Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Съветски мобилни комплекси балистични ракети

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Македонците нема смеят да си отворят устата повече

    Comment


      Amazon написа Виж мнение
      как точно са копирали ракетата и главата за оптично насочване, и небалистична треактория, като нещото никога не е изнасяно в Китай (и никога няма да бъде)?
      Не забравяй, че китайците имат противокорабна балистична ракета. Нещо, което е точно в центъра на цитирания от Eguo текст

      Comment


        Кухулин написа Виж мнение
        Не забравяй, че китайците имат противокорабна балистична ракета. Нещо, което е точно в центъра на цитирания от Eguo текст
        Говори се че имат от поне 2-3 години. Реално нищо не знаем. Аз пускове и резултати от тестове не съм срещал. САЩ май също не вземат много насериозно цялата история. Мярка се тук-там че китайците казали еди-кво си. А китайците не са чак толкова свенливи и "изпускат"(смятай как това става случайно в зверски тоталитарна държава) някой и друг кадър, когато постигнат успех(първият полет на J-20, хитрите отсеци за ракета ВВ отстрани на фюзелажа, снимки на разрушители, фрегати, корвети и ракетни крайцери въоражени като фрегата и с псевдо стелт форма и т.н. ти познаваш материята по-добре от мен), колкото и да се правяр на потайни. Ето сега и за J-15 замълчаха, като за J-20. Не вървят нещата. Или вървят зашеметително добре и за това го крият. Едно от двете. Не знам кое. Избирай си.
        This is my signature. There are many like it but this one is mine.

        Comment


          Amazon написа Виж мнение
          САЩ май също не вземат много насериозно цялата история.
          Тук няма как да си в по-голяма грешка. Това е заплаха номер едно за американската отбрана към настоящия момент. Според тях ракетата е в оперативна готовност от (доста) години.

          Amazon написа Виж мнение
          Ето сега и за J-15 замълчаха, като за J-20. Не вървят нещата. Или вървят зашеметително добре и за това го крият.
          Нищо не крият. Нещата си вървят, самолетите си летят, просто вече на никой не му прави впечатление. Не ги мисли ти китайците

          Comment


            Виждам темата умира , а в мен споменът от 1983-1985 напира. Механик водач и 5 номер в разчета по ракетата 8к14 и звяра МАЗ-543.
            Ееех славни времена ама посерковците ,,управници,, наши , нарязаха ги , разпродадоха ги и сега тук по морето ги гледам превърнати в хотели и кръчми , който пречат да мина и слезна на любимите скали от моето детство..
            Last edited by traper2504; 20-09-2017, 23:14.

            Comment

            Working...
            X