Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Музика от филми

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    ъъъ
    той умря преди 8 години?
    вече не е на 60. )

    Comment


      Тази тема е за музика към филми, а не за самите филми. Хайде да оставим режисьорите за друга тема .

      Comment


        HELLCAT написа
        Еврика ! Открих го :rock: За мен това е една от най - великите любовни драми. Натали Делон е просто възхитителна ( Все пак е била на 26 години, когато се снима във филма ! )
        Привет HELLCAT!
        Филма е страхотна класика и се намира адски трудно.За съжаление копието което намерих е с вградени японски субтитри и нищо друго.Ще съм ти страшно задължен ако ми изпратиш твоите(ако имаш)! :trink39: Благодаря предварително!

        Comment


          Passion of the Christ

          Comment


            Особености на руския лов и риболов !
            Колкото za The Doors ... няма друг гений като "краля гущер" :nworthy:
            Това, че съм схванал някои неща, дължа на разклатеното си здраве.
            Да си болен, значи да разбираш.
            Без болестта не разбираме кое е най-важно. Но можем прекрасно да разберем всичко останало.

            (Емил-Мишел Чоран, "Тетрадки 1957-1972")

            Comment


              Незнам слагал ли я е тази музика някой: 1492 завладяването на рая, от вангелис :1087:

              1492 Conquest Of Paradise

              Много хубава музика,в същото място има и дискографията ако ви интересува.

              The end of the world came pretty much as we predicted.Atomic spark,struck by human hand raged out of control.Great cities were reduced to dust,burning continents were absorbed by boiling oceans.The spirits of the dead faded in the background radiation that blanked the Earth.

              The 2 minute war - FallOut

              Comment


                radista написа
                Привет HELLCAT!
                Филма е страхотна класика и се намира адски трудно.За съжаление копието което намерих е с вградени японски субтитри и нищо друго.Ще съм ти страшно задължен ако ми изпратиш твоите(ако имаш)! :trink39: Благодаря предварително!
                И моето е същото ! Но както казват старите хора, когато няма дъжд и градушката върши работа. Навремето ( преди четвърт век ) филмът много ме впечатли, и много ясно си спомням целия диалог. Какво да кажем за саундтрака ? Вълшебна музика !!! А за Натали Делон ? Чок гюзел ханъм !
                SEMPER AGRESSUS

                Comment


                  HELLCAT написа
                  И моето е същото ! Но както казват старите хора, когато няма дъжд и градушката върши работа. Навремето ( преди четвърт век ) филмът много ме впечатли, и много ясно си спомням целия диалог. Какво да кажем за саундтрака ? Вълшебна музика !!! А за Натали Делон ? Чок гюзел ханъм !
                  Наистина жалко,но ти благодаря.Ако някой иска да чуе песента от филма
                  може да го направи от тук:



                  P.S.
                  Линка ще е активен 120h!

                  Comment


                    Не знам дали сте гледали филма "Singles"(Любовни квартири). Култов и мн любим за мен филм, главно заради любимата ми сиатълска музика, демек грънджа Та великата четворка си присъства :rock:

                    1. "Would?" - Alice in Chains
                    2. "Breath" - Pearl Jam
                    3. "Seasons" - Chris Cornell
                    4. "Dyslexic Heart" - Paul Westerberg
                    5. "The Battle of Evermore" - The Lovemongers
                    6. "Chloe Dancer/Crown of Thorns" - Mother Love Bone
                    7. "Birth Ritual" - Soundgarden
                    8. "State of Love and Trust" - Pearl Jam
                    9. "Overblown" - Mudhoney
                    10. "Waiting For Somebody" - Paul Westerberg
                    11. "May This Be Love" - Jimi Hendrix
                    12. "Nearly Lost You" - Screaming Trees
                    13. "Drown" - Smashing Pumpkins


                    Просто култови парчета от култови групи

                    Comment


                      Bird

                      Не си спомням подробности за изпълнението, май си беше нещо на Чарли Паркър, но може и да греша.
                      Филмът е добър, повечето на Клинт са такива.
                      Eighteen out of twelve apostles are buried in Spain.

                      Comment


                        Обръщам се към вас с молба за помощ. Търся песен от филма Uncommon Valor. Успях да открия името на изпълнителя и песента: Ray Kennedy- Badman, но самата песен не успях да открия никъде. Ако можете да ми помогнете ще съм Ви много благодарен.

                        Comment


                          Концерт за пишеща машина с оркестър

                          Comment


                            Великолепно
                            "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                            "But I know none, and therefore am no beast."

                            (Richard III - William Shakespeare)

                            Comment


                              Ако някой иска да ми пише
                              Eighteen out of twelve apostles are buried in Spain.

                              Comment


                                Не знам дали е пускано вече във форума но ще го пусна тук,един приятел ми го прати и и видеото и музиката са доста силни.Насладате се :

                                JEDEM DAS SEINE

                                Comment

                                Working...
                                X