Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Supremacy 1914 - Ангелите играят на комар

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #61
    Абе доста са поработили по баланса от последния път, преди с арабите си беше направо невъзможно да играеш, щото горките направо изпукваха от глад заради половината им провинции даващи нефт, сега е доста по-добре има и папане и малко руда дори
    А ти се надявай всичко да не се връща, че как си ми наблизо, да не взема да пратя доброволчески корпус в помощ на Мусолини
    <<..........>>

    Comment


      #62
      Ти си направо петролен и газов магнат. Дървено ембарго за тебе

      Comment


        #63
        Който желае да следи развитието на играта може да се логне като гост в игра Game ID: 3122 и да види карта, развитие и вестник. Дон Крилов и султанът Деймос, решиха да изядат в една и съща минута - Португалия.

        Comment


          #64
          Някаква идея как да се логна в играта от работа, където нашия админ е затворил де що порт има на фиревалла? Клиентът ми не ще да се конектне.
          XV mile the sea brode is
          From Turkey to the Ile of Rodez...

          Comment


            #65
            von Danitz написа Виж мнение
            Който желае да следи развитието на играта може да се логне като гост в игра Game ID: 3122 и да види карта, развитие и вестник. Дон Крилов и султанът Деймос, решиха да изядат в една и съща минута - Португалия.
            Е, някои поне го правят почтенно - след деклариране на Война
            Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

            请您死在地狱般的阵痛
            [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
            きさまはしんでくださいませんか
            [kisamawa shinde kudasaimasenka]

            Comment


              #66
              Е сега, то мойто не е война, по-скоро освобождаване на изконни арабски територии от португалските империалисти

              Грей, клиента се връзва към 78.46.71.177 на порт 49508, толкова високи портове не би трябвало да са забранени, освен ако просто не е забранил всички и ви е оставил само тези които ви трябват за работата.

              Може да пробваш да му купиш бира, обикновено помага
              <<..........>>

              Comment


                #67
                Аз намерих на кои портове се опитва, обаче при нас е пълен кепенец - всичко е тряснато, с изключение на каквото е разрешено. А админа ни е жена, ще трябва за нещо друго да се жертвам, с бира няма да стане...
                От утре си оставям лаптопа вкъщи включен и правя Ремоте Десктоп до него, не мое така
                XV mile the sea brode is
                From Turkey to the Ile of Rodez...

                Comment


                  #68
                  Мда, то и нашите Мучачос от Параламентос , като видяха кво правят арабос дел мороканос и заявиха че и те искат да освобождават своите събратя от Португалия. Въобще Параламентос издекларира че Португалия е бананова република, изкуствено създадена от грешка в историческия алгоритъм и трябва да бъде корегирана/отстранена

                  Да здравствует Ел Грандо Мучачо Авизо 19,5-ти
                  Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                  请您死在地狱般的阵痛
                  [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                  きさまはしんでくださいませんか
                  [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                  Comment


                    #69
                    Ма те мароканците блицкриг почнаха, жертви дават на камари край Тунис, а вие нещо с испанска стъпка, войната може би за по-натък сте я отложили

                    Comment


                      #70
                      ами имаме малко организационни проблеми. Наложи се да разстреляме двама главнокомандващи заради допуснати грешки в реверанс ¹20045-А ("При аудиенция при краля в петъчен ден, ако преди обед е валял дъжд с градушка и температурата не надвишава 23 градуса по Целзии, в случаите че кралят страда от нерасположение причинено от вирусна инфекция съпроводена със суха кашлица и обилно сополоотделяне") ... Та сега имаме малко управленска криза в армията. Но докато се избира нов главнокомандващ, армията не губи време и посещава допълнителни лекции по "Етикет за Много Напреднали".
                      Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                      请您死在地狱般的阵痛
                      [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                      きさまはしんでくださいませんか
                      [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                      Comment


                        #71
                        Испания на гребена на вълната!

                        Испания е страна на контрастите. Най-бедната и най-напреднала държава в света ха ха ха Първа крепост - 1:14 РМ
                        Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                        请您死在地狱般的阵痛
                        [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                        きさまはしんでくださいませんか
                        [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                        Comment


                          #72
                          Avisian ‎(6:04 PM):
                          аз съм най-бедната страна в света
                          и най-прогресивната ха ха
                          Неизвестен Мусю ‎(6:05 PM):
                          що ве
                          Avisian ‎(6:05 PM):
                          щото първи построих форт
                          Неизвестен Мусю‎(6:07 PM):
                          свиня

                          Avisian ‎(6:09 PM):
                          е свиня
                          кво толкова с 10 минути изпреварих турчилята
                          Avisian ‎(6:10 PM):
                          ама кво от това като нямам пари сега за пристанища ха ха
                          Неизвестен Мусю‎(6:10 PM):
                          ми праодавай ве
                          Avisian ‎(6:10 PM):
                          какво? гащите на инфантата?
                          Неизвестен Мусю‎(6:10 PM):
                          аз пари имам немам дръа
                          Avisian ‎(6:10 PM):
                          ние мизерстваме
                          мрем от глад
                          подайте на пропитание
                          Avisian ‎(6:11 PM):
                          хляба свърши
                          Неизвестен Мусю‎(6:11 PM):
                          моа ти дам зърно и риба за дръа
                          Avisian ‎(6:11 PM):
                          остави се и пастите с а към края
                          дърво нямаме - от него месим тестото за пастите
                          Неизвестен Мусю‎(6:11 PM):
                          петрол? газ? желязо?
                          Avisian ‎(6:11 PM):
                          чакаме тия дни да пристигне специалист от русия да ни учи да варим вино от дървени кори
                          Avisian ‎(6:12 PM):
                          че гроздето го изядоха сиромашлята
                          ний затова и почнахме война
                          Avisian ‎(6:13 PM):
                          всъщност те прошляците хукнаха да грабят граничните фасиенди на португалците
                          и се наложи за да замажем положението и да не накърним честа на Мучачосите да обявим война
                          сега поне месо има ..... португалско
                          Прехваната шифрограма на високо равнище уличаваща високопоставени личности от световно ниво - признак за първокласната работа на Испанските Секретни Мучачоси.

                          П.П. "Заслужелият" секретен мучачос ¹000 бе понижен в звание редник .... посмъртно.
                          Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                          请您死在地狱般的阵痛
                          [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                          きさまはしんでくださいませんか
                          [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                          Comment


                            #73
                            Събота и неделя няма да се нападаме! Само по ботовете, евентуално!

                            Comment


                              #74
                              Аз имам два въпроса към по-опитните играчи. Първият: как правите мир/мирен договор с играч, който вече е победен? И вторият - проблем ли е, ако човек е на минус с парите, а играта явно позволява солиден минус да се натрупа?
                              Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                              Проект 22.06.1941 г.
                              "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                              Comment


                                #75
                                С ботовете му даваш мир когато поискаш и той се съгласява най-късно до ден.
                                С парите не знам лично аз, не съм успявал да докарам чак такъв минус
                                XV mile the sea brode is
                                From Turkey to the Ile of Rodez...

                                Comment

                                Working...
                                X