Съобщение

Collapse
No announcement yet.

арт анимация

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Във всеки случай не някакъв, накачулен с хлопците на козите...

    Comment


      Е, всичко зависи как ще направят историята - все още не е ясно, аз затова предпочитам да се надявам. Иначе е за деца (основно) така като го гледам. На моите това им допада (а гледам да им създам някакви стандарти в анимацията (и не само)).
      Що се отнася до звънците и кукерите - могат да го направят да е както трябва в историята (магическа музика и прочее), спокойно може да се получи (да речем, нещо като музикално-оригами магията в "Кубо и двете струни"). Не го гледай само от наша, местна гледан точка (те определено не го мислят така - най-малкото си пуснаха и проведоха успешна кикстартър кампания), погледнато откъм хора, които не знаят нищо за тези работи, може да се създаде достатъчно интересен сетинг на тази база.
      От това късичко филмче хич не става ясно как точно ще е като история. Но си прав, че е възможно и да не е добре. Ще видим. Засега има някакво обещание най-малкото, защото някога имахме доста добра анимационна школа, която вече я няма, ще е хубаво нещо да се възроди. Склонен съм да си занижа стандартите поне поначало.

      Comment


        Кухулин написа Виж мнение


        16+
        Кой го е изтрил - да му изсъхнат ръчичките

        Comment


          Кухулин написа Виж мнение
          Или такива:
          Или такива:



          Comment


            "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

            Comment


              ...и 5% отстъпка за Коледа! (eng./рус.) - филм с елементи на анимация
              "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

              Comment


                Хаха, много яко

                Comment


                  Забавно е, малко като в разказ на Шекли (е, щеше да е малко по-развита историята - дори в този формат). И актуално, щото в такава посока сме се запътили май.
                  Не е "арт-анимация" обаче .

                  Comment


                    Това не че е арт, но сценария определено е за тоя форум:
                    "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                    Comment


                      Нямам идея това арт ли е, но кефи

                      Comment


                        Comment


                          Ако някой е изпуснал Love, Death & Robots епизод 17, спешно да го гледа



                          Comment


                            Аз сега попаднах на цялата поредица, та тепърва ще я гледам (като намеря време, че напоследък е много кът).

                            Comment


                              Имай предвид, че някои от сериите са доста брутални, 18+. А някои пък са много арт Конкретно 17-та обаче е баш по тематиката на форума

                              Comment


                                Аха, знам, в ревюто пишеше, ама няма проблем, минал съм ги осемнадесетте отдавна (а пък и не е като да не съм гледал доста брутални анимации).

                                Comment

                                Working...
                                X