Съобщение

Collapse
No announcement yet.

арт анимация

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #46

    Comment


      #47
      Два проекта на OddBall студио: първия е много готин, но с жив артист; втория е "реалистичен", но пък - постапокалиптичен.
      "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

      Comment


        #48
        pnp5q написа Виж мнение
        втория е "реалистичен", но пък - постапокалиптичен.
        Уоу, страхотно!

        Comment


          #49
          Hope, love, and longing collide in this dreamlike animated short film. Harmony is a young girl living on a cold and desolate Earth, alone and longing for fri...
          albireo написа
          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

          Comment


            #50
            Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.
            "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

            Comment


              #51
              Един `истински вторник` в интерпретация на Алекс Будовски
              "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

              Comment


                #52
                Не знам дали е за тук - анимацията му не е `особена`, но пък - не е като да е на историческа тематика, ама не е и като да не е... Нека да е заради `арт` асоциациите, определено са запазили каквото са можали от атмосферата на илюстрациите на Гюстав Доре - Dante's Inferno Animated Epic (екшън трактовка; пълнометражен; 18+ /бая плюсове/). И между другото - 6.5 на imdb, а тая година има нов - Dante's Inferno animated - с оценка 7...
                P.S. Ако `спре` посред някъде, просто мръднете плъзгача мъничко по-нататък - целия е, с все финалните надписи.
                "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                Comment


                  #53
                  Подобно на "Машинариум" и "Ботаникула" - не е точно (или само) анимация, но и игра, но мисля че все пак принадлежи тук (поне докато не направим тема за "арт-игри"): Gomo. Този път словаци, а не чехи, но се вижда, че правят нещо много подобно на Amanitа .

                  Comment


                    #54
                    Не е много арт и не знам дали не е споменаван някъде, но филмът е много силен - Grave of the Fireflies.

                    Comment


                      #55
                      Аха, добър е (между другото, навремето имаше един подобен, в друга стилистика (тя доста се изменя с годините) - "Barefoot Gen") - Такахата въобще прави добри анимационни филми (поне всичките негови ми харесват, макар че по принцип можем да го разширим въобще към студиото им (с Миазаки) - Ghibli). В повечето случаи - добри, хубави детски филми или също толкова добри филми за всякаква възраст . Но съм съгласен, че не е баш "арт", но пък спокойно може да се спомене тук.

                      Comment


                        #56
                        Извинявам се за абсолютната оф-топичност, обаче много ми се искаше да попитам за стила на един музикален клип - не е анимация, но такова усещане срещнах за пръв път в демо-нивото на Syberia; прилича на ъпгрейднат Жорж Мелиес; не мисля, че е баш стийм-пънк, може би дарк стиймпънк, може би френски стиймпънк? - прочие - ако някой знае как се казва точно, моля да каже. И после го трийте. Мерси предварително.
                        "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                        Comment


                          #57
                          Не е много "арт", но е много приятно!

                          Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                          Comment


                            #58
                            Добро е .

                            Comment


                              #59
                              Не знам колко е арт, но е свежо

                              Десантник Ст¸почкин



                              Comment


                                #60
                                Е, арт определено не е, но е забавна. Напомни ми донякъде за един много забавен съветски детски роман - "Горе ръцете или враг номер 1" на Лев Давидичев (в сходна стилистика, но малко по-различен с оглед на контекста, в който е написан).

                                Comment

                                Working...
                                X