Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Новости на ''Вимпел''

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #61
    Какви ще бъдат следващите статии във Вимпел?Писано ли е на тема американски, италиански, автстро-унгарски кораби?
    П.В.

    Comment


      #62
      Zdr.

      Интересуват ме шасьорите и ведетите, купени от САЩ или Канада (предполагам), някакви ТТ данни за тях?

      Сполай Ви!

      Comment


        #63
        De Ruyeter написа
        Какви ще бъдат следващите статии във Вимпел?Писано ли е на тема американски, италиански, автстро-унгарски кораби?
        Мне, както казах ще постваме за БГ флота от 1879 до днес, заедно с това ще завърша "Японските кораби" и после има по едно предложение за доста теми. Каквото дойде.
        Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
        Неизвестен руски адмирал

        Comment


          #64
          за шасьорите и ведетите ще погледна и утре ще поместя данните им
          П.В.

          Comment


            #65
            На Вимпел вече е поместена структурата на нашия флот от създаването му до 1944 г.
            Дължа да отбележа ОГРОМНАТА помощ която оказа Попай :tup: в редактиране на структурата на флота и уточняване на някои от детайлите. Разбира се тя съвсем не е пълна. Всяко уточнение ще бъде прието с благодарност.

            Поместени са и страниците за "Читозе", "Мидзухо" и "Нишин".

            Вече всички Австро-Унгарски кораби имат снимки на страниците си.
            Last edited by Odzava; 14-03-2006, 00:36. Причина: Автоматично сливане на двойно мнение
            Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
            Неизвестен руски адмирал

            Comment


              #66
              Изпълнен с трудов ентусиазъм започнах да слагам малко по малко българските кораби на "Вимпел" - първите са родоначалниците на флота Въоръжените параходи .
              Следват - "Надежда" и миноносните кораби
              Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
              Неизвестен руски адмирал

              Comment


                #67
                Дойде и времето на най-красивия според мен кораб до 1944 г. в българския флот - крайцера "Надежда"
                Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                Неизвестен руски адмирал

                Comment


                  #68
                  На Вимпел се появи и първта българска подводница
                  Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                  Неизвестен руски адмирал

                  Comment


                    #69
                    В раздела за БГ флота съм сложил и нови страници - Подводница тип М и Подводници проект 613
                    Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                    Неизвестен руски адмирал

                    Comment


                      #70
                      Айде и последната ни подводница - "Слава" се нареди във Вимпел. Както и "Акицу Мару" , "Ямаширо МАру" , "Шимане Мару" и "Кумано Мару" .
                      За Док и неговия сайт скоро ще се появи и "Операция Джуно" - потапянето на "Глориес" до ден-два.

                      von Danitz написа
                      Май има малко объркване на кодовете в секция новини
                      http://vimpel.boinaslava.net/index.php?module=news
                      Да си призная не успях да накарам моя редактор да приведе маймуните в четлив вид, колкото и да опитвах. :grrr: :grrr: :grrr: :grrr: :grrr:
                      Last edited by Odzava; 09-08-2006, 16:04. Причина: Автоматично сливане на двойно мнение
                      Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                      Неизвестен руски адмирал

                      Comment


                        #71
                        Ето и обещаната Операция "Джуно" или потапянето на "Глориес"
                        Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                        Неизвестен руски адмирал

                        Comment


                          #72
                          Супер, но има ли как да се отстранят тия думи, които заемат един ред и объркват малко равномерното четене? тексът ми излиза насечен. Можеш ако искаш да добавиш линк към биографията на Дитл.

                          Comment


                            #73
                            хМ.... Ако се намали размера на шрифта става нормален текст. ще погледна какво иска да се бръкне в страницата. За следващото сражение - унищожаването на 4-та флотилия есминци пред Нарвик.
                            За корабите - българските миноносци и торпедни катери тип 'Люрсен" (макар че само ние си им викаме така).
                            Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                            Неизвестен руски адмирал

                            Comment


                              #74
                              Леко разчистих темата, надявам се да няма засегнати. Струва ми се логично да държим тема с новости сравнително чиста. Ако пък съм сгрешил не е непоправимо.
                              Форумен Правилник

                              Comment


                                #75
                                Леле каква метла е имало тука :kill_myse
                                Ама нищо - ето и продължението на нашите "ударни кораби" - торпедни катери тип "Люрсен"
                                Ако някой има идея къде би могло да пише повече за дейността им през и след ВСВ моля да ми каже. Всъщност всяка информация би била добре дошла. Следват миноносците "Дръзки" и другите торпедни катери.
                                За сраженията мисля да довърша започнатото преди 2 години описание на началните сражения в Пасифика и обещания Ютланд на Шеленберг.
                                Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                                Неизвестен руски адмирал

                                Comment

                                Working...
                                X