Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Предварителни пазарлъци

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    да - когато загърмят батареите...

    Comment


      Това ми навява казармени спомени, песента на дивизиона: " ...запей ти наша батарея, запей отново с пълен глас, запейте ХИЛЯДИ след нея..."
      Не че намеквам за нещо (това последното е адресирано към Крилов)

      Comment


        Краят на историята

        Да, имаше там някакви "гори от стомана" дет се въпзправяха, и песен на "бойни дула" имаш също. ВЪобще, пълне легион а ла "Обитаемия остров" .

        Comment


          Онзи ден си я прочетох отново Неповторима
          albireo написа
          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

          Comment


            На мен ми навява спомени за "Островът на доктор Моро". Тъжни спомени .........
            Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
            Неизвестен руски адмирал

            Comment


              Хърбърт Уелс, ако не греша
              "Мисля, това което казвам, но неказвам, това което мисля"

              И други затворници
              нека четат пред вратите
              нашата памет остъклена
              с надпис:"Всички отидоха на Фронта!"


              Comment


                засега участничките в ССИ Брюксел`36

                Белгия
                Япония
                Франция
                Индия
                Ирландия
                Холандия
                Русия
                Испания
                Индонезия
                Швеция
                Малта
                Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                请您死在地狱般的阵痛
                [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                きさまはしんでくださいませんか
                [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                Comment


                  Официално комюнике на индонезийското правителство
                  През 19.. г. (или около 5 години преди официалното летоброене на играта) в Сурабая, провинция Сингапур (!) на Индонезия се проведе среща на която участваха представители от Индия, Индоннезия, Испания, Ирландия, Малта и Холандия. Заявилият участие представител на Швеция не присигна.
                  На срещата страните подписаха документ, известен като "Хартата на Необвързаните страни" и създадоха "Лига на необвързаните". Страните от Лигата декларират бъдещото си неучастие във военни съюзи и отказът и да приемат войната като средство за решаване на международните противоречия. Всяка от страните запази пълен суверинитет над вътрешната и външна политика, извън рамките на Лигата. За председател на създадената Международна Комисия на Лигата бе избран държавния глава на Индия. той ще предствлява страните от Лигата на международните форуми. За председател на създадения финансов орган на Лигата - "SС Bank" бе избран държавния глава на Холандия. Банката е разположена на територията на Индонезия.
                  Страните-учасници във форума се надяват движението за необвързаност и отказа за разпалването на войни да стане приоритет за повечето държави в света. лигата остава отворена за всички желаещи да членуват в нея. Заявки за ратификация на Хартата, както и екземпляр от нея могат да се получат чрез кореспонденция с Председателя на Международната комисия на Лигата.
                  Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                  Неизвестен руски адмирал

                  Comment


                    опа - грешчица с поста

                    Comment


                      Ами грешчица. то сега почват самите пазарлъци.
                      Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                      Неизвестен руски адмирал

                      Comment

                      Working...
                      X