Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Рицари на плаща и кинжала

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #16
    Новини от холандското разузнаване
    "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

    Comment


      #17
      Проект Intelligence - американските екстремисти: от фашисти до еколози (на руски)
      "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

      Comment


        #18
        Btw последното 'изследване' е толкова мега-дебилно в наивитета си, че се съмнявам, че е професионално. По-скоро е някакъв дестилат, по критериите за масова публична употреба. Но глупавичък...
        Recalibrating my lack of faith in humanity...

        https://www.youtube.com/watch?v=MvqjkS6t9Yk

        Comment


          #19
          ЦРУ купува информация с виагра - ... В страна с такава висока корупция заплащането за информацията е обичайна практика, а военачалниците и племенните вождове очакват да им се плати подобаващо за тяхното съдействие. В отплата са предлагани училищни пособия, лекарства, дори зъболекарска помощ. Парите и оръжията също са били популярни, но за кратко, тъй като привличат вниманието на талибаните. Така напоследък ЦРУ се обръща към виаграта - твърди се, че тя се предлага основно на застарели племенни вождове, които често имат разрешения максимум от 4 съпруги. Но това става след съответните медицински тестове, тъй като агентите не желаят евентуални здравни проблеми да настроят цели родове срещу тях.
          ИМХО: Брех, добре са се сетили!
          "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

          Comment


            #20
            Покриване на следите с... рекорди
            След дългогодишни изследвания германският журналист Петер Хорнунг-Андерсен твърди, че новината за разбиването на самолет на тогавашната югославска авиокомпания JAT през 1972 г., при която оцелява стюардеса, е фалшификация на чешките тайни служби с цел да прикрият тяхна грешка.
            Според информацията Весна Вулович е останала жива, падайки от над 10 000 метра, и то без парашут. Рекордът на стюардесата е записан в Книгата на рекордите на Гинес. Хорнунг-Андерсен обаче казва пред хърватския вестник “Ютарни лист”, цитиран от БЛИЦ, следното: “Смятаното по онова време от цял свят за “чудо” е само обикновена измама на тайните служби”.
            Журналистът твърди, че самолетът се е разбил, защото погрешка е бил улучен от чешката противовъздушна отбрана, като в момента на падането е бил на височина от само 100-на метра.
            Още малко - на dir.bg
            "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

            Comment


              #21
              ЦРУ използва Уеб 2.0, а враговете - вируси.
              "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

              Comment


                #22
                Сега вече се оправихме - идва Дани Ятом!
                "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                Comment


                  #23
                  Това не е точно шпионаж, но е било СУПЕР-тайно - дор до пълно неведение на домакините...
                  Накратко
                  Надълго
                  Постфактум
                  "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                  Comment


                    #24
                    Оценка на загубите... на електронно бойно поле (рус.) - интранет на военни производствени мощности на Мицубиши е бил инфектиран с няколко вида компютърни вируси, които са копирали файлове и са предавали информация за персонала посредством активиране на камери и микрофони.
                    "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                    Comment


                      #25
                      Ето и една откровена вестникарска глупост в руслото на подновената антируска пропагандна вълна в Англия.

                      "Дейли телеграф": Руските служби имат разрешение да ликвидират врагове на чужда територия"

                      При специални условия е било позволено и отстраняването на "лидери на незаконни терористични групировки, организации, екстремистки групи и асоциации, нелегално напуснали територията на Русия и търсени от органите на реда", гласи друга специална директива на руските служби.

                      Comment


                        #26
                        Шпионска техника
                        Нартиада

                        Comment


                          #27
                          На вниманието на любителите да пооплюят "съветските идеолози и промиването на мозъци при тоталитарните режими": Ето как се почва война със 100000 жертви - признава причинителя С УСМИВКА.
                          "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                          Comment


                            #28
                            Всеки, който чете британския вестник "Индепендънт" трябва да знае, че вестника е с по-скоро ляв уклон. Собственик на вестника е Александър Евгеневич Лебедев. Да точно същия, който е завършил института на КГБ (сега същия институт, който е завършил Лебедев се нарича Академия за външно разузнаване). Лебедев е бил член на КПСС и е заемал доста високи постове в посолства на СССР в чужбина. Бил е и втори секретар на посолството на СССР в Лондон. Всички знаем с какво са се занимавали тези, които са били на такива постове и знаем какви са били политическите им пристрастия.

                            Comment


                              #29
                              Фактите никакви уклони не ги променят...
                              Впрочем, не си спомням вече къде се изцепих, че убийствата нищо не решават - ето още малко информация за размисли по въпроса.
                              "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                              Comment


                                #30
                                Една легенда... остава в легендите
                                "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                                Comment

                                Working...
                                X