Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Предварителни пазарлъци

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #76
    Хм, прибързано е да се водят подобни конференции на този етап преди нищо да е ясно.
    albireo написа
    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

    Comment


      #77
      Изяснете ситуацията...
      "Мисля, това което казвам, но неказвам, това което мисля"

      И други затворници
      нека четат пред вратите
      нашата памет остъклена
      с надпис:"Всички отидоха на Фронта!"


      Comment


        #78
        Досега следните държави са изявили желанието си да участват в Световните Спортни Игри "Брюксел`36":

        Белгия
        Япония
        Франция
        Индия
        Ирландия
        Холандия
        Русия

        Ако някой от играчите не е получил писмо с поканата и основната информация, нека ми съобщи на ЛС.
        Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

        请您死在地狱般的阵痛
        [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
        きさまはしんでくださいませんか
        [kisamawa shinde kudasaimasenka]

        Comment


          #79
          Прикоткване на моделисти

          ПРЕДЛАГАМ:


          През първия ход от играта да бъде проведена среща на най-високо ниво за икономическо сътрудничество, на която да присъстват всички държави.

          Нуждата от такава среща се обуславя от разпределението на ресурсите в играта, както и от различните насоки на икономиката на всяка страна. Сигурен съм, че ползата от такава среща е очевидна за всяка държава, а сключените там споразумения ще обуславят до голяма степен политиката по време на самата игра.

          Ако владетелят на Швеция е съгласен, нека срещата се проведе там.

          Comment


            #80
            Предлагам първо да видим ресурсите си пък после да се договаряме.
            Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
            Неизвестен руски адмирал

            Comment


              #81
              разбира се - предполагам до началото на играта те ще станат ясни, а конференцията предложих да е през първия ход.

              Comment


                #82
                Белгие етествено ще изпрати свой представиел на тази конференция, кто естествено не се обременява с някакви задължения по обсъжданите на нея проекти.

                Последно заявили участие в ССИ:

                Белгия
                Япония
                Франция
                Индия
                Ирландия
                Холандия
                Русия
                Испания
                Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                请您死在地狱般的阵痛
                [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                きさまはしんでくださいませんか
                [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                Comment


                  #83
                  Не си четеш ЛС, княже, И Индонезия зави участие. Ако не ни искате на игрите защо тогава ни каните?
                  Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                  Неизвестен руски адмирал

                  Comment


                    #84
                    Longanlon написа
                    ПРЕДЛАГАМ:


                    През първия ход от играта да бъде проведена среща на най-високо ниво за икономическо сътрудничество, на която да присъстват всички държави.

                    Нуждата от такава среща се обуславя от разпределението на ресурсите в играта, както и от различните насоки на икономиката на всяка страна. Сигурен съм, че ползата от такава среща е очевидна за всяка държава, а сключените там споразумения ще обуславят до голяма степен политиката по време на самата игра.

                    Ако владетелят на Швеция е съгласен, нека срещата се проведе там.
                    Нещо не схванах смисъла на срещата. Почти ми звучи като планова икономика. Или сигурно "големите" ще си поделят ресурсите на малките?
                    Кажи какво точно имаш предвид. Или ще се събираме на моабет :?

                    Comment


                      #85
                      хехе, не бъди толкова предубеден.

                      целта е да се постигнат икономическо споразумения между страните съобразно ориентацията им в производството, за да се избегнат военни конфликти за ресурси.

                      ще бъдат представени и може би съгласувани приоритетите на различните държави за вътрешно производство и международна търговия, ще бъдат сключени сделки за експлоатация на природни находища в държавите, които нямат интерес/възможности да ги разработят сами.

                      и други.

                      Comment


                        #86
                        Mdaaa Wyprost е че всички ще искат най-апетитната мръвка. Как смяташ ще си я поделят? Най-многото още в първи ход да възникант търкания и потенциални конфликти. Все пак ме съмнява "баницата" да бъде разделена мирно.
                        Е някой от нас може да са настроени милитаристични и реваншистки и просто да си търсят повод за война :twisted:

                        Comment


                          #87
                          Последно заявили участие в ССИ:

                          Белгия
                          Япония
                          Франция
                          Индия
                          Ирландия
                          Холандия
                          Русия
                          Испания
                          Индонезия

                          Заформя се една стабилна олимпиада
                          Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                          请您死在地狱般的阵痛
                          [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                          きさまはしんでくださいませんか
                          [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                          Comment


                            #88
                            Добре, Швеция би изпратила представители на Олимпиадата.
                            Също така Швеция предлага на кръга от "Малки сили" да обсъдят на нейна територия своите финансови и икономически взаимоотношения.
                            "Мисля, това което казвам, но неказвам, това което мисля"

                            И други затворници
                            нека четат пред вратите
                            нашата памет остъклена
                            с надпис:"Всички отидоха на Фронта!"


                            Comment


                              #89
                              Heinz W. Guderian написа
                              Добре, Швеция би изпратила представители на Олимпиадата.
                              Също така Швеция предлага на кръга от "Малки сили" да обсъдят на нейна територия своите финансови и икономически взаимоотношения.

                              Ъ? Швеция територия ли има?


                              ....


                              А! Гледам картата от втори ход, извинете ме, хахахахахах Шегувам се разбира се! Швеция е на много интересно място
                              Канцлер на хазната

                              Comment


                                #90
                                eh, ти и твоите експанзионистични стремежи ...

                                Comment

                                Working...
                                X