Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Новини

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #31
    Незнам къде да го сложа затова го праскам тук.


    То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

    Comment


      #32
      Интервю с Борис Гребенщиков. За тези, които се интересуват от групата "Аквариум". За мен беше интересно.
      Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
      Проект 22.06.1941 г.
      "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

      Comment


        #33
        messire Woland написа
        Интервю с Борис Гребенщиков. За тези, които се интересуват от групата "Аквариум". За мен беше интересно.
        Много благодарско. има някакъв проблем със звука при опита да изслушам песните (последният от 4-те линка на страницата на ББСи), обаче...

        ПП - с приятели сме отдавна заклети фенове на БГ, правим напоследък опити да го поканим/организираме нещо тук...

        Comment


          #34
          messire Woland написа
          За тези, които се интересуват от групата "Аквариум".
          Руснаците винаги ги е бивало в правенето на рок. :rock: :rock: :rock:
          Има едни други,които много ме кефят-от Петербург-"Скафандр"
          На сайта им има свободно качени инструменталите им,които са и саундтрак към играта-"Graet Battles of WW2-Stalingrad"



          Много приятна музичка за слушане,докато дебна с някой панцер из засада в шубраците да изкъртя купола на някоя Т-34ка :mhehe:

          Comment


            #35
            кало написа
            Много благодарско. има някакъв проблем със звука при опита да изслушам песните (последният от 4-те линка на страницата на ББСи), обаче...

            ПП - с приятели сме отдавна заклети фенове на БГ, правим напоследък опити да го поканим/организираме нещо тук...
            За мен беше интересно, че той явно идва тук - и то може би не толкова рядко - в текста имаше такъв момент:
            "при нашей встрече в Болгарии в начале года"
            Значи идва тук, но може би малко така, инкогнито
            Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
            Проект 22.06.1941 г.
            "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

            Comment


              #36
              а беше тук преди два-три месеца, заедно с гуруто си, ама не можахме да се докопаме за свястно интервю...
              Last edited by кало; 29-05-2007, 11:18. Причина: Автоматично сливане на двойно мнение

              Comment


                #37
                Не знам къде да се оплача, затова тук:

                14th Transatlantic Summer Academy (TASA)

                "Beyond Clausewitz: Transformations of War"


                То бива бива, ама такъв карък - да реши човек да си ходи след толкова години и тамън тогава да устроят такова събитие...
                Неутешим съм. А онзи ден ми се падна "Късмет" на късметчето с кафето...
                XV mile the sea brode is
                From Turkey to the Ile of Rodez...

                Comment


                  #38
                  Ма**а му и прасе!
                  Нямаш ли някой приятел в университета, който поне да се докопа до по-готините статии и материали?
                  Recalibrating my lack of faith in humanity...

                  https://www.youtube.com/watch?v=MvqjkS6t9Yk

                  Comment


                    #39
                    Едно запитване - дали някой знае как мога да си набавя наскоро излязлата автобиографична книга на вокала на Ред Хот Чили Пепърс Антъни Кийдис? Книгата се казва "Scar Tissue" и никъде в България не мога да я намеря, а съм готов да дам добра сума за нея, или за нея и доставка. Българските книжарници се оказаха безполезни до момента, а идеята да я купя от amazon малко не ми допада, тъй като не знам дали мога да разчитам, за колко време ще пристигне (трябва ми за подарък за 25 август), дали ще пристигне изобщо и тн. Благодаря на отзовалите се и на съпричастните
                    ________________________________________
                    How happy is the blameless Vestal's lot!
                    The world forgetting, by the world forgot
                    Eternal sunshine of the spotless mind!
                    Each pray'r accepted, and each wish resign'd.
                    ________________________________________

                    Comment


                      #40
                      Пак станахме за резил

                      Екип на Дискавъри ченъл е замерян с камъни по пътя Димитровград - Стара Загора.

                      Екипът пътувал с два микробуса по пътя Димитровград - Стара Загора, когато бил застигнат от зелен автомобил, който се опитвал да ги спре принудително, съобщиха от ОДП-Стара Загора.

                      От автомобила замеряли с камъни колите на екипа на Дискавъри, а също така заплашвали журналистите с бухалки през прозорците.

                      19-годишна софиянка, която станала свидетел на сцената, подала сигнал в полицията в Стара Загора.

                      Изпратеният на място полицейски екип спрял лек автомобил "Опел Корса" с водач Х.И. (на 26 години) от Димитровград и пътниците М.С. (на 43 години) от село Странско, община Димитровград и С.А. (на 31 години) от същото село.

                      Тримата са задържани за 24 часа.

                      Пътуващите в микробусите не са пострадали.

                      Автомобилите им са съпроводени с полицейски автомобил до територията на Сливенска област.

                      Работата по изясняване на случая продължава.
                      Според доверен източник, целият инцидент се дължи на недоразумение. Водачът Харалампи Илиев заедно с вуйчо си Методи Свинарски прекарал деня на риболов на Козаревецкия язовир. След завръщането на въдичарите в Странско, била установена липсата на 200-литров меден казан за варене на ракия, собственост на Методи. Подозрението паднало на циганска фамилия от близкото село Бъдеще, забелязани да минават през Странско с 2 микробуса. Харалампи повикал на помощ братовчед си Събко Алипиев и тримата тръгнали към Бъдеще, въоражени с колове и ножове. На главния път Е85, близо до разклона за Бял Извор забелязали колите на дискавъри и по погрешка ги взели за циганските микробуси, след което ги нападнали с камъни и псувни. След задържането на тримата срещу тях ще бъдат повдигнати обвинения както за хулиганската проява така и за неезаконно притежание на ракиен казан.
                      Целият инцидент е бил заснет с камера от екипа на Дискавъри. Все още не е ясно дали той ще бъде излъчен по телевизията.
                      Тамън се зарадвахме, че ще ни дават по Дискавъри, ама май ще е доста лоша реклама...
                      (\_/)
                      (°_°)
                      (> <) <- This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

                      Comment


                        #41
                        петте сестри, д.р Георгиев и д-р Ашраф кацат във София след минута-две...

                        Comment


                          #42
                          Нечувания рекет на държавно ниво приключи с морална и материална победа на Кадафи.Циганина му мръсен сега заслужава ядрена бомба - и той и целият му бедуински народ.

                          Comment


                            #43
                            resavsky написа
                            Нечувания рекет на държавно ниво приключи с морална и материална победа на Кадафи.Циганина му мръсен сега заслужава ядрена бомба - и той и целият му бедуински народ.
                            Не бих казал. Тъкмо напротив. Компенсациите на роднините са си платени от самата Либия. Както се казва-под масата А доколкото знам до момента от Либия не са отговорили на искането на българската прокуратура да се приложи междудържавната спогодба за правна помощ- т.е. медиците просто са пуснати на свобода от Либия...

                            Comment


                              #44
                              Кадафи със сигурност е получил своето от сделката.Какви концесии е поискал и съответно получил от Франция и ЕС като цяло никой не знае.Друг е въпросът че целият процес / и прочутата независима съдебна власт в Либия/ се оказа една бутафория и едно дигане на телефона от страна на Кадафи се оказа достатъчно всичко да приключи.Сценария който Кадафи написа за това дело преди 8 години се оказа изпълнен до последната буква.В скоро време очаквайте триумфално посещение на Кадафи в Париж а вероятно и в САЩ.

                              Comment


                                #45
                                Триумфално едва ли. Мислиш ли, че това извиване на ръце всъщност наистина спомага за "пълното нормализиране на отношенията м/у Либия и ЕС". ЕС му помогна да излезе сух във вътрешнополитически план (така нар. компенсации идват от либийския джоб, но за пред народа там са платени от "Запада"), а колкото до "инфраструктурните проекти", ми идеално - да ги направят. Колко компании от кога чакат Либия да си отвори вратите за тях. Или си мислиш, че на Кадафи тези проекти ще му излязат безплатно и ей така безвъзмездно? Либия ще си плати като поп и парите най-вероятно ще отидат в ЕС.
                                Recalibrating my lack of faith in humanity...

                                https://www.youtube.com/watch?v=MvqjkS6t9Yk

                                Comment

                                Working...
                                X