Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Предварителни пазарлъци

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #16
    ле е лигавщина, просто той ми измъкна държавата под носа.

    Comment


      #17
      И толкова ли е важно това , че да развалите целия ролеви елемент. Обясни ми от позицията на личността на твоя лидер защо държавата ти ще дава на друга държава 10% от ВБП в продължене на няколко години?
      Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

      请您死在地狱般的阵痛
      [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
      きさまはしんでくださいませんか
      [kisamawa shinde kudasaimasenka]

      Comment


        #18
        Принципи и его на въпросния лидер. И не разбрах какво Вас конкретно ви засяга настоящата ситуация? Аз прото съм си пропуснал държавата и търся начин да си я върна. Но това с нищо не промня играта, нейното протичане и евентуален изход.

        Comment


          #19
          Е надявам се тогава да не се опитате да опирате държавния строй на Япония...Защото при такива принципи и его на микадото, той ще бъде набързо ....починал внезапно от стомашно натравене с тежки метали.

          Засяга ме защото съм вложил доста в създаването на концепции за този вид игри и ми е мъчно да гледам как за пореден път някой ги разбива заради някакви си глупотсти.
          Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

          请您死在地狱般的阵痛
          [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
          きさまはしんでくださいませんか
          [kisamawa shinde kudasaimasenka]

          Comment


            #20
            Хехе, натравянето с ТЕЖКИ метали никога не е внезапно, за разлика от ЛЕКИТЕ (калий под формата на цианиди, арсен под формата на сулфати и т.н.) Внезапно ще е натравянето само ако тежкия метал влезе под формата на куршум директно през коремната стена.
            Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
            Неизвестен руски адмирал

            Comment


              #21
              Ами не гледайте като не ви харесва. А ако сте участвали в създаването на тази конкретно игра и имате нещо против аз да участвам в нея може да си го кажете в прав текст, в противен случай смятам да продължа участието си така както намеря за добре.

              Comment


                #22
                Именно това имах предивид - това е за Одзава

                Гоги, ако бях участвал пряко в разработването на ТАЗИ игра, бъди сигурен щях да потавя въпроса по-остро. Но в този случай те оставям на собствената ти преценка.
                Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                请您死在地狱般的阵痛
                [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                きさまはしんでくださいませんか
                [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                Comment


                  #23
                  Много сме Ви благодарни поради което.

                  Comment


                    #24
                    Крильов, нека внеса малко спокойствие в обстановката, разяснявайки някои неща.

                    Опитът ми в подобен род игри е твърде минимален, но за сметка на това имах възможност да си избера държава с отлична стратегическа позиция. Това предимство аз бих заменил за друго предимство, при условие, че такова ми се предложи и аз го сметна за по-полезно за мен. Правилата на играта не са известни още, така, че всеки се стреми да извлече максимума от ситуацията доколкото му позволява липсата на информация.

                    Не всичко, което лети се яде, казваше баба ми, преди да се задави с нископрелитаща лястовица.

                    Comment


                      #25
                      Така е градено,това рушат!

                      ще ти задам същия въпрос:

                      Обясни ми от позицията на личността на твоя лидер защо държавата ти ще дава на друга държава 10% от ВБП в продължене на няколко години?

                      Вашият спор в момента е нещо от рода. родил съм се в България ама сега не искам да съм се родил там ами в Англия. но тъй като в България съм бил министър Председател ....искам и в Англия да съм министър председател. Поне като правите такива договорки правете си ги на лични съобжения и нарая кажета на водещия - это разбрали сме се да си сменим държавите.... Но да ползваш стратегически предимства в играта поради причини излизащи извън играта е крайно некоректно и погубва целия смисъл на играта.
                      Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                      请您死在地狱般的阵痛
                      [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                      きさまはしんでくださいませんか
                      [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                      Comment


                        #26
                        В общи линий Крилов е съвсем прав - рано е да се водят подобни разговори. От друга страна, докато играта все още не е започнала всеки, ако почувства нужда може да смени избраната държава с друга. Но не и въз основа на игрови споразумения.

                        Comment


                          #27
                          за мен играта започна още с избора на държава, така, че всичко след това е вече игра - дори и разговорът ми с теб сега.
                          Но да не отегчаваме всички с приказки - как приемаш Империализъм, смятам, е лична работа на всеки един. С Гоги ще се разберем, не се притеснявай.

                          Comment


                            #28
                            Излишно се карате. Името на държавата няма никакво отношение относно реалната история. В интерес на истината на мен лично би ми било интересно с всяка една държава в тази игра, просто не ми е проблем да вляза в различна роля. За какво са тия пазарлъци тука не ми е ясно.
                            Дипломация преди излизането на правилата наистина няма смисъл да се прави, освен някакви предварителни разговори.
                            albireo написа
                            ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                            Comment


                              #29
                              Имам малко, но надявам се разумно предложение към малките и желаещите да се вслушат средни държави. Поради несъмненото изоставане в икономиката и военната област от т.нар Велики сили предлагам да организираме "Лига на необвързаните". Членуващите в нея държави се задължават да си помагат икономически и да не участват във военни съюзи. Ако някоя от страните желае може да гарантира сигурността си на базата на двустранни спогодби с друга страна. Ако има желаещи могат да ми пратят писмо и да сме готови преди старта на играта.
                              Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                              Неизвестен руски адмирал

                              Comment


                                #30
                                ---

                                Идеята никак не е лоша, но какво имаш предвид под това от една страна държавите да не участват във военни съюзи, а от друга да може да гарантира сигурността си на база двустранна спогодба с друга страна?
                                Ще се счита ли за военен съюз ако Малта сключи пакт за ненападение с някоя велика сила?
                                PEACE & LOVE

                                Comment

                                Working...
                                X