Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Правила, предложения и лакардии

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #61
    Абе не че разбрах добре правилата ама реших да участвам пък да става каквото ще Пиши ма към страната на Оста. Само ми кажи от кога почваме да се пуцаме и какво трябва да направя когато дойде време да почваме играта. Едва ли ще бъде нещо сложно. Поне мисля да я играя докато почне играта на Голъм пък и може и двете да ги играя едновременно ще видя. Прати ми информация и какво трябва да направя на ЛС когато всичко бъде готово и да почваме. Обаче гледай да ми пратиш това поне 4-5 дена преди да почне играта защото ползвам интернет само 1-2 на седмица.
    Къде и да одиш, къде и да шеташ, не се срами, не се плаши българин да си.

    Никой не е по-сляп от този, който не иска да вижда.

    Войната е много сладко нещо за тези, които не са я виждали.

    Comment


      #62
      Нямаш грижи, с Неоникс сте тим, ние с Грей, други?...
      ще пратя, картата, свалете си иначе втората версия, и нищо друго, картата е готова със сценарии, аз вчера я разгледах, по добра е от всичко което бих могъл да спретна, защото има тънки връзки, за превода на правилата, извинете ме, но нищо не съм превел, но ще се постарая. като гледам, един -два хода седмично е най- разумно, тамън ще можем и да ги обсъждаме внимателно.
      Ако някой ще се включва по нататък, да знае, че може, ама да се разбере с командващите, Неон и Грей съответно...
      Неоникс, не съм те забравил, ще джитнем преди старта!

      Comment


        #63
        @von Daniz - ОК, чакам да светнат лампите на просветлението и в Райха!

        @Shelenberg - Здраве желаем Oberstgruppenfuehrer Shelenberg, добре дошли в Главната квартира на ОКВ.
        Dulce et decorum est pro patria mori

        ОТТУКА ЗАПОЧВА РОДИНАТА -
        СЪС ГРОБ НА НЕЗНАЕН ЮНАК,
        НАД КОЙТО СМЪРТТА Е ПРЕМИНАЛА,
        СМЪРТТА НЕ И ВРАЖИЯ КРАК.

        Comment


          #64
          Eee Neonix много го повиши Шеленберг! Той е само SS-Brigadefuehrer!

          Comment


            #65
            Aa, не. При мен системата на йерархията е друга. Като начало давам най-високото звание и след това започвам да понижавам, а при особенни заслуги раздавам и самостоятелни апартаменти с климатична инсталация от зарин в концлагерите. :twisted:
            Dulce et decorum est pro patria mori

            ОТТУКА ЗАПОЧВА РОДИНАТА -
            СЪС ГРОБ НА НЕЗНАЕН ЮНАК,
            НАД КОЙТО СМЪРТТА Е ПРЕМИНАЛА,
            СМЪРТТА НЕ И ВРАЖИЯ КРАК.

            Comment


              #66
              За чин нямам абсолюно никакви претенции дори и редник да съм важното е да се бия за Хилядолетния райх 8)

              От къде да изтегля тази втора версия или това не важи за мен.
              Къде и да одиш, къде и да шеташ, не се срами, не се плаши българин да си.

              Никой не е по-сляп от този, който не иска да вижда.

              Войната е много сладко нещо за тези, които не са я виждали.

              Comment


                #67
                виж линка в началото на темата, първия пост, хилядолетнико, ще ти се белеят чорапите при Ел Аламейн хиляда години

                Comment


                  #68
                  я опиши с две думи как се играе
                  albireo написа
                  ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                  Comment


                    #69
                    Имаш карта, сили зададени, но това не значи че като се уговорите не може и да добавите, има си дивизии, авиационни съединения, баталЬони, полкове, местиш ги по картата и те ти заемат хексовете, това е в зависимост от съплай, който е в снабдителни точки и не може много да се отдалечаваш от него, походово е, има бонуси за бронирани сили при ой, нации и неутрални които могат да се включат на по-късен етап ... не е с две думи, но това е en gros

                    Comment


                      #70
                      Мисля си за един онлайн учебник, но това може да стане събота и неделя, уви на работа не мога да го снадя. на първата картинка виждате нашествието на италианците в Египет и бригадата пустинни плъхове, които ги чакат!

                      А ето как изглежда за сега обстановката около Малта и Сицилия, без военноморските сили. В ляво се виждат изброени някои италиански зенитни части, които със сигурност ще трябват

                      Comment


                        #71
                        Кажи ми само кое трябва да изтегля от сайта? Да не е където пише: Download после в таблицата Version и после тегля JET 2.2.3 (jet-223.zip), JET 2.2.3 (jet-223.tgz) и jet-src-223.zip или бъркам.

                        А иначе ако разбера по-добре играта (защото все още не ми е много ясна) ще ни молиш с Неоникс за милост
                        Къде и да одиш, къде и да шеташ, не се срами, не се плаши българин да си.

                        Никой не е по-сляп от този, който не иска да вижда.

                        Войната е много сладко нещо за тези, които не са я виждали.

                        Comment


                          #72
                          Re: Арбалети

                          Теглиш от тук http://www.microteam.fi/cgi-bin/jet-223.zip ,

                          А бре фукльо, такъв бой ще ядете, че после ще заеквате на швабски

                          Comment


                            #73
                            Ама айде да направим нещо по въпроса с боя, а?! Давайте да почваме пък въпросите ще ги решаваме в хода на играта
                            XV mile the sea brode is
                            From Turkey to the Ile of Rodez...

                            Comment


                              #74
                              ако всички се чувстват готови поне за експеримент, съм съгласен, предлагам обаче да сме аз срещу Грей, Неоникс от мен,Шеленберг от Грей, за да няма забавяне, не че имам вождически амбиции...
                              Казвайте съображения!

                              Comment


                                #75
                                Аз по принцип нямам нищо против, защото то май ти и Грей сте по-навътре в нещата. Аз вчера я поразцъках малко и някои неща ми се поизясниха, но още има бели петна.

                                @Даниц - Дискетата на която ти носех файлчето с отговора ми се оказа прецакана и затова утре ще ти пратя файлчето.
                                Dulce et decorum est pro patria mori

                                ОТТУКА ЗАПОЧВА РОДИНАТА -
                                СЪС ГРОБ НА НЕЗНАЕН ЮНАК,
                                НАД КОЙТО СМЪРТТА Е ПРЕМИНАЛА,
                                СМЪРТТА НЕ И ВРАЖИЯ КРАК.

                                Comment

                                Working...
                                X