Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Новини

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #91
    Изложба за Българското Средновековие - някой има ли преки впечатления?
    "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

    Comment


      #92
      Ново седмично предаване “Операция Слава“ с водещ Росен Петров тръгва по bTV на 7 февруари, събота, в 22.30 часа.То ще бъде посветено на българската история. Съдържанието на продукцията ще бъде съсредоточено в две рубрики - “Великите битки на България” и „Забравени герои”.
      "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

      Comment


        #93
        ужасТ!!!

        Comment


          #94
          Български Hitlery channel?
          albireo написа
          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

          Comment


            #95
            Може да направим облози коя ще е първата битка и кой ще е първия герой

            Comment


              #96
              Крали Марко срещу ламята?
              "No beast so fierce but knows some touch of pity."
              "But I know none, and therefore am no beast."

              (Richard III - William Shakespeare)

              Comment


                #97
                Кухулин написа Виж мнение
                Може да направим облози коя ще е първата битка и кой ще е първия герой
                Аз предполагам - Шипка.

                .
                ..И кажи ми ти страннико,
                чувал ли си звук,
                по- велик от тропота на хиляди коне!!?...

                Comment


                  #98
                  Най-вероятно ще изпраскат нещо бомбастично около Междусъюзническата война и/или ще обясняват как политиците са окепазили България, а армията ни никога не е губила битка
                  Ще видим ... но предполагам, ще има много елементи от предишното, за което се е грижил и дали няма да се получи нещо като Историческото шоу на Слави Исторически поп, поп-чалга-история
                  Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                  Проект 22.06.1941 г.
                  "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                  Comment


                    #99
                    Кухулин написа Виж мнение
                    Може да направим облози коя ще е първата битка и кой ще е първия герой
                    Онгъла. Принципът е: колкото по-малко знаем за нещо, толкова повече можем да си измисляме за него. Пък и хронологично е първата тема за патриотарско шоу.
                    Но аз бих предложила Росен Петров ако толкова държи на историческо предаване, да направи нещо за неандерталците, по би му подхождало.

                    Comment


                      Е, ти направо го закла!

                      Comment


                        Аз бих заложил на Крум и Никифор. Въоръжени мацки и черепи - тъкмо за вечерно шоу

                        Comment


                          http://netinfo.bg/index.phtml?tid=40&oid=1272599

                          Чак сега го видях, може и да е коментирано вече. Всъщност, предполагам, че е.
                          Last edited by Dobromir Rusev; 10-02-2009, 13:20.
                          Колко бързо изчезва всичко — и самите тела във вселената и споменът за тях във вечността. Каква е природата на всичко сетивно и особено на онова, което ни примамва с удоволствие, плаши с мъка или заслепява тщеславието на хората с празната си външност. Колко евтино, презряно, нечисто и изложено на гибел е то в оценката на умствената способност.

                          МАРК АВРЕЛИЙ, "Към себе си", II, 12

                          Comment


                            Почина авторът на "Прокълнатите крале"

                            Ето как изглеждаше поредицата

                            ...запознайте се с нея и в chitanka
                            "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                            Comment


                              Според слуховете се очаква в Кан - Первый отряд
                              "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                              Comment


                                Честит рожден ден, Morrissey!
                                Бившият фронтмен на The Smiths, продължил с успешна солова кариера, обичан поет и композитор, днес става на 50!
                                "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                                Comment

                                Working...
                                X