Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Правила, предложения и лакардии

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    момци, авантюрата продължава, изчезна леко инфо, но да не ви пука, сбирайте се под знамената и напред, направих си и нов специален game email: von_danitz@yahoo.com

    Comment


      Момци, нещо свръзка няма, обадете се поне да се преброим...

      Comment


        ето,ме,пак

        пак,съм,тук,нямах нет,няколко,дни-затова,ме,броите,пак,аз,съм,за,оста,разбира,се.Сам о,не,ми,е,ясно,как,се,местят единиците,някои,да,помогне)плс,съжалявам,4е,не,писах,толкова,време,но,и,саит а,неработеше
        bulgaria on three seas

        Comment


          така, ето ме и мене. Преброите се и вие и като те готови нека Даниц ми майлне файла и ние сме на ход Само дето аз нещо изтървах на коя карта ще играем... :1087: (много яки емотикончета нещо напоследък се появиха )
          XV mile the sea brode is
          From Turkey to the Ile of Rodez...

          Comment


            Последно предложих Източния фронт! Мисля, че там можем да се развихрим на голямо поле без кой знае кви стратегически прескачания! На дриймъра му нямам мейл, щото се изтри при промяната...а неоникс не се е обадил!
            Ако някой друг желае, сега е момента да се включи, по случай 60 годишнината от контранастъплението в Ардените

            Comment


              Значи, по обективни причини Неоникс няма да участва, искате ли малко да прекъснем, щото и аз мисля да участвам в Универсум 2, което започва ако сте видяли, да се съсредоточим там!

              Comment


                Ами ок
                То и аз нещо се ослушвам около Универсума, пък и Империал ме подлага на обсада да съм участвал, ама аз още се правя на разсеян
                XV mile the sea brode is
                From Turkey to the Ile of Rodez...

                Comment


                  Ново правило, всички участвали в JET са длъжни да търгуват и се съюзяват в Универсума, аз казах, хау!

                  Comment


                    hahahahaah iskam i azzzzzzz
                    bulgaria on three seas

                    Comment


                      :argh:
                      Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                      Неизвестен руски адмирал

                      Comment


                        друг софтуер, много широк, ако това питаш

                        Comment

                        Working...
                        X