Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Новини

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Излезе в ранен достъп новия Master of Orion (издатели са тези, които правят World of tanks). Аз имах известни надежди, че поне това "съживяване" на нещо старо и златно може и да се получи, но не е, доколкото мога да преценя. Поредните хора с идеи как е трябвало да се направи, идеи от типа на "да опростим извънземните раси" (вместо десетки различни перкове и умения, засега са останали само по две, които се избират в началото и това е), тактическите сражения не били важни, никой не ги бил играел (като резултат, пределно опростени такива), опростяване на дизайна на корабите и прочее веселяшки неща. Току виж оправят нещо през следващите години, но не ми се вярва особено.

    Comment


      Мен и чисто визуално не ме грабна. Анимациите и картите бяха като от Дисни.
      This is my signature. There are many like it but this one is mine.

      Comment


        Аха, тя и старата беше малко "анимационна" като графика, но по-"дарк". Новата е дразнеща.
        Междувременно, излиза в ранен достъп една друга игрица, котя изглежда да може и да се окаже забавна: простичка, донякъде като дигитална настолна игра - Last days of Old Earth. Мяза ми на нещо като опростен "Хируос" в бъдещето (постапокалиптичен сетинг), макар че в основата е една интересна "картова" игра.

        Comment


          Дийп Майнд нещо натиска.

          Comment


            Гугъла не прощава. 2:0

            Google's AlphaGo wins second game against Go champion

            Comment


              3:0, $1 млн в джобчето на Гугъл и кой откъде е.

              Comment


                Кухулин написа Виж мнение
                3:0, $1 млн в джобчето на Гугъл и кой откъде е.

                http://www.independent.co.uk/life-st...-a6927356.html
                Спечелил е все пак една игра: http://www.segabg.com/article.php?id=794984
                This is my signature. There are many like it but this one is mine.

                Comment


                  Да, решили са да доиграят петте партии.

                  Comment


                    4:1, АлфаГо получила 9-ти дан в го

                    Google's AlphaGo gets 'divine' Go ranking

                    Comment


                      Това чакам аз. Тъкмо сглобих нова мощна машина...

                      Comment


                        Излязла е дигиталната версия на Twilight Struggle. Така и не съм играл настолната (засега, в някакъв момент сигурно ще си я взема), но при всички случаи ще е интересно да се поиграе в този вариант.

                        Comment


                          С албирео и Даниц правиме някакви игри, когато ежедневните задачки позволяват. Хайде да се организираме
                          XV mile the sea brode is
                          From Turkey to the Ile of Rodez...

                          Comment


                            Да, видях ви във фейса, че правите нещо. Аз съм навит за всякакви настолки, не само за тази (макар че и тя ми е интересна). Даже мислих да направим някакъв подраздел на "игри" специално за настолки (хем и за уговорки за игри, хем и за ревюта и прочее). Варианти за място може да се измислят много.

                            Comment


                              Минали новини от бъдещето (рус.видео)
                              "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                              Comment


                                Comment

                                Working...
                                X