Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Новости на ''Вимпел''

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #16
    Хех, яка зарибявка, нали :1087:
    Ето и последният ъпдейт - лек самолетоносач "Ибуки" Четете какъв зор им е било на жълтите. А покрай мен и на Шерлок :twak:
    Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
    Неизвестен руски адмирал

    Comment


      #17
      Лек самолетоносач тип "Шохо" е поредният ъпдейт на сайта. Ходете, четете и критикувайте, за да го направим по-добър. Скоро очаквайте раздел "Карти" по желание на читателите.
      Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
      Неизвестен руски адмирал

      Comment


        #18
        Обладан от трудов ентусиазъм засипах Шерлок и той постна на Вимпел Лек самолетоносач "Рюхо" и Лек самолетоносач "Рюдзю"
        Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
        Неизвестен руски адмирал

        Comment


          #19
          След като Шерлок качи лек самолетоносач "Хийо" и "Хошо" раздела с "Леки самолетоносачи" е завършен.
          Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
          Неизвестен руски адмирал

          Comment


            #20
            Одзава, какво стана с моите статии за Миоко и Такао?

            С попай се разбрахме по случай годишнината от потъването на Чезаре /Новороссийск/ през 1955г. да напишем статия за линкорите от този клас
            Last edited by De Ruyeter; 23-06-2005, 10:55. Причина: Автоматично сливане на двойно мнение
            П.В.

            Comment


              #21
              Ако ме хванете в добро настроение може да ви дамматериал за периода когато е бил Новороссиск..... Колямо количествои кола и шоколадов сладолед се отразяват в общият случай доста благоприятно на душевното ми състояние, и се разщедрям

              Comment


                #22
                Айде айде, аз да не съм държавен служител като тебе че да съм подкупен,Казах ако ме хванете в добро настроение. Точно вчера ми попадна големичък материал за въпросното корито във Флото Мастер

                Comment


                  #23
                  че те и другите са корупмирани и то не по-малко.Аз за Съфолк и Ойген бих те черпил...
                  П.В.

                  Comment


                    #24
                    Че Съфолк нали не го искаше. За да ти дам модел много ще трябва да се зорнеш.

                    Comment


                      #25
                      Oooo тука за корупция ли иде реч. Някой да му трябва Оsprey New Vanguard German Battleships 1939-1945? Koла и сладолед няма нужда да ми купувате но бихте могли да ме подкупите с кило пържени картофи и бутилка бира от два литра. А ако много се размекна може да дам и British Battlecruisers от същата серия и разни други нещица, все от тая серия, дето планирам утре да ги тегля от един клуб че от службата разпарчедосани pdfи не ще да тегли.

                      Приемат се оферти
                      Can't talk! Got to Shoot!

                      Comment


                        #26
                        В какъв аспект да се зорна?много почерпки ли?

                        смятай се за купен!
                        Last edited by De Ruyeter; 23-06-2005, 16:35. Причина: Автоматично сливане на двойно мнение
                        П.В.

                        Comment


                          #27
                          Както казах аз за разлика от вас двамата не съм държавен служител, той Гръмотевичко май вече не е , ама толкова години....
                          Иначе какъв ти е проблема с нацепените архиви?

                          Comment


                            #28
                            Уви и аз вече не съм държавен служител. То като не си държавен служител по смисъла на закона не значи че не можеш да се корумпираш. В крайна сметка никой от трима ни не работи на частно и всички взимаме заплата от бюджета.
                            Can't talk! Got to Shoot!

                            Comment


                              #29
                              [QUOTE=De Ruyeter]Одзава, какво стана с моите статии за Миоко и Такао?
                              Миоко я бях пратил на Импера, но поради дублиране, решихме за сега да не я качваме. Обаче на Попай му е там статията.
                              Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                              Неизвестен руски адмирал

                              Comment


                                #30
                                Gogi проблема ми с нацепените архиви уви явно е филтър набутан от местния администратор защото като се опитвам да тегля такъв излиза едно лого Symantec Web Security и съобщение че файла бил, zip в zip в zip или подобен и за това браузъра нямало пък га го покаже или че някакъв Rar decomposer не можел да го отвори.

                                Aко знаеш(а и всеки тук) решение на проблема с радост приемам съвети
                                Can't talk! Got to Shoot!

                                Comment

                                Working...
                                X