Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Симулация

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #46
    Четете новините Разгневени абонати нападат в остри писма главреда ни фелдмаршал Карбовски-Кеворкян

    Comment


      #47
      Аз се чудя ... в момента координацията между командирите е непоправимо нарушена. Дали да не преправим нещата и да започнем отначало? Т.е., да смятаме това само като стартов тест. Ще очаквам мненията на всеки участник на игровата поща. Няма проблем и да продължим и да рестартираме след известно преправяне на нещата. Чакам отговори ...
      Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
      Проект 22.06.1941 г.
      "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

      Comment


        #48
        По-добре да се продължи, особено ако има хаос и в двете армии. Така този, който се справи по-добре с хаоса ще бъде и победител.
        „Аз, Драгомир, писах.
        Аз, Севаст Огнян, бях при цар Шишман кефалия и много зло патих. В това време турците воюваха. Аз се държах за вярата на Шишмана царя.“

        Модератор на раздел "Военна Авиация"

        Comment


          #49
          messire Woland написа
          Ще очаквам мненията на всеки участник на игровата поща.
          :38:
          albireo написа
          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

          Comment


            #50
            Ми дайте да видим поне кво ше стане, ако съвсем се омотат конците ше рестартираме, аз получих съобщенията и май няма проблеми при мене.
            (\_/)
            (°_°)
            (> <) <- This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

            Comment


              #51
              Съгласен съм с Уорлорда - дайте поне една пушка да пукне преди да спрете симулацията - пък и то за сега се симулира яко :mhehe: направо тотална симулация :1087: със много добри симуланти, но все някога ще се ориентираме какво да правим. Няма да стане блицкриг, ама к'во от т'ва- тъкмо повече касапница ще е
              Kerls, wollt ihr ewig leben?

              Comment


                #52
                Добре, значи продължаваме
                Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                Проект 22.06.1941 г.
                "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                Comment


                  #53
                  Малко информация:
                  - Когато вали дъжд и/или времето е облачно, авиацията е неефективна. Това го казвам, за да не очаквате от авиацията някакви особени действия в такова време.
                  - Не би било зле, когато си давате един на друг някакви документи, да не очаквате реакцията да е мигновена - най-малкото човекът, на когото сте ги дали, трябва да ги прочете. Евенутално - да помисли и/или да направи преценка. Или някакви планове. Отделно от това комуникацията не е мигновена. Давайте си време един на друг.
                  - Също така е добре да се знае, че за движение се изисква време, понякога - много (справка - техническия файл). Например, ако една пехотна дивизия се движи между 20 и 25 км за ден и заема пътя за 4 часа, ако пратите 3 пехотни дивизии в някаква посока, не разчитайте пътя да е свободен в следващите 12 часа. И ако много скоро след това (примерно същия ден) дадете заповед на дивизиите да тръгнат обратно - имайте предвид, че ще настане хаос. Така че аз бих посъветвал да се направи план, ако ще и това да отнеме седмица, но да не се дават прибързани заповеди. Разбира се, всеки си решава и действа както намери за добре - тези съвети са съвършено незадължителни и могат и да не се вземат предвид.
                  Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                  Проект 22.06.1941 г.
                  "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                  Comment


                    #54
                    Хубаво го казваш, но най-веорятно вече сме се оплескали в някакъв ужасен хаос, за да предизвикаме такава реакция - т.е. Ще падат глави на командващи- не че има кой да ги замести :p
                    Kerls, wollt ihr ewig leben?

                    Comment


                      #55
                      Даже си нямаш идея... както и останалите, според реакциите им, макар че то иначе нямаше да се стигне до тук.
                      albireo написа
                      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                      Comment


                        #56
                        Боят настана, тупкат сърца ни http://simulacia.blogspot.com/ четете и интервю с арканийския лидер!

                        Comment


                          #57
                          Ха ха ха сега по логиката на интервюто с Арканийският лидер , той трябва да даде заповед да се бомбардира Льоневил, и да не внимава да не загуби по-малко или повече от 15 самолета и да не убие повече от 300 войника ха ха ха
                          Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                          请您死在地狱般的阵痛
                          [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                          きさまはしんでくださいませんか
                          [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                          Comment


                            #58
                            По скоро Партията ще разжалва още един маршал :mhehe:
                            Да видим дали Томания ще се съгласи с Арканийската максима: Нет человек, нет проблемьi - т.е. генералите са разстреляни, не сме ви нападали
                            Last edited by xopxe; 26-11-2007, 16:40.
                            Kerls, wollt ihr ewig leben?

                            Comment


                              #59
                              Нека нека - текучество трябва да има - да се вкарва свежа кръв
                              Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                              请您死在地狱般的阵痛
                              [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                              きさまはしんでくださいませんか
                              [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                              Comment


                                #60
                                Между другото имам една молба - когато пращата заповеди и въпроси към Водещия (най-вече заповедите) - нека да се пишат по-скоро само важните неща. Не друго, а например днес, до 16:30 през мен минаха 74 писма, сигурно ще има още. Проблемът е, че често се пишат писма, които са непълни и после се пускат допълнения към тях. По-прости заповеди означава по-бързо и точно изпълнение. А броят на писмата май обърква и вашите колеги - може би 20% от тези писма бяха до един конкретен командир - честно казано не знам кога и как ще ги чете ... В крайна сметка лошо няма, но количеството ненужна информация увеличава хаоса. Е, той в крайна сметка си е бил присъщ на епохата, така че може би всичко е наред. Противоречивите заповеди също са нормални, но честно казано аз си мислех, че това ще започне с началото на военните действия. А не преди началото им.
                                Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                                Проект 22.06.1941 г.
                                "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                                Comment

                                Working...
                                X