Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Загадки ПСВ

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Шоша по принцип са френски, но специално тези са на американската армия с американски патрон.







    thorn

    Средновековните църкви в България

    Comment


      А вече след малко гуглене се оказа, че са американци, накипрени с трофейна железария.


      thorn

      Средновековните църкви в България

      Comment


        Кой е германският кораб, нанесъл най-големи и направо, непоправими щети на световната палеонтология?

        Comment


          SMS Mowe. Потапя канадски кораб с фосили.

          http://en.wikipedia.org/wiki/SMS_M%C3%B6we

          http://www.ssmounttemple.com/oldexp/oldexp01.htm
          This is my signature. There are many like it but this one is mine.

          Comment


            Обикновено казвам: "Браво" , но отговорът е неизчерпателен. Какви фосили, кой кораб ги е пренасял? Става дума за вид, който е станал известен на науката едва от 1912 и когато става драмата, 1916, все още в Европа учените са били жадни да го видят...

            Comment




              thorn

              Средновековните църкви в България

              Comment


                При това два Click image for larger version

Name:	1024px-Corythosaurus.jpg
Views:	1
Size:	130.9 КБ
ID:	544973 коритозавъра?! От семейството на хидрозаврите Click image for larger version

Name:	Hadrosaur-tree-v4.jpg
Views:	1
Size:	55.6 КБ
ID:	544974

                Comment


                  von Danitz написа Виж мнение
                  Обикновено казвам: "Браво" , но отговорът е неизчерпателен. Какви фосили, кой кораб ги е пренасял? Става дума за вид, който е станал известен на науката едва от 1912 и когато става драмата, 1916, все още в Европа учените са били жадни да го видят...
                  Дал съм линк(вторият), клика се върху него с левият бутон на мишката, чете се. Има и динозавъра и кораба. Итетака. Бравота, не ми трябват.
                  This is my signature. There are many like it but this one is mine.

                  Comment




                    Гледам, гледам, не видя, ни
                    Има и динозавъра и кораба
                    Бързаш, нещо, или просто не ти се разправя. Ми, не участвай!

                    Comment


                      Ми, не участвай!
                      Ти тролиш ли ме? Че и с удивителна. Ми няма смисъл.

                      А иначе от линка. Ако имаш шроблем ще превеждам.
                      On December 6, 1916, the Canadian Pacific merchant ship SS Mount Temple
                      Mount Temple was sunk by demolition charges, not by a German submarine's torpedo as often reported in popular palaeontological literature
                      Ето го и динозавъра:

                      the skeletal remains of Late Cretaceous dinosaurs were also aboard Mount Temple.
                      Ако още малко погледаш ще прочетеш и за опитите са спасяване на останкте и за други ценни фосили на кораба, като примерно птиченосия динозавър. Който е интересен защото се предполагаше че е бил основната плячка на Тиранозавъра, ама напоследък тия теори се оборват. Все пак динозаврите не са за раздела, отплеснах се защото това ми е от любимите теми.
                      This is my signature. There are many like it but this one is mine.

                      Comment

                      Working...
                      X