Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Музика от филми

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #46
    Имам едно процедурно питане ! От дълго време търся из Нета филма "Особен урок" с Натали Делон...Бихте ли ме насочили !
    SEMPER AGRESSUS

    Comment


      #47
      Piliondel написа
      ....Мисля,че музика към филм,която си заслужава да бъде чута е например:
      "Donnie Darko"..или "American Beauty" както и музиката от "The Shawshank Redemption" и още много други.А Gladiator има наистина невероятен soundtrack!
      Дони Дарко е МНОГО интересен филм. Препоръчвам го. Здобих се със саунтрака веднага след като го изгледах. Хубав е, но не целия.
      Дони Дарко

      Но има една невероятна песен, която веднага ми се внедри под ноктите. И от тогава листчето с текста и винаги ме съпътсва в задния ми джоб.Самата тя е така объркана както и самия филм. Чуйте, просто!!!
      Луд свят
      Поздрави с нея.

      HELLCAT написа
      Имам едно процедурно питане ! От дълго време търся из Нета филма "Особен урок" с Натали Делон...Бихте ли ме насочили !
      Как се зове на английски?!
      Last edited by neHCuoHEpa; 17-04-2006, 22:21. Причина: Автоматично сливане на двойно мнение
      "...времето е в нас и ние сме във времето; то нас обръща и ние него обръщаме." В. Левски


      Приемайте промените, но не изменяйте на ценностите си.

      Comment


        #48
        Мда,Donnie Darko е чуден филм!Мисля че и останалите песнички от саундтрака са доста интересни..и странни!Но определено Mad World на Gary Jules е страхотна!!!!Аз пък си я научих наизуст! :nod:
        "but it's hard to stay mad, when there's so much beauty in the world. Sometimes I feel like I'm seeing it all at once, and it's to much, my heart fills up like a balloon that's about to burst..."

        Comment


          #49
          "Особен урок" - "Lecon particuliere"
          SEMPER AGRESSUS

          Comment


            #51
            Ахам..а да не говорим за думите му и музиката в края на филма...разплакващи!!!
            "but it's hard to stay mad, when there's so much beauty in the world. Sometimes I feel like I'm seeing it all at once, and it's to much, my heart fills up like a balloon that's about to burst..."

            Comment


              #52
              песента от филма Тримата мускетари , руската версия
              на Михаил Боярски

              Comment


                #53
                gstg написа
                песента от филма Тримата мускетари , руската версия
                на Михаил Боярски
                Давайте линкове, ако ви е възможно, та да не се чудя за какво говорите
                "...времето е в нас и ние сме във времето; то нас обръща и ние него обръщаме." В. Левски


                Приемайте промените, но не изменяйте на ценностите си.

                Comment


                  #54
                  neHCuoHEpa написа
                  Давайте линкове, ако ви е възможно, та да не се чудя за какво говорите
                  Кажи си ще ти я метна на кюто

                  Comment


                    #55
                    Абе не е най-доброто изпълнение на песента, ама го слагам зарди филма, който компенсира.
                    Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the Bomb(много добър филм, ама то друго и не може да се очаква от Стенли Кубрик, име което спокойно може да се използва като синоним на думата режисьор) - When Johnny Comes Marching Home
                    Та избрах мелодията зарди филма, другият вариант беше да сложа "Умирай трудно".
                    Eighteen out of twelve apostles are buried in Spain.

                    Comment


                      #56
                      На мен специално ми харесва и музиката от филма "Седемнайсет мига от пролетта".

                      Comment


                        #57
                        Момчета препоръчвам песните от сериала Спецназ Давай за и Солдат те са на група Любэ, а също и soundtraka на Black Hawk Down
                        Last edited by GUUS; 29-04-2006, 23:24. Причина: Автоматично сливане на двойно мнение

                        Comment


                          #58
                          HELLCAT написа
                          "Особен урок" - "Lecon particuliere"
                          Еврика ! Открих го :rock: За мен това е една от най - великите любовни драми. Натали Делон е просто възхитителна ( Все пак е била на 26 години, когато се снима във филма ! )
                          SEMPER AGRESSUS

                          Comment


                            #59
                            Имам известни симпатии към тази сцена:
                            Road To Perdition: Perdition - Piano Duet
                            Eighteen out of twelve apostles are buried in Spain.

                            Comment


                              #60
                              Просто хубава музика от хубави филми
                              Филма е The Hudsucker Proxy (1994), според обложката музиката е The Hula Hoop, но става дума за "Танц със саби" на Хачатурян аранжирмент от Картър Бъруел.

                              Колкото и добри да нашите филмови композитори, те не са Бетховен, Моцарт или Брамс. Защо да използваме музика, не толкова добра, когато има толкова много великолепна оркестрална музика от миналото и от съвременността.

                              На път съм да се съглася с думите на Кубрик?
                              Last edited by Ханс; 30-11-2006, 17:11.
                              Eighteen out of twelve apostles are buried in Spain.

                              Comment

                              Working...
                              X