Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хопла :))

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #76
    Kaiser написа
    Ех , тез видни пуристи ... Пък за текстчето , ами аз такова
    нищо лично разбира се :teu24:
    Аха Няма проблем, само че в такъв случай дължа извинение на Грей, защото реших, че е той.
    А ти.... :lol: Аз пък убих сина ти, така че сме квит. :p

    Ма нищо лично разбира се
    "Pressй; fortement sur ma droite, mon centre cède, impossible de me mouvoir, situation excellente, j'attaque."
    Осмелих се. Осмелявам се. Докрай. И си плащам за това. Не се пазаря.

    Comment


      #77
      Айде , мистериите почват да се разбулват
      С интерес чакам да се разкрият още няколко загадки

      Comment


        #78
        Kaiser написа
        Айде , мистериите почват да се разбулват
        С интерес чакам да се разкрият още няколко мистерии
        Например ?
        "Pressй; fortement sur ma droite, mon centre cède, impossible de me mouvoir, situation excellente, j'attaque."
        Осмелих се. Осмелявам се. Докрай. И си плащам за това. Не се пазаря.

        Comment


          #79
          Ми за твоята щерка , за моята снаха , за идеята ти да ни избиеш ( пък аз мислех , че е Алиен ) - такива ми ти истории

          Comment


            #80
            Ти как мислиш ?
            "Pressй; fortement sur ma droite, mon centre cède, impossible de me mouvoir, situation excellente, j'attaque."
            Осмелих се. Осмелявам се. Докрай. И си плащам за това. Не се пазаря.

            Comment


              #81
              Ами :o , въображението ми е доста богато , но хайде стига :starwars:
              нека се върнем на :trink39:

              Comment


                #82
                Стига бе, Алиен е най-добрия. Всичките ви въртеше на пъста си.


                Забавно, а? Я всички архиви да се разсекретят!
                Dulce et decorum est pro patria mori

                ОТТУКА ЗАПОЧВА РОДИНАТА -
                СЪС ГРОБ НА НЕЗНАЕН ЮНАК,
                НАД КОЙТО СМЪРТТА Е ПРЕМИНАЛА,
                СМЪРТТА НЕ И ВРАЖИЯ КРАК.

                Comment


                  #83
                  Мдаа, ето кой го бил пуснал това тайнствено съобщение А аз го получих от Мелиса, не разбрах първоначално че тя иска да ми покаже, че е разгадала уж моите коварни замисли, и се съдрах от чудене какъв е тоя префиден план от нейна страна :sm186: :lol: :lol: :lol:
                  XV mile the sea brode is
                  From Turkey to the Ile of Rodez...

                  Comment


                    #84
                    Е, само това са двата тайни форума, този и на оптиматите, който също е виден за всички. Остава само Водещите да публикуват по тяхна преценка части от информацията, с която разполагат.
                    Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                    Проект 22.06.1941 г.
                    "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                    Comment


                      #85
                      Sir Gray написа
                      Мдаа, ето кой го бил пуснал това тайнствено съобщение А аз го получих от Мелиса, не разбрах първоначално че тя иска да ми покаже, че е разгадала уж моите коварни замисли, и се съдрах от чудене какъв е тоя префиден план от нейна страна :sm186: :lol: :lol: :lol:
                      Аз пък се съдрах от смях докато те четох да ми обясняваш, че Ален е убил дъщеря ми :mhehe:
                      "Pressй; fortement sur ma droite, mon centre cède, impossible de me mouvoir, situation excellente, j'attaque."
                      Осмелих се. Осмелявам се. Докрай. И си плащам за това. Не се пазаря.

                      Comment


                        #86
                        ))))))))) Ами а де, аз наистина си мислех, че е той....
                        XV mile the sea brode is
                        From Turkey to the Ile of Rodez...

                        Comment

                        Working...
                        X