Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За този форум

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    За този форум

    Този форум е предназначен за обсъждане на игровите концепции, които се разработват от някои от нас. За да се държи нивото сигнал-шум високо, форумът е достъпен само за:

    albireo
    Deimos
    dibo
    gollum
    княз Крылов
    messire Woland
    Odzava
    Sir Gray
    von Danitz
    Хана
    Ханс

    Ако имате предложения за др. хора, които могат да допринесат към този форум, моля дайте ги.
    Last edited by Imperial; 03-07-2007, 19:02.
    albireo написа
    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

    #2
    Ами не знам, мисял си, че би било добре да добавиш и тези - Хана (тя не знам дали толоква се интересува, но би могла да допринесе нещо към дискусията, мисля си), Деймос (определено е човек, който може да допринесе, ако ще и само като оценка на концепциите), Крылов (човек, който изработва концепции).

    Comment


      #3
      за Крилов и аз си мислех, Хана не знам, тя май по-скоро не се интересува точно от тези теми. Деймос - умно. Освне това мислех си за няколко потенциални хора с поглед съвсем отвън - напр. митака?
      Recalibrating my lack of faith in humanity...

      https://www.youtube.com/watch?v=MvqjkS6t9Yk

      Comment


        #4
        Добавих ги - Хана, Деймос и Крилов.
        albireo написа
        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

        Comment


          #5
          Да, Митака май имаше някакви собстевни идеи за игри, така че вероятно е подходящ. Сигурно има и други, за които сега не се сещам. Но да започнем да обсъждаме разни неща, пък то по пътя ще се сетим кого пропускаме .

          Хана си мислех по-скоро като коректив - човек с поглед отвън. А Деймос е вероятно човекът с най-математическо мислене и подход сред нас, така че ще е много подходящо.

          Comment


            #6
            Добавих dibo, помня че той преди имаше интереси в областта.
            albireo написа
            ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

            Comment


              #7
              Да, пропуснали сме го.

              Comment

              Working...
              X