Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Форумни впечатления

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #31
    НВС написа
    според мен не сте прав на 90 а може би и на 100% в предположението си, че "...рядко, даже никога една форумна дискусия може да промени личното мнение на някого...".
    Дано да е така . За жалост обаче твърде често сме ставали свидетели на въпиюща липса на това именно настроение и възприятие, което описваш по-нататък в поста си.
    А иначе идеята за заставането първо "ЗА", после "ПРОТИВ" е много свежа, но не виждам как ще проработи на практика.
    XV mile the sea brode is
    From Turkey to the Ile of Rodez...

    Comment


      #32
      византиец, за пръв път не визирам теб.
      говоря по принцип.
      или дори за себе си.
      темата е неадекватна и колкото по-бързо се реши, толкова по-бързо сапунката ще свърши. разбира се, ако искате да свърши. )))

      Comment


        #33
        То в тази тема нищо не се решава. Сапунката няма цел, освен сапунисването може би.
        XV mile the sea brode is
        From Turkey to the Ile of Rodez...

        Comment


          #34
          НВС написа
          2. Нека първите пет поста да бъдат САМО в ПОДКРЕПА на тезата на автора - НИКАКВИ КРИТИКИ И ОТРИЧАНИЯ.
          И кои пет човека на форума биха подкрепили авторите на следните теми:
          Митове и легенди около известни личности
          Към коя група принадлежи съвременният български език:
          http://forum.boinaslava.net/showthre...8+%E5%E7%E8%EA
          Вероятно подкрепянето на подобни тези е като нареждане на опашка за бан.

          А каква подкрепа може да се окаже на теми, формулирани като въпрос? Например:
          Списък на българските владетели
          Империя или царство

          И съм почти съгласен със Sir Gray, че становищата обикновено са твърди и непоклатими, почти на 100%, но не за всички потребители. Може би за половината. А за останалата половина е според зависи.

          Sir Gray написа
          То в тази тема нищо не се решава. Сапунката няма цел, освен сапунисването може би.
          Не че в останалите теми се решава съдбата на човечеството...
          Last edited by IMPERATOR CÆSAR AVGVSTVS; 07-08-2007, 23:42. Причина: Автоматично сливане на двойно мнение

          "oderint, dvm metvant" (Caivs Cæsar Avgvstvs Germanicvs)
          It's so easy to be wise. Just think of something stupid to say - and then don't say it.

          Comment


            #35
            Леле Императоре, цитата в подписа ти кърти кочината отсекъде! :rock:

            А иначе темата ми се струва съвсем безмислена, аз лично съм за строгия контрол, било той и ощетяващ някого. Поне съм сигурен, че влезна ли в този форум, няма да прочета обикновените тъпанарщини характерни за останалите и насочеността винаги ще ми бъде интересна.

            С две думи - немам думи, с една - 'ич. Иначе казано - Ride on brothers!
            (\_/)
            (°_°)
            (> <) <- This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

            Comment


              #36
              проблема, мисля е в това, че за определени потребители има имунитет, а за други бан. в един случай си изкарах правилника и набелязах 12 нарушения на форумния правилник в един пост, на един потребител. интересно защо тези получаващи бан застъпват едни позиции, а другите точно определени други. имаше 1 страхотен пост на лонгалон за модерацията в една друга такава тема. мда ето го - http://forum.boinaslava.net/showpost...9&postcount=60
              Last edited by tonev; 08-08-2007, 02:44.
              Всяка алтруистична система е вътрешно нестабилна, защото е отворена за злоупотреби от страна на егоистични индивиди, готови да я експлоатират.

              Comment


                #37
                Немога да ти кажа. аз от както се помня съм жертва на репресии от страна на Имерцкото правителство

                Това на шега. А ако сериозно - на форума няма демокрация. хората които харесват или поне не дразнят администрацията си живеят необеспокояване на форума, тези които дразнят или направо са неприятни на администрацията си отиват. Форум като всички други
                Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                请您死在地狱般的阵痛
                [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                きさまはしんでくださいませんか
                [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                Comment


                  #38
                  И мен редовно ме трият, и аз често ровя да си намеря безсмъртните слова, ама нъц. А по характер съм свободолюбив, затрогващо и скромно горд, и обидчив. Обаче по тъмна доба идва като брониран картагенски слон при Кана, грозният, подъл и зъл модератор, в стъкларската лавица от филигранно венецианско стъкло на моите прозрения и...прас. Ужас някакъв. Не спя добре, броя си постовете. По-добре бан вече...

                  Comment


                    #39
                    Не мога да разбера какво толкова ви притесняват тези пет положителни първоначални мнения! Защо не ги възприемате от следната гледна точка:
                    5 мнения - отлична тема!
                    4 мнения - добра тема
                    3 мнения - средна работа
                    2 мнения - слаб интерес
                    1 мнение - ???
                    0 мнения в подкрепа - нищо ново и оригинално! Темата е за кръвожаден модератор с меч! (може и кухненски нож) :sm229:

                    А за научните аргументи pro и contra - естествено, всеки трябва да си поема отговорността. Само да припомня че АРГУМЕНТ е комплексно понятие - съчетание от безспорни ФАКТ(И) и субективни (научни?) ТЪЛКОВАНИЯ на тези факти. Какво се разбира под понятието НАУЧЕН АРГУМЕНТ? Разтълкувайте си го сами!
                    Но пак ще го кажа - Историята не е само факти! Иначе за какво е този форум?
                    А на въпроса как би проработила една такава система - ами само ако има привърженици и противници! Едните да подпират, другите да спират. :twisted:
                    "...7. Пациентите във форумите трябва да се съобразяват с условието, че тук не е място за интелектуални изяви от типа на философски монолози, това е лечебно заведение." - Правила за форуми

                    Comment


                      #40
                      von Danitz написа
                      Не спя добре, броя си постовете. По-добре бан вече...
                      Специално за Даниц - при изтриване на пост ще бъдете уведомяван с мейл. Може и по телефона. Сънят Ви е безценен за този форум!

                      Иначе поста на Лонганлон (той къде ли се загуби) описва доста точно методът на модериране и тук.
                      XV mile the sea brode is
                      From Turkey to the Ile of Rodez...

                      Comment


                        #41
                        Представям си: 4.14 през ноща звъни телефона на Даниц. "Здрасти, Добрата ламя Спаска е! Току що ти изтрих един пост - спи спокойно!"
                        Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                        请您死在地狱般的阵痛
                        [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                        きさまはしんでくださいませんか
                        [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                        Comment


                          #42
                          Аз не схванах защо са баннати Алд и Барабанчик. Но както знаем това е частен клуб...


                          thorn

                          Средновековните църкви в България

                          Comment


                            #43
                            Док Холидей написа
                            византиец, за пръв път не визирам теб.
                            Как така? Да се чудиш просто

                            Не, сериозно сега - според мен, тази тема е безвредна за форума, дори напротив, би могла да бъде и полезна - защото когато нещата опрат до учудване у даден потребител е хубаво, по мое мнение, да се дадат разяснения от страна на управата, макар и тези учудвания да не са проблем номер едно на галактиката, така да се каже Така се крепи, според мен, едно специфично чувство за единство в този форум. А що се отнася до триене, ако аз бях модератор в този форум или ако стана едно първите неща, които ще направя е да изтрия или поне да заключа темата за П.Добрев и Ко. Такива теми са слабостта на форума, а не тази. Това е моето мнение

                            П.П. А и Даниц, недей така, че ми се къса сърчицето като те слушам, почни да вземаш валерианче нещо....

                            THE LABARUM


                            sevot yhtils eht dna ,gillirb sawT`
                            ebaw eht ni elbmig dna eryg diD
                            ,sevogorob eht erew ysmim llA
                            .ebargtuo shtar emom eht dnA

                            Бе сгладне и честлинните комбурси
                            тарляха се и сврецваха във плите;
                            съвсем окласни бяха тук щурпите
                            и отма равапсатваха прасурси.

                            Comment


                              #44
                              byzantiner написа
                              Как така? Да се чудиш просто

                              Не, сериозно сега - според мен, тази тема е безвредна за форума, дори напротив, би могла да бъде и полезна - защото когато нещата опрат до учудване у даден потребител е хубаво, по мое мнение, да се дадат разяснения от страна на управата, макар и тези учудвания да не са проблем номер едно на галактиката, така да се каже Така се крепи, според мен, едно специфично чувство за единство в този форум. А що се отнася до триене, ако аз бях модератор в този форум или ако стана едно първите неща, които ще направя е да изтрия или поне да заключа темата за П.Добрев и Ко. Такива теми са слабостта на форума, а не тази. Това е моето мнение

                              П.П. А и Даниц, недей така, че ми се къса сърчицето като те слушам, почни да вземаш валерианче нещо....
                              Ето това е единствения проблем, който съм видял в този форум. Той е дефиниран като недемократичен и това се възприема като нормално. Само един-единствен проблем, но фундаментален
                              Не 7, а 77 пъти по 7...

                              http://www.mathematicalanthropology.org/

                              Тук неща са такива, каквито са и няма да се променят. - Голъм

                              Comment


                                #45
                                Thorn написа
                                Аз не схванах защо са баннати Алд и Барабанчик. Но както знаем това е частен клуб...
                                Алд не се сещам кой е, Барабанчика не се спря да скандира на някакви митинзи, на които май само той присъстваше...
                                albireo написа
                                ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                                Comment

                                Working...
                                X