Съобщение

Collapse
No announcement yet.

НАГРЪДНИ ОТЛИЧИТЕЛНИ ЗНАЦИ В БЪЛГАРСКАТА АРМИЯ

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    moni74 написа Виж мнение
    [ATTACH=CONFIG]22781[/ATTACH]Здравейте. И аз имам същия знак не знам какъв е и каква му е цената.И ако може да ми препоръчате точния човек които може да ми даде точна информация и цена,
    Колега, това не е форума за целта. Пробвай тези:
    Domain for Sale. Traditsia.com. Request Price. What Are the Advantages of a Super Premium .Com Domain? Increased Traffic. Search Engine Ranking. Brand Recognition. Immediate Presence. Higher Profits. Great Investment. #1 in Premium Domains. 300,000 of the World's Best .Com Domains.


    We don't see things as they are, we see them as we are
    ---Anais Nin----

    Comment


      Благодаря ти колега за оказаното съдеиствие

      Comment


        Това е знака на 2-а "тунджанска" механизирана бригада - Стара Загора, Хасково, Ямбол, Шумен.
        Интересувам се от военни значки от перода на БНА до сега. Предлагам размени!
        За Отечеството славата, за нас честта!

        Comment


          Значка, нагръден знак

          Попадна ми една значка. Не откривам подробности за нея. Вижда се, че е за "8-ми приморски полк". Може ли да ми помогне някой с повече информация?


          Click image for larger version

Name:	ALIM5719.jpg
Views:	1
Size:	507.3 КБ
ID:	553942Click image for larger version

Name:	ALIM5720.jpg
Views:	1
Size:	490.0 КБ
ID:	553941

          Comment


            Питай тук: http://www.militaria-bg.com/forum/in...oard,24.0.html

            Хората в този отдел действително разбират много.
            Никто не обнимет необъятного! - Козьма Прутков
            A який чоловiк горилку не п'є - то вiн або хворий, або падлюка. - Невідомий українець

            Comment


              Не е вярно ,че Велко Палин и Щерю Атанасов са получили маршалска звезда ,с маршалски звезди са удостоени Добри Джуров ,Петър Панчевски и Иван Михайлов съгласно Устава за ВС на НРБ от 1976 год

              Comment

              Working...
              X