Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Игрови обявления

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Игрови обявления

    В тази тема ще поства единствено посредника на играта.
    Тук ще се пускат всички важни обяви и информативни съобщения, свързани с хода на играта. По-важните от тях ще се дублират и с писма по личен канал до всеки от участниците.

    #2
    Които от играчите са готови могат да ми изпращат своя вариант на историята на игровата им държава. Изпращайте ги на посочения адрес (forumna_igra@yahoo.com).
    Припомням, че идеята на "предварителната история на държавата" е следната: трябва да се съобщят накратко важни събития, най-вече тези довели до сегашното състояние на държавата и текущата форма на управление (споменете я съвсем кратко и описателно). Желателно е текстът да не е повече от 12-20 изречения (може и по-малко) и да е в лапидарен стил.

    Comment


      #3
      Между другото, желателно е всички да си изберат някакви имена за ролевите персонажи, като с тези имена ще участват в играта (а не с форумните си прякори). Изпращайте ми ги на пощенския адрес на посредника, а аз после ще ги обявя тук, във форума на играта и на страницата й (когато се сдобия с работещ компютър, което ще е тия дни).

      Comment


        #4
        Успях най-после да направя обновление на сайта - вече са завършени политическата и икономическата секция - утре ще кача и социалната. Надявам се в събота да действа вече и военната.

        Comment


          #5
          Появиха се някои напълно оправдани възражения срещу сложността на текущия икономически модел, затова в момента изработвам алтернативен, който вероятно ще кача някъде най-късно до следобеда. Все още не съм сигурен кой от двата ще остане в крайна сметка - това може да се реши и с гласуване.
          Така че сред връзките ще има такава към "стария модел" (по-сложния) и към "новия" (значително по-опростен и концептуален или поне такава е идеята ).

          Между другото - ще се радвам ако щом възникнат някакви въпроси или коментари ги споделяте - било то в темата за въпроси около играта или на ЛС.

          Comment

          Working...
          X