Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какви ще бъдат новите самолети на ВВС

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Какви ще бъдат новите самолети на ВВС

    Става въпрос разбира се за нашите ВВС.
    Според неназоваем източник: на Бурже F/A-18E е бил представен само отдалеч като най-вероятен изстребител за българските ВВС. При това за нашите по всяка вероятност е обсъждан F/A-18E c APG-79. Формално като възможни варианти са обсъждани и F-16 и JAS-39.

    Проблемът на форума :damnyou:

    "Чети историята и като познаеш от нея суетата на тоя свят, научи се да го презираш"
    Паисий Хилендарски

    #2
    малко снимки

    Малко снимки:
    Проблемът на форума :damnyou:

    "Чети историята и като познаеш от нея суетата на тоя свят, научи се да го презираш"
    Паисий Хилендарски

    Comment


      #3
      .
      Last edited by ; 21-03-2006, 07:28.

      Comment


        #4
        valo написа
        :sm186: Скъпи, с големи комисионни........
        Hmmm....Направо не ми се мисли какви ще са комисионните...:aaa: . И като си помисля колко техника покрай тези ще трябва допълнително да се закупи... Откъде толкова много пари???
        Проблемът на форума :damnyou:

        "Чети историята и като познаеш от нея суетата на тоя свят, научи се да го презираш"
        Паисий Хилендарски

        Comment


          #5
          има цяла тема във форума на Криле http://krile.net/viewtopic.php?t=1339 където на дълго и широко се обсъжда какъв е най подходящия или най приемливия самолет. Ф/А-18 ми харесва като възможности, но този който би бил приемлив по мое мнение Ф/А-18 е от Е варианта който е безумно скъп. Най подходящи за мен са или Ф-16 от модификацията блок 52+ или JAS-39 Грипен, ама подходящо оборудван за оперативна съвместимост в НАТО. Миг-29 само от варианта М2, или по-нови ама това е ненаучна фантастика. Рафал или Еурофайтър е почти изключено да вземем
          may the Force be with you

          Comment


            #6
            Han Solo написа
            има цяла тема във форума на Криле http://krile.net/viewtopic.php?t=1339 където на дълго и широко се обсъжда какъв е най подходящия или най приемливия самолет. Ф/А-18 ми харесва като възможности, но този който би бил приемлив по мое мнение Ф/А-18 е от Е варианта който е безумно скъп. Най подходящи за мен са или Ф-16 от модификацията блок 52+ или JAS-39 Грипен, ама подходящо оборудван за оперативна съвместимост в НАТО. Миг-29 само от варианта М2, или по-нови ама това е ненаучна фантастика. Рафал или Еурофайтър е почти изключено да вземем
            Мисля, че бе посочен по-горе F/A-18E или Е вариант. Плюс това дооборудван с допълнителни екстри...Може би нещо неясно съм написал? :sm186: Моделът за сделката с българите е бил представен само отдалеч на Бурже, т.е. достъп до него са имали само определени хора.
            Някои хора даже ни завиждат за посочената сделка....
            Проблемът на форума :damnyou:

            "Чети историята и като познаеш от нея суетата на тоя свят, научи се да го презираш"
            Паисий Хилендарски

            Comment


              #7
              Avatarx написа
              Мисля, че бе посочен по-горе F/A-18E или Е вариант. Плюс това дооборудван с допълнителни екстри...Може би нещо неясно съм написал? :sm186: Моделът за сделката с българите е бил представен само отдалеч на Бурже, т.е. достъп до него са имали само определени хора.
              Някои хора даже ни завиждат за посочената сделка....
              Пич току що се завръщам от форумна сбирка с човек , който е бил на Бурже служебно, и никаква подобна информация не изтече, ако имаш нещо по-конкретно кажи :sm186:
              may the Force be with you

              Comment


                #8
                После как тръгвали митовете и легендите...
                Вижте тук оригинала на всичко:
                In My Humble Opinion.

                Comment


                  #9
                  Fox Mulder написа
                  После как тръгвали митовете и легендите...
                  Вижте тук оригинала на всичко:
                  http://krile.net/viewtopic.php?p=92949#92949
                  Ами за точно това говоря бе човек - до преди малко пихме мавруд със Сашо
                  may the Force be with you

                  Comment


                    #10
                    Интересно, доста интересно се получава.Като си помисля, до преди известно време се спрягаше за втора ръка Ф-16, сега чак не ми се вярва на това което прочетох.
                    Като нищо ще вземем да купим 20-30 Ф-18-нашите дупетати ще глътнат много хубави комисионни от сделката.Така се очертава.
                    То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

                    Comment


                      #11
                      Всъщност информацията ми не е от английскоговорящи източници, ама и те щом пишат... Един мой приятел е бил там и от него знам. Контракта явно още не е сключен, но като знаем че ще има комисионни.... Що бе не са лоши самолетчетата. Спорен мен би било може би по-добре да направим като французите и да вземем Су от пето поколение, ама ние си залагаме на сигурно.
                      Проблемът на форума :damnyou:

                      "Чети историята и като познаеш от нея суетата на тоя свят, научи се да го презираш"
                      Паисий Хилендарски

                      Comment


                        #12
                        Това е един доста мощен авиационен комплекс, но на много мощна цена. Не мисля, че нещо толкова адски модерно ни е нужно... Все пак сме бедна държава(уж)
                        С пистолет и добра дума се постига много повече,отколкото само с добра дума

                        Comment


                          #13
                          Ами JSF кога ще има?

                          Comment


                            #14
                            KG125 написа
                            Ами JSF кога ще има?

                            поръчал съм ги .. чакам ги утре други ден да пристигнат.. имай търпение ..

                            Comment


                              #15
                              Ако поръчаме JSF, според мен няма да го получим преди 2014...
                              С пистолет и добра дума се постига много повече,отколкото само с добра дума

                              Comment

                              Working...
                              X