може да доведе до нещо нормално - особено както идеята е бързо да се хвърлим в бой - и със реалистичната, но неподходяща за такъв случай, система на съобщения.
                      Kerls, wollt ihr ewig leben?

                      Comment


                        #71
                        ха ха ха и един Стали който не харесва явно евреи и румънци - с тия отстранени Рабинович и Йонеску ха ха ха
                        Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                        请您死在地狱般的阵痛
                        [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                        きさまはしんでくださいませんか
                        [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                        Comment


                          #72
                          Не знам за вас, ама аз лично доста се забавлявам
                          Пък и до момента нищо толкова непоправимо не се е случило, а и аз като знам какво е положението и отначало да почнем разликата няма да е много голяма, да не кажа никаква А и ще се лишим от едно от най-забвните неща до момента - вестника на Даниц
                          <<..........>>

                          Comment


                            #73
                            Какво ти забавно, аз от половин час не мога да се спра да се смея.

                            xopxe написа
                            Хайде да я спираме тогава.
                            След тея обвинения към майсторството ми на Пейнт в забутата компютърна зала, подпийнал, по спешност, в 11 вечерта
                            Това обяснява толкова много!!! :lol: :lol: :lol:
                            Last edited by Imperial; 26-11-2007, 19:48. Причина: Автоматично сливане на двойно мнение
                            albireo написа
                            ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                            Comment


                              #74
                              Добре, какво да направим, да спираме, да направим преработка или да направим пауза с цел да се преподредят нещата. Лично моите си цели относно симулирането на някои аспекти на нещата са се (почти) изпълнили.
                              И да не забравя - името не случайно е симулация - това не е игра с игрови правила. Това е точно симулация - някои неща са направени (според моите идеи как са изглеждали), други са само маркирани.
                              Но ако искате, може компромисен вариант - да дам 2-3 дни пауза, да се преподредят нещата (ако е възможно) и след това направо да се започне с бойните действия.
                              Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                              Проект 22.06.1941 г.
                              "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                              Comment


                                #75
                                Ако ще я продължавате, най-добре поискай от двата щаба по една подробна карта на това как искат да им изглеждат вече разположените и готови за бои армии и тогава почвайте пуцаницата.
                                Редактирано: И някой да вземе да ме разжалва, че да напиша едни мемоари - Дъглас Адамс ряпа да яде.
                                Kerls, wollt ihr ewig leben?

                                Comment

                                Working...
                                X