Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Погребението на Райнхард Хайдрих

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Погребението на Райнхард Хайдрих

    Attached Files

    #2
    Много добре; виж, ако ми намериш повечко информация за дейността на Хайдрих като пилот изтребител...

    Comment


      #3
      Колегата е писал тук. Ако ти трябва повече все пак ще видя.

      Comment


        #4
        What the... Манщайн, в тая статия пише, че Хайдрих е летял и на Ме 110... :argh: :o :stupid: Тоя човек едва е усвоил 109-ката, има няколко бойни полети, няма регистрирани победи (не съм чувал дори да е участвал във въздушни боеве!), само дето успяват да го свалят със зенитна артилерия на Източния фронт... Той самият е бил на доста пределна за летец-изтребител взраст, и е използвал мнооого "връзки", за да го пуснат да се бие на фронта. Кариерата му на пилот не трае дълго, твърде е ценен на нацистите.
        Е та този образ да е летял и на Ме 110 :aaa:
        Мда.

        Comment


          #5
          Що бе. Всичко се случва. Той просто е имам някакви страсти - цигулката летенето. Властта му е позволило да се изяви но Химлер е видял че Хайдрих ще вземе да се пречука и му е забранил. Само забележи как е получил ЖК ²² степен - просто защото е полетял малко... Така е то - връзкарство. Ама ако се беше заседял повече на източния фронт - потенциален труп.

          Comment


            #6
            Правилно, правилно...

            Comment


              #7
              Преди няколко месеца даваха ей тоз филм за конференцията Ванзее, мисля че по Канал 1, беше доста интересно филмче, ако можете си го намерете.
              knowledge is power

              Comment


                #8
                Филмът беше зле откъм детайлите. Много зле.

                Comment

                Working...
                X