Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимати, положението е критично !

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    mellisa написа
    ...

    И за своя защита, заговорничех с варварите, защото мислех, че ти заговорничиш :p
    Еее , ти пък, кажи че си (нека го наречем) сътрудничела със германците, защото вожда им е бил пич.
    Dulce et decorum est pro patria mori

    ОТТУКА ЗАПОЧВА РОДИНАТА -
    СЪС ГРОБ НА НЕЗНАЕН ЮНАК,
    НАД КОЙТО СМЪРТТА Е ПРЕМИНАЛА,
    СМЪРТТА НЕ И ВРАЖИЯ КРАК.

    Comment


      Neonix написа
      Еее , ти пък, кажи че си (нека го наречем) сътрудничела със германците, защото вожда им е бил пич.
      Не мога да го кажа ... защото не съм сътрудничела, просто директно си заговорничех :p
      А вождът им не само е пич, но е и единственият верен съюзник, на който вярвах до край А пропо, ако сега ще ми разкриеш, че си се канел да ме предадеш, недей...нека илюзиите ми останат поне

      Освен това имах по-скоро предвид, хъм, сътрудничеството ми с партите и египтяните. :nod:
      "Pressй; fortement sur ma droite, mon centre cède, impossible de me mouvoir, situation excellente, j'attaque."
      Осмелих се. Осмелявам се. Докрай. И си плащам за това. Не се пазаря.

      Comment


        Според мен грешката основна е в способността да се набират частни легиони ...та таво си е феодализъм....къв ти Рим ква ти република ....как очаквате да няма гражданска война още на третия ход
        Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

        请您死在地狱般的阵痛
        [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
        きさまはしんでくださいませんか
        [kisamawa shinde kudasaimasenka]

        Comment


          Е, гражданската война реално започна на първия ход .

          Comment

          Working...
          X