Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Любопитно

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    най-забавно е че няма нищо за начина показан на снимката под загравието Твърде често срещан сред разни дегенерати...явно минава са убер гъзарски сред водачите на Голф и археологични БМВ 3-та серия.

    Comment


      Изоставената България: Ръждиви машини
      "No beast so fierce but knows some touch of pity."
      "But I know none, and therefore am no beast."

      (Richard III - William Shakespeare)

      Comment


        Gaden Gogi написа Виж мнение
        най-забавно е че няма нищо за начина показан на снимката под загравието Твърде често срещан сред разни дегенерати...явно минава са убер гъзарски сред водачите на Голф и археологични БМВ 3-та серия.
        Гога, аз така карам на междуградско от години, само сменям лява и дясна ръка. Искам да кажа, в 90% от времето - с една ръка. (ама не карам Голф, нито БМВ 3)
        Виж какво казва за теб психологът:
        ПСИХОЛОГ: Така управлява автомобилът, властен и упорит човек, не много доброжелателен спрямо заобикалящите го.
        "No beast so fierce but knows some touch of pity."
        "But I know none, and therefore am no beast."

        (Richard III - William Shakespeare)

        Comment


          Фиг.5 по светофарите и под 70км/ч
          Фиг.7 при скорости над 70км/ч
          War, war never changes..

          Comment


            Dinain написа Виж мнение
            Гога, аз така карам на междуградско от години, само сменям лява и дясна ръка. Искам да кажа, в 90% от времето - с една ръка. (ама не карам Голф, нито БМВ 3)
            Виж какво казва за теб психологът:

            Аз не говоря за една ръка а за една ръка преметната по горната част на воланаи държаща срещоположният сектор. А това че не съм доброжелателен не значи че съм зложелател.

            Comment


              Gaden Gogi написа Виж мнение
              най-забавно е че няма нищо за начина показан на снимката под загравието Твърде често срещан сред разни дегенерати...явно минава са убер гъзарски сред водачите на Голф и археологични БМВ 3-та серия.
              МНого американци карат така и с всякакви коли. Нямам идея защо, на мен ми изглежда неудобно.

              Иначе истинският убер гъзарски метод е да се лежи върху вратата, така че почти нищо да не се вижда от пътя.
              albireo написа
              ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

              Comment


                Imperial написа Виж мнение
                МНого американци карат така и с всякакви коли. Нямам идея защо, на мен ми изглежда неудобно..
                Е тук за гъзария минава да се кара 20 годишна 3-ка. Иначе освен че е неудобно (за мен поне) няма почти никакво движение в дясно.

                Comment


                  3, 5, 7, карам голф 3-ка(защото няма пари за 7-ца)

                  Comment


                    messire Woland написа Виж мнение
                    Може, на мен обаче като изглед ми изглеждаше горе-долу както си представях един компютър по описанието му от една стара фантастика. Чак днес се сетих за името на автора и книгата, ето:
                    Евгений Гуляковски - "Сезонът на мъглите"
                    Имаше любопитни идеи (за тогава, сега не знам как ще ми се видят) за междузвездните пътешествия и за последствията от колонизацията. Тогава ми беше интересна.
                    Чел съм я само три пъти Нея и "Дългият изгрев на Ена".

                    Иначе на волана винаги без изключения съм 7. И го държа точно както препоръчва инспектора - стабилно не без да стискам. И понеже са ми дълги качанките, лактите ми винаги почиват единия на опората на вратата, другия на стойката между седалките(моята стойка може да се наглася по височина).
                    This is my signature. There are many like it but this one is mine.

                    Comment


                      World's worst planes: The aircraft that failed

                      The history of aviation is littered with aircraft that failed to live up to expectations. Here are some of the most serious aviation failures.
                      "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                      "But I know none, and therefore am no beast."

                      (Richard III - William Shakespeare)

                      Comment


                        Dinain написа Виж мнение
                        World's worst planes: The aircraft that failed

                        http://www.bbc.com/future/story/2014...ds-worst-plane
                        Това е повече от тъп списък, повечето самолети в него са най-малкото нормални, някой дори хубави за времето си. Пък доводите са толкова "журналистически" че няма на къде. Едиственият наистина неудачен(като конструкция) е Саламандър + Албакор който закъснява.

                        Comment


                          А махащият с криле, 9токрилия и немската Комета?
                          "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                          "But I know none, and therefore am no beast."

                          (Richard III - William Shakespeare)

                          Comment


                            Кометата в списъка е британска, какъв 9токрил? спомням си че С-37 го наричаха 5токрил 7хохуй, или вариация, но в списъка няма подобен

                            Comment


                              Съгласен съм с Гоги - тенденциозна подборка. На същия принцип като Fairеy Battle, да речем, може да се критикува "Щука"-та. Критиката срещу "Девастатора" е идиотска - това важи за всеки торпедоносец от тази ера. За МиГ-23 - да не говорим. "Бизонът" може и да не е нещо особено, но това не го прави достоен за подобен списък. Изброяването може да продължи със същите заключения - тенденциозно подбрано.
                              За Christmass Bullet - не знам, не бях чувал за него досега. Може и да има място. Транс-атлантичесикя на "Капрони" наистина е неуспешен, но в никакъв случай не е грозен, поне според мен. Много си е готин (и далеч не е единствения с такова количество крила). Ме-163 е специфичен самолет за специфична роля. Не знам да е чак толкова неуспешен в нея. Интересен е при всички случаи (а според мен е и красив).
                              Така че от целия списък вероятно само "Капрони" Са-60 и Christmass Bullet заслужават мястото си.

                              Comment


                                За някой като TBD-то съм съгласен. Не толкова за машината но концепцията е пръчка. Сума народ умира в тоя самолет.
                                This is my signature. There are many like it but this one is mine.

                                Comment

                                Working...
                                X