Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Предварителни пазарлъци

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Предварителни пазарлъци

    Понеже Негово сиятелство се разсмърдя отварям нова тема за договорки преди началото на играта. Аз имам ясен спомен чве той и в предишната не беше голям дипломат: офейка с открадната лодка по средата на конференцията.
    Та за държавите: въпросът е принципен и освен географско положение засяга името и на държавата и принципите на управляващият.
    Предлаганите договоренности нямат нищо обнщо с евентуалните правила и държавно устройство.
    Чакам отговор от гвардееца.

    #2
    Но ще получиш първо моя.

    1. Може би съм единствения който е водил адекватна дипломация с реални резултати. И това че никой не чуваше за моята диломация само доказва че тя е била достатъчно ефективна и деликатна.

    2. Лично мой принцип е , който препоръчвам и на вас, никога да не правя договорки преди началото на играта. Това отнема много от колорита на самата игра, а и обикновенно става тка че имате предварителни уговорки които е невъзможно да се изпълнят по време на играта. поне изчакайте правилата.

    3. Конференцията от която моят представител си тръгна бе крайно немотивираща. нямаше ясна нужда от отва да се ограничават нечии флотове по какъвто и да е начин. И по соро звучеше от рода" Ако се хватан, ще ги метнем всичките и ще сатнем морски господари"

    4.Да не говорим за крайно обидното държане на Английския дипломат , който явно мисли да продължи в същия дух. Повярвайте ми мистър Гоги, вие няма да имате никакви реални споразумения и дори преговори с Кралство Белгия преди да се научите да говорите възпитано.

    И това не важи само за играта, но и за форума. като модератор ви съобщавам че ме безпокои начина ви на изказване на идеите си и ще бъда принудан да ви взема под личната си опека и да ви цензурирам най-безочливо. Така че имайте предвид. тук се събират интелегентни хора с достоинство и няма да търпя изказвания от рода "Негово сиятелство се разсмърдя".

    Желая ви приятна игра, макар че има усещането че именно вие пак ще ми развалите удоволствието от чисто дипломатична игра с разумна политика във всяка държава водена от реални цели.
    Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

    请您死在地狱般的阵痛
    [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
    きさまはしんでくださいませんか
    [kisamawa shinde kudasaimasenka]

    Comment


      #3
      Аууу че високомерно. Вие като модератор можете да си правите каквото искате и да взимате под своята опека каквото ви душа иска. Като ми говорите за дипломация: направихте ли си труда да прочетете документите линк към които бях дал? А да сте се занимавали с моркс история? И как преценихте че конференцията е била безсмислена когато вашето участие се състеше в появяване изказване от сорта "това нас не ни интересува", фръцване (ох този израз няма да ви хареса) и оттегляне? И после говорим за дипломация?
      И при положение че се съобразих с вас и отворих нова тема където да не дразня височайшата ви особа, какво още искате? Да съгласувам с вас всеки пост който пиша? Изобщо да не пиша?

      Comment


        #4
        Дипломация , господин, не е преговори за "весело да става" и обмяна на "комплементи". Кгато наистина не ме засяга определен проблем - то е напълно нормално да бъде игнориран. Аз прецених , дори въз основа на вашите линкове и моите нищожни познания за корабостроението и морското дело, че подписването на подобен акт само ме ограничава и не ми дава нищо на среща. Простият факт е че обсъждания документ установяваше статус кво по моретото, което Русия не я устройва като една империалистична по своята същност държава. Жалко е че трябва да ви обяснявам такива елементарни неща. Но явно вие разбирате от дипломация , колкото и аз о морско дело.

        Иначе по въпросите ви:
        - Пишете, но мислете какво пишете. дори от елементарна безопасност. Много е дипломатично всичка да знаят колко процента от ВП на едната държава ще бъде предадена на другата. Това са предмети на тайни преговори, господа.
        - Ако искате да се консултирате с мен по някакъв въпрос влизащ в моята компетенция (политология и допломация)1 можете да ми пратите Лично съобщение.
        - Относно езика ви, нистина би желал да спазвате опредлен такт.
        Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

        请您死在地狱般的阵痛
        [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
        きさまはしんでくださいませんか
        [kisamawa shinde kudasaimasenka]

        Comment


          #5
          ---

          За какви пазарлъци става въпрос, кой иска да ме корумпира (за връзка с офиса ми за превод на сумите тел и факс- 000-00-00. Работи 24 часа дневно).
          А иначе преди да съм видял какво ми е приготвил Ам-Гъл няма да се мръдна пръста за каквито и да е договорки.
          Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
          Неизвестен руски адмирал

          Comment


            #6
            Когато и АКО говоря с Вас ще го имам предвид, същото се отнася и за всички които имат някакви претенции.
            При наличие на желание бихме могли да дискутираме има или няма Руссия полза от една такава конференци, особенно предвид че тя е
            една империалистична по своята същност държава
            но с малката подробност че е континентална и с крайно неблагоприятно по отношение на флота геогравско разположение.
            BTW:Това какво би трябвало да значи :? :
            Пишете, но мислете какво пишете. дори от елементарна безопасност

            Comment


              #7
              Хех, Авис е това. Ми значи че след играта ще ти публикува писанията :lol: :lol:
              Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
              Неизвестен руски адмирал

              Comment


                #8
                Голямо важно. Ако съм се срмувал от това което казвам е нямало да го кажа.
                А ти нямаш ли нещо да предложиш в пазарлъците. Както виждаш съм готов да се разделя с Япония за съответната цена.

                Comment


                  #9
                  Хехе, плащам само ако реша че си струва-в случая не си струва. Пък и не съм ревнал чак толкова. освен това ако започнеш като Супер сила си с доста преимущества. Аз не ги искам.
                  Но може да се попазари за нещо като почне играта. Дори и сега. Както казват турците-ако не се пазариш не ти е сладка печалбата.
                  Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                  Неизвестен руски адмирал

                  Comment


                    #10
                    Това значи че още от сега всички ще знаят че сте в стратегически съюз и ще се възползват от това си знание за да изградят супер коалиция срещу вашия непобедим съюз. Друго си е да нападнат вашата мижава страна и да се натъкнат изневеделица на Непобедим съюз Дипломацията излиза наяве чак когато е нужно да обявиш резултата от нея, товарищ Гоги.
                    Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                    请您死在地狱般的阵痛
                    [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                    きさまはしんでくださいませんか
                    [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                    Comment


                      #11
                      Авис, не знаех че си такъв поклонник на Бисмарк и Метерних. Няма нужда от такива завери. Това си е игра все пак . За приятно прекарване на времето.
                      Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                      Неизвестен руски адмирал

                      Comment


                        #12
                        Ееех другарю за много прости ни смятате вие. Замного открити. Нека поживем пък ще видим какво ще стане.

                        Comment


                          #13
                          дипломацията си е дипломация, но придружена от остро копие върши по-добра работа, мисля.

                          Но наистина смятам, че до излизане на правилата обсъждане на съюзите и условията по тях трябва да изчака.

                          Comment


                            #14
                            Одзава, темата за играта вече е обсъждана. Основната цел на тази игра не е просто забавление! А опит да накараме хората да вникнат в механизмите движещи световната политика. В този аспект "Мао решил че му харесва повече да бъде Президент на САЩ и са се сменили с Рейгън срещу 10% БВП" е чиста проба лигавщина и проваляне на играта на другите хора. Надявам се Гоги да се вземе в ръце и да възприеме играта като нещо по-сериозно.
                            Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                            请您死在地狱般的阵痛
                            [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                            きさまはしんでくださいませんか
                            [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                            Comment


                              #15
                              Съгласен съм! Взех си бележка.
                              Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                              Неизвестен руски адмирал

                              Comment

                              Working...
                              X