Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Navyfield

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Navyfield

    От сега признавам, че хич не разбирам от кораби, но тази игра ми направи добро впечатление и реших да информирам всички тук за нея.
    Играта се състои в това да управляваш боен кораб от Втората Световна Война. Картата в играта е разделена на сектори където се водят битки и всеки избира в коя битка да се включи. Май забравих да кажа, че играта е онлайн. Мащабите са наистина големи. Стига съм хвалил играта, за да не се окаже, че не съм прав. Както и да е, от престоя ми във форума стигнах до извода, че най-големият маниак на тема кораби е Odzava, така че очаквам той да хвърли око на играта и да каже експертното си мнение.
    Опа, за малко да забравя. Сайта е http://www.navyfield.com/
    “Целият прогрес и цялата култура на човечеството се базират изключително върху гениалността и енергията на личности, а в никакъв случай не са продукт на “мнозинството”.

    #2
    Благодаря на Томас за линка. Сега я разглеждам играта - на пръв поглед е добра. Особено ме привлече факта, че е първия корабен мулти-плеър. Имаше някакъв 'Destroer Command" на времето, но не съм играл на него. А ей тук да си я свалите ако искате безплатно.
    Navy Field.
    Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
    Неизвестен руски адмирал

    Comment


      #3
      Аз мисля че съм играл Destroyer Command, и е много подобна на Silent Hunter, но без потапянето под водата
      Но не командваш по-голямо от Deostroyer за съжаление..
      War, war never changes..

      Comment

      Working...
      X