Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ултиматория

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #61
    1. Получавам отчета за зададена заповед в нечитаема кодировка - тоест само с питанки. Във връзка с това питам - водещите получават ли ги в нормален формат или бланките трябва да се попълват само на латиница?

    2. Има ли бланка за поръчване на специалисти - или това се прави в отделно писмо до водещия?
    Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

    请您死在地狱般的阵痛
    [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
    きさまはしんでくださいませんか
    [kisamawa shinde kudasaimasenka]

    Comment


      #62
      Присъединаявам се към горното питане. Заради ???? Не става ясно кой е кода за потвърждаване при заповед и тн. А да, кои точно неща да пращщаме по пощата като заповеди?
      "Спартанците не питат колко са враговете им, а къде се намират......"

      Comment


        #63
        1. Получавам отчета за зададена заповед в нечитаема кодировка - тоест само с питанки. Във връзка с това питам - водещите получават ли ги в нормален формат или бланките трябва да се попълват само на латиница?
        Не, не трябва на латиница, всичко пристига коректно
        2. Има ли бланка за поръчване на специалисти - или това се прави в отделно писмо до водещия?
        Не, специалисти, кораби, сграи се поръчват до петък в нарочна ваша заповед за хода. Само с наличните единици се действа "реалновремево". заповед пращайте на мейла на играта. Yahoo не ми позволява да ви пиша на кирилица, но ще ви пращам отговори в тхт файлове през там заради филтрите,които на българските мейл сървири не съществуват.

        Comment


          #64
          Във формата за експедиции може да се избере само едно човече, което да се включи към нея. Може би е по-добре да се избират с checkbox?

          П.П. И аз съм с питанки в писмата.

          Иначе доколото аз разбрах, всички поръчки (икономически заповеди) ще са в писмо по мейла, но нека Данчо () да каже.


          Едит:
          ...заради филтрите,които на българските мейл сървири не съществуват.
          в abv.bg мисля има филтри за сортиране на писмата в папки, ако това е целта
          Dulce et decorum est pro patria mori

          ОТТУКА ЗАПОЧВА РОДИНАТА -
          СЪС ГРОБ НА НЕЗНАЕН ЮНАК,
          НАД КОЙТО СМЪРТТА Е ПРЕМИНАЛА,
          СМЪРТТА НЕ И ВРАЖИЯ КРАК.

          Comment


            #65
            не, можеш с контрол и клик и няколко

            Comment


              #66
              Абеее я ме пишете някъде подгласник, ама ако не трябва да чета правила тепърва
              XV mile the sea brode is
              From Turkey to the Ile of Rodez...

              Comment


                #67
                von Danitz написа
                не, можеш с контрол и клик и няколко
                Така и направих, но ми се стори, че в потвърждаващия мейл имаше много малко питанки




                Едит: И аз приемам хора - всички се обадиха, рекох и аз да го спомена.
                Dulce et decorum est pro patria mori

                ОТТУКА ЗАПОЧВА РОДИНАТА -
                СЪС ГРОБ НА НЕЗНАЕН ЮНАК,
                НАД КОЙТО СМЪРТТА Е ПРЕМИНАЛА,
                СМЪРТТА НЕ И ВРАЖИЯ КРАК.

                Comment


                  #68
                  Проблема със експедицията изчезна,направо си влязох във формата.СЕга обаче възникнаха два въпроса:

                  1. В полето код какво трябва да въведа?

                  2. Полето в което пише за вкючен персонал(администратор,метеоролог и др.) всички са възможни но от паспорта знам че имам в наличност само два капитана и пионер изследовател и метеоролог.Та въпроса ми е само един такъв служител ли мога да кача на един кораб?

                  The end of the world came pretty much as we predicted.Atomic spark,struck by human hand raged out of control.Great cities were reduced to dust,burning continents were absorbed by boiling oceans.The spirits of the dead faded in the background radiation that blanked the Earth.

                  The 2 minute war - FallOut

                  Comment


                    #69
                    1. В полето код какво трябва да въведа?
                    Кодът който получи в паспорта

                    2. Полето в което пише за вкючен персонал(администратор,метеоролог и др.) всички са възможни но от паспорта знам че имам в наличност само два капитана и пионер изследовател и метеоролог.Та въпроса ми е само един такъв служител ли мога да кача на един кораб?
                    Не, десетки, каквито произведеш и направиш.

                    Fieldmarchal Philip von Kanninchenherz - талантлив адмирал си търси кралство?! Приемете човека, бре!
                    Last edited by von Danitz; 04-09-2007, 16:14. Причина: Автоматично сливане на двойно мнение

                    Comment


                      #70
                      Ъм... прехваленото интро не бачка. Виждам логото на куика и като се заереди страницата излиза дъ сейм ама избледняло и с въпросителна отгоре. ясно, че само това е на главата на създателя на играта, ама някой ден да го погледне това нещо, че и азе да се накефим на туй интро
                      "Далеч съм от мисълта си"

                      Comment


                        #71
                        На мен страницата не ми се зареди но може да се свали и да се гледа,много хубаво е направено :tup:

                        The end of the world came pretty much as we predicted.Atomic spark,struck by human hand raged out of control.Great cities were reduced to dust,burning continents were absorbed by boiling oceans.The spirits of the dead faded in the background radiation that blanked the Earth.

                        The 2 minute war - FallOut

                        Comment


                          #72
                          Че аз не кандидатствах ли за някаква страна там? Май трябваше да избера нещо...
                          XV mile the sea brode is
                          From Turkey to the Ile of Rodez...

                          Comment


                            #73
                            Мидланд, при Принца на Конде, там ли искаш, а той иска ли?

                            Comment


                              #74
                              Ако не го иска - Естланд ще го грабне Освен това интересна титла - адмирал-фелдмаршал редлагам да и добавя и графска титла, ако реши да застане начело на реформираната военна машина на Естландското велико херцогство
                              Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                              请您死在地狱般的阵痛
                              [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                              きさまはしんでくださいませんか
                              [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                              Comment


                                #75
                                Нямам против попринцип. Ама и аз съм в процес на усвояване на играта, та ако си търси някой по можещ... сам да прецени.
                                "Спартанците не питат колко са враговете им, а къде се намират......"

                                Comment

                                Working...
                                X