Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Държавни флагове

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #16
    Тьй като аз ще направлявам сьдбините на Ирландия , ето и описанието на нейния флаг :
    Зелен крьст на Свети Андрей на бял фон .

    Comment


      #17
      Fairness is a wonderful attribute, Major Anderson. It has nothing to do with war."
      Page 97
      "Human beings didn't evolve brains in order to lie around on lakes. Killing's the first thing we learned. And a good thing we did, or we'd be dead, and the tigers would own the earth."
      Page 241
      "I am your enemy, the first one you've ever had who was smarter than you. There is no teacher but the enemy. No one but the enemy will tell you what the enemy is going to do. No one but the enemy will ever teach you how to destroy and conquer. Only the enemy tells you where he is strong. And the rules of the game are what you can do to him and what you can stop him from doing to you. I am your enemy from now on. From now on I am your teacher."
      Page 262
      Ender's Game

      Comment


        #18
        faso, това на колко държави е ?

        А аз съм обратното на креативен, така че ще мина и без флаг.
        По моя преценка съм обективен.

        Comment


          #19
          Флагът на Япония:



          Comment


            #20
            as

            Представям ви официалният флаг на Италия



            Ама много ме бива в съчетаването на цветове нали 8)
            <<..........>>

            Comment


              #21
              страхотен е - усетът ти за цветове е почти като на гаварнски кох...

              Comment


                #22
                отговори

                Това розово дълбае в мозъка ми
                По моя преценка съм обективен.

                Comment


                  #23
                  За мой флаг искам цветовете на нашта държава - бяло, зелено и червено макар че за държава съм си избрал Холандия, а за герб ще искам един злобен вълк.
                  Къде и да одиш, къде и да шеташ, не се срами, не се плаши българин да си.

                  Никой не е по-сляп от този, който не иска да вижда.

                  Войната е много сладко нещо за тези, които не са я виждали.

                  Comment


                    #24
                    Swerige


                    Да Ви представя нашата Велика страна...

                    Кралство Швеция се намира на Скандинавския полуостров. Граничи с Норвегия на запад, Финландия на изток, на юг е морето или иначе казано: Дания, Германия, Полша, Балтийските републики и Русия. Територията е около четири пъти по-голяма от тази на България или по-точно 449 964 km2, а населението е почти 9млн. души от които най-много са етническите шведи, фини и датчани. В религиозно отношение най-много са протестантите 3/4 и католиците, официциялен език разбира се е шведския, а официциялен празник е 6 юни.

                    Ето и нашата Велика история:
                    Още преди Христа започва заселване на германски племена, основно свеви, херули, готи. Към 500-600г. се образуват първите държавни образувания. Два-три века по-късно викингите биват покръстени и Швеция приема християнството. 1000г. се създава обединено шведско кралство, към което откъм 13в. е Финландия (част от Щвеция до 1809г.). А към 14в. Швеция, Дания, Норвегия се обединяват в Калмарска уния. Страната задълго се задържа като господар на Балтийско море, но към 18в. най-вече след войни с Русия запада и губи множество земи. В началото на 19в. Швеция воюва на страната на антифренската коалиция, но през 1814, когато по силата на Килския мирен договор получава Норвегия (независима чак през 1905) страната пази неутралитет. Швеция е основен защитник на идеята Европа и в частност Западна Европа да се превърне в безядрена военна зона.

                    официален флаг

                    официален герб

                    официален символ

                    къде се намираме
                    "Мисля, това което казвам, но неказвам, това което мисля"

                    И други затворници
                    нека четат пред вратите
                    нашата памет остъклена
                    с надпис:"Всички отидоха на Фронта!"


                    Comment


                      #25
                      Швеция

                      Кой ни пази...

                      Както е известно след известно време в "моята армия" ще се въведе работен ден от 9 до 17часа... Да, ама шведите не са мислели за вагабонтите от "Бойна Слава" и за да не се случи нещо в стил Петър Велики или Адолф Хитлер, т.е. работно време от 20 до 8... та и обработване, Ний, кралско Величество ще разчитаме на... 5.SS-Panzer-Division "Wiking".


                      В тази "малка" дивизийка за доброволци ще бидат приемани всички свободомислещи юнаци, които със силата на духа и тялото ще сломят всеки тиранин...

                      "Мисля, това което казвам, но неказвам, това което мисля"

                      И други затворници
                      нека четат пред вратите
                      нашата памет остъклена
                      с надпис:"Всички отидоха на Фронта!"


                      Comment


                        #26
                        Последните два поста освен флага и герба са абсолютен спам. Мисля че на Голъм вече му писна да обяснява, затова ще го повторя аз. Единствената връзка между държавите които сте избрали и реалната география и история са имената. Няма нужда да изнасяте игрово неприложими очерци тук.
                        Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                        请您死在地狱般的阵痛
                        [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                        きさまはしんでくださいませんか
                        [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                        Comment


                          #27
                          княз Крылов написа
                          Единствената връзка между държавите които сте избрали и реалната география и история са имената..
                          е, в някои случаи и географското разположение, мисля.

                          Comment


                            #28
                            Не мисли

                            Това че Англия пак се е паднала остров , не означава че ще почнете като като велик Домоген на Океаните
                            Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                            请您死在地狱般的阵痛
                            [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                            きさまはしんでくださいませんか
                            [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                            Comment


                              #29
                              Е, все пак и Япония е на няколко острова, пък и няколко други държави имат подобно на действителността разположение.

                              Comment


                                #30
                                Може това да е повлияло на даването на име на държавата но забележи бе Япония е до Англия А Белгия не е до Холандия ....в този смисъл очеркът за реална Швеция е напълно безсмислен в тази тема. както и за която и да е друга реална държава.
                                Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                                请您死在地狱般的阵痛
                                [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                                きさまはしんでくださいませんか
                                [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                                Comment

                                Working...
                                X