Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Любопитно

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Кухулине, това ако приемем, че повечето от тези хора имат някакви принципни/постоянни позиции по тези въпроси. Аз подозирам, че са много повече тактици, отколкото стратези в това отношение (казано в духа на форума).

    Comment


      Всички сме тактици но генерално ни влече нанякъде. Аз, ако се интересувах от политика, щях да знам кого накъде го влече по даден въпрос. Интервюта, изказвания, изборни платформи и т.н. Ако не, здраве да е.

      Comment


        Изчезнал Безследно написа Виж мнение
        Въобще, принципно погледнато, всеки опит да се даде количествено измерение на качествени величини е обречен на неуспех.
        Щото "ляв" и "десен" са качествени и дефинирани величини ли? Т. нар. "либерали" са чисти деспоти с крясъците си и истериите си всеки път, когато нещо не им харесва и с атаките си срещу всеки, който не е на тяхното мнение. Като онзи изрод преди две седмици, който обяви, че щял да обръща колите на всички, които не вярвали в глобалното затопляне. Този е толкова либерален, колкото аз съм негър. Та и с ляво-дясно е същото.
        Никто не обнимет необъятного! - Козьма Прутков
        A який чоловiк горилку не п'є - то вiн або хворий, або падлюка. - Невідомий українець

        Comment


          Nick написа Виж мнение
          Като онзи изрод преди две седмици, който обяви, че щял да обръща колите на всички, които не вярвали в глобалното затопляне. Този е толкова либерален, колкото аз съм негър. Та и с ляво-дясно е същото.
          И колко коли е успял да обърне и жив ли е още

          Comment


            Nick написа Виж мнение
            Щото "ляв" и "десен" са качествени и дефинирани величини ли? .
            Това с лявото и дясното никога не съм го разбирал.
            Хората обичат да слагат етикетчета, дори когато те нищо не означават.
            "Culture is roughly everything we do and monkeys don't."
            FitzRoy Somerset, 4th Baron Raglan

            Comment


              Your Political Compass

              Economic Left/Right: -2.63
              Social Libertarian/Authoritarian: -4.26

              И аз като повечето тук съм в зеленото квадратче. Но съм съгласен, че въпросите не винаги са съвсем разбираемо зададени.

              Comment




                Без жертви, слава Богу.

                Comment




                  Кво нещо е еволюцията

                  Comment




                    Тц тц. Някво куче паднало в 70-метров сондаж. Опитали се да го извадят, не успели, отнесли проблема на най-високо ниво. Събрали екип и го извадили.

                    The puppy that captured the hearts of a nation with its ordeal, stuck deep in an Istanbul borehole, is saved thanks to combined efforts of rescue crews

                    Comment


                      Nick написа Виж мнение
                      Т. нар. "либерали" са чисти деспоти с крясъците си и истериите си всеки път, когато нещо не им харесва и с атаките си срещу всеки, който не е на тяхното мнение.
                      Така-мс. Сори, че новините са втора преснота, но поднасянето е зажигателно - черпя те едно Занимательное Трамповедение - от тая дата - все на Next.
                      "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                      Comment


                        Как изглеждат деветметровите вълни
                        "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                        Comment


                          За тоя клип в редита каква дискусия се заформи, не е истина. Аквариуми, хидростатично налягане, хидродинамично, чак някви корабни инжeнери дойдоха да обясняват

                          Comment






                            Kathrine Switzer, долу е на седемдесе годинки.

                            Comment


                              Интересно, че нямаме сериозен раздел с (авто-)биографии.
                              Аз пък научих, че сина на Робърт Щилмарк - Александр Робертович Штильмарк - е участвал активно в руската политика, работил е за възстановяването на черносотенното движение.
                              "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                              Comment


                                Comment

                                Working...
                                X