Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи (версия бис)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    княз Крылов написа
    Каспаров и Компания твърдо са се закучили в дъното
    Каспаров доколкокото знам не бе допуснат (или греша, ма мисля, че не), а ква е компанията? Гледам, че т.нар. прави (десни де , разбирам руски) са с 1.1, това при 7% граница (ако не греша), значи десните (правите де) вън. А някога били ли са вътре?

    Comment


      абе незнам дали си виждал митинга на тия прави (Марш несогласнъх) какви хубави прави флагчета развяваха със черен сърп и чук на фона на бяло кръгче, което от своя страна на фона на Черно правоъгълниче ... А карпов от времето на Горби се знае че е интелигентен само докато му е затворена устата

      Виж другите освен карпов от тази партия наистина са циник до циник - всеки който е над 20 години много добрле ги познава в лице и ги знае и що за стока са - затова и на митингите им само неонацистчета по на 18 години и пенсионери по над 70 - явно така се чувстват по-млади

      Реално нищо ново няма да дадът тези избори . Колкото и да не ми харесва възраждащият се с пълна сила култ към личността, няма как да не призная че Путин е ефективен лидер в този момент, затова и аз гласувах за Единная Россия. Важно е обаче да се разбере че хората на тези избори не гласуваха за партия или парламент - гласуваха за Путин. В същността си Единная россия макар и да можеше да вземе най-много гласове, без Путин едва ли те биха минали 50% ( а дали щяха да стигнат и до 40%).
      Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

      请您死在地狱般的阵痛
      [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
      きさまはしんでくださいませんか
      [kisamawa shinde kudasaimasenka]

      Comment


        топ 10 на жените-шофьорки

        смех

        бой на човечета

        мишки
        A strong toun Rodez hit is,
        The Castell is strong and fair I wis...


        блог за средновековна балканска история

        Comment


          Guy de Mont Ferrand написа
          Какъв беше тоя филм на ужасите?:aaa:

          "oderint, dvm metvant" (Caivs Cæsar Avgvstvs Germanicvs)
          It's so easy to be wise. Just think of something stupid to say - and then don't say it.

          Comment


            княз Крылов написа
            абе незнам дали си виждал митинга на тия прави (Марш несогласнъх) какви хубави прави флагчета развяваха със черен сърп и чук на фона на бяло кръгче, което от своя страна на фона на Черно правоъгълниче ... А карпов от времето на Горби се знае че е интелигентен само докато му е затворена устата

            Виж другите освен карпов от тази партия наистина са циник до циник - всеки който е над 20 години много добрле ги познава в лице и ги знае и що за стока са - затова и на митингите им само неонацистчета по на 18 години и пенсионери по над 70 - явно така се чувстват по-млади

            Реално нищо ново няма да дадът тези избори . Колкото и да не ми харесва възраждащият се с пълна сила култ към личността, няма как да не призная че Путин е ефективен лидер в този момент, затова и аз гласувах за Единная Россия. Важно е обаче да се разбере че хората на тези избори не гласуваха за партия или парламент - гласуваха за Путин. В същността си Единная россия макар и да можеше да вземе най-много гласове, без Путин едва ли те биха минали 50% ( а дали щяха да стигнат и до 40%).
            Верно ли (сигурно имаш пред вид Каспаров, кат пишеш Карпов), че не е интелигентен (не обичам таз дума, предполагам, че визираш, че мисли само докат е зад дъската с фигурите, което си е лошо, че иначе не мисли де).
            По отношение на руските десни - аз разбирам, че са някакви националисти (въобще и не си помисляйте, че бъркам термините с....... по-старо време). Дай някакво инфо за политическата (за Русия става въпрос) ситуация в Русия (ако позволи началството разбира се в нова тема че тук не е най-добре), разбира се като позиции, не като тея са добри, а тея не. Ако не позволи дай линкове (ма сериозни на ЛС).

            Comment


              ей като дете обичах да си играя в снега и все още обичам

              albireo написа
              ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

              Comment


                Ами щом руснаците си го искат Путин, техна си работа. Мен обаче не могат да ме убедят,че е добър човек. Според мен е дори по - лош от Милен Велчев (а това вече говори много ), но в Русия може да смятат, че лошият човек, (подобно на Ветинари в света на Диска) ще ги управлява по - добре.
                Не 7, а 77 пъти по 7...

                http://www.mathematicalanthropology.org/

                Тук неща са такива, каквито са и няма да се променят. - Голъм

                Comment


                  Darkas написа
                  Ами щом руснаците си го искат Путин, техна си работа. Мен обаче не могат да ме убедят,че е добър човек. Според мен е дори по - лош от Милен Велчев (а това вече говори много ), но в Русия може да смятат, че лошият човек, (подобно на Ветинари в света на Диска) ще ги управлява по - добре.
                  Странно, а защо точно Милен Велчев ти е мерило за лошотия? Чист интерес, на мен той не ми изглежда по-зловещ или лош от повечето наши политици. Кажи, че ми е интересно.
                  А за Путин - ами хората си искат стабилност, може би би било добре да възстановят Империята, но тя пък е преминала в историята ... но пък си харесват силната личност на власт, която би направила какво ли не, за да се задръжи там. тяхна си работа според мен.

                  Last edited by messire Woland; 03-12-2007, 08:46. Причина: Автоматично сливане на двойно мнение
                  Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                  Проект 22.06.1941 г.
                  "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                  Comment


                    добрите хора в политиката са жертви. освен това са опасни за самия народ - защото добротатат и благото на държавата много често са разминават
                    Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                    请您死在地狱般的阵痛
                    [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                    きさまはしんでくださいませんか
                    [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                    Comment


                      Нормальные, хорошие люди в принципе не могут попасть в высшие эшелоны власти. На пути к верхам нужно оттолкнуть сотни и тысячи людей. Забыть старые дружбы, завести новые. Разрушить чужие карьеры...
                      Проходит естественный отбор, где добрата является недостатком.

                      А смешно было бы если бы Карпов набрал бы хоть 1 %.
                      Но нет худа без добра. Может он (Карпов)останется человеком. , ведь власть и потдержка народа ему в России не грозит.
                      "Россия безразлична к жизни человека и к течению времени. Она безмолвна. Она вечна. Она несокрушима..." Томас КАРЛЕЙЛЬ .

                      Comment


                        Я, кой имал рожден ден днес! Да вземем да отворим една тема с честитки??? :argh:

                        Comment


                          ха ха ха
                          Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                          请您死在地狱般的阵痛
                          [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                          きさまはしんでくださいませんか
                          [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                          Comment


                            Открит у нас зъб на 7 млн. г. променя теорията за произхода на човека
                            От Националния природонаучен музей смятат, че находката е принадлежала на един от предшествениците на човека и доказва, че еволюцията е започнала от Балканите.

                            Comment


                              messire Woland написа
                              Странно, а защо точно Милен Велчев ти е мерило за лошотия? Чист интерес, на мен той не ми изглежда по-зловещ или лош от повечето наши политици. Кажи, че ми е интересно.


                              Зарадо сделката с външния дълг, но и главно заради това, че той въведе политиката на излишъците, с която се ограбват най - бедните хора в България. Като включим и политикат ана задържане на доходите и ограничаване субсидиите в науката май взима приз за цялостно творчесто Орешарски сеега върви по неговите стъпки, но Велчев измисли схемите.
                              Не 7, а 77 пъти по 7...

                              http://www.mathematicalanthropology.org/

                              Тук неща са такива, каквито са и няма да се променят. - Голъм

                              Comment


                                Американските коли са твърде големи за България. :argh: Или просто великият дизайнер не е свикнал на софийските улички :1087: Чааак толкоз голяма не е колата.

                                Ford Mustang by Giugiaro Scratches Rims on Sofia Streets

                                albireo написа
                                ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                                Comment

                                Working...
                                X