Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Новини

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    То и педофилията по дефиниция се ограничава до сексуален интерес към деца, които не са минали през пубертета, но ние я използваме и във връзка с тийнейджъри, тъй че семантиката не променя факта, че това, което е направил, е сбъркано. Кейси не бих го определил още като отрепка, но много ме разочарова, защото ми е от любимите. Иначе Уайнстийн си е точно такъв.

    Comment


      Zalmoxis написа Виж мнение
      семантиката не променя факта, че това, което е направил, е сбъркано. Кейси не бих го определил още като отрепка, но много ме разочарова, защото ми е от любимите
      Така е, следва да се прави разлика между лоша постъпка и лош човек (отрепка).

      Zalmoxis написа Виж мнение
      Иначе Уайнстийн си е точно такъв.
      Ема Уотсън те подкрепя с две ръце

      Comment


        Я, бря! Кът ши земът да филмират "Името на вятъра"!
        Тоя автор така описва обикновени неща, че не мож се откъсна. Направо не си представям как го прави.
        Пък иначе книжето е фентъзи, нелошо - и кат добавите, че Амазон ще прави "Властелина" на сериал...
        Седам да чакам!
        "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

        Comment


          Тц тц, още една отрепка:

          Louis C.K. Is Accused by 5 Women of Sexual Misconduct

          Поканил мацките в стаята си, съблякъл се гол и почнал да мастурбира

          Comment


            Леонид Броневой (17.12.1928 - 09.12.2017)
            "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

            Comment


              R. Lee Ermey затвори скобите (24.03.1944-15.04.2018)
              Click image for larger version

Name:	http _o.aolcdn.com_hss_storage_midas_a7994647d36251e9cbd6f607733c616f_0_sgt-r-lee-ermey-during-n.jpg
Views:	1
Size:	194.4 КБ
ID:	554339
              "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

              Comment


                Да бе, вчера Милош Форман, днес този. Сигурно е от смяната на сезона.

                Comment


                  Сержант Хартман е най-реалистиният веонен персонаж, който съм виждал. Почивай в мир, сержанте.
                  Никто не обнимет необъятного! - Козьма Прутков
                  A який чоловiк горилку не п'є - то вiн або хворий, або падлюка. - Невідомий українець

                  Comment


                    Ето ви една идея къде да отидете на екскурзия догодина - ще отворят декорите на "Игра на тронове" (рус.) в Северна Ирландия за туристи.
                    "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                    Comment


                      Интересна идея - на базата на Unreal Engine българи са създали VR на Белоградчишките скали - и разни други работи
                      "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                      Comment

                      Working...
                      X