Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Supremacy 1914 - Ангелите играят на комар

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    ValBo написа Виж мнение
    Аз ли нещо правя както не трябва или наистина не може да се прати подкрепление на атакуваща армия.
    Т.е. пращаш 10 единици, те вместо да се присъединят към атакуващите 20 и няколко се сбиват самостоятелно и съответно губят от превъзхождащите ги сили в града.
    А противникът вкара подкрепления в града, без никакъв проблем.
    Надявам се, че аз съм неразбралият, защото иначе е тотално идиотско
    От каква посока влиза подкреплението ти? Ако е от същата, от която са влезли предишните ти войски не би трябвало да има проблеми. Освен това виж дали противникът има само 1 армия.
    Може и да са попроменили правилата, аз не съм влизал от 8 години, за това време кой знае какво е станало.
    Основното обаче е планирането, а предвид скоростта на движение на армиите, планирането от рано има много голям ефект. Бойният дух/Моралът на войските също има голямо влияние за победата.
    Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
    Проект 22.06.1941 г.
    "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

    Comment


      От същата посока беше, но не стана
      не можах и да изведа войската от битката за да ги прегрупирам
      Спечелих войната, но такава пирова победа беше...
      Следващите битка чак след големите берти :-)
      Сънят е слаб заместител на кофеина!

      Comment


        А, да, войска от битка не можеш да вадиш, да.
        Един съвет за началото, ако имаш избор: добра стартова позиция е Испания. Под нея е главният енергиен доставчик, ако успееш да го прибереш, същевременно не е така продухано като в центъра на Европа.
        Русия също изглежда нелоша позиция, но големите разстояния там са си сериозен минус (и при Швеция). Ако си настроен на дипломация стават и Австрия или Франция, или пък Италия.
        При добра игра Османската империя също е подходяща.

        P.S. Обаче пък можеш да извадиш войските с най-нисък боен дух и да ги сложиш в провинция с висок морал - ще се оправят най-бързо.

        С коя държава си?
        Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
        Проект 22.06.1941 г.
        "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

        Comment


          Тъп въпрос.
          Игрови управител съм
          Искат да премахна неактивните играчи, само дето никой не знае как, а аз не успявам да открия подобно меню
          Помагайте, че се излагам пред младежта :-)

          С Австрия играя
          Сънят е слаб заместител на кофеина!

          Comment


            ValBo написа Виж мнение
            Тъп въпрос.
            Игрови управител съм
            Искат да премахна неактивните играчи, само дето никой не знае как, а аз не успявам да открия подобно меню
            Помагайте, че се излагам пред младежта :-)

            С Австрия играя
            Честно казано - и аз не виждам как е сега. Т.е. не виждам нито функция, нито бутон или каквото и да е. Ако открия - ще пиша.
            Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
            Проект 22.06.1941 г.
            "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

            Comment


              Уф, намерих го, бях го забравил къде. И така:
              1. Трябва да се стигне до админския контрол панел, това е зад портрета на владетеля. Там има един бутон "администратор на играта".
              2. Неактивните играчи могат да се махат само накуп, т.е. или всичките, или никой.
              Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
              Проект 22.06.1941 г.
              "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

              Comment


                Само там не бях кликал :-)
                Благодаря!
                Сънят е слаб заместител на кофеина!

                Comment


                  Всичко важно е скрито зад портрета на владетеля - като в треторазреден средновековен филм с мистерии А можеше да има панел на по-ясно място, ама айде.
                  Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                  Проект 22.06.1941 г.
                  "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                  Comment

                  Working...
                  X