Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Общи въпроси около играта

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Айде де никой ли не иска да вземе Полша (Даниц дано не ми се разсърдиш ) , ще ме карате да пращам ЛС до някой потребители да ги зарибявам.
    Къде и да одиш, къде и да шеташ, не се срами, не се плаши българин да си.

    Никой не е по-сляп от този, който не иска да вижда.

    Войната е много сладко нещо за тези, които не са я виждали.

    Comment


      Не пип, че пляс! Долу ръцете от горна Англия!!! :imperial:

      Comment


        Абе тука май всеки замря я да попитам няколко въпроса

        Голум искам да те попитам кога долу горе ще тръгне играта или вече и ти не знаеш?

        Иначе към участниците, ако например до една седмица играта почне колко от вас са в готовност за нея? Също така колко от вас вярват че изобщо ще има такава игра? И накрая има ли отказали се от играта като последния беше Гоги?

        Дано с тези въпроси ти помогна поне малко Голум.
        Къде и да одиш, къде и да шеташ, не се срами, не се плаши българин да си.

        Никой не е по-сляп от този, който не иска да вижда.

        Войната е много сладко нещо за тези, които не са я виждали.

        Comment


          Ами тъй като не се знае ога ще почне играта и дали въобще ще почне, а аз не съм сигурен дали в момента на почването ще имам възможността да участвам - затова се отказах от толкова дейна роля, като премиер на Белгия. Ако играта все пак почне сигурно ще се включа като индустриалец или пак премиер , ако е свободен поста (ако имам възможност).
          Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

          请您死在地狱般的阵痛
          [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
          きさまはしんでくださいませんか
          [kisamawa shinde kudasaimasenka]

          Comment


            Пък аз съм изровил (във връзкас по-ранно питане на Голум) цените на кораби, само че за разлика от преди са само за една държава. Ако Водещият иска може да ги постна.

            Comment


              Ами прати ми ги на пощата или на ЛС, Гоги, ще ми свършат работа.
              Инак по другите въпроси - в момента оправям сайта на играта (че изчезна покрай играцията), та като го пусна ще е с пълната информация и ще можем да започваме. Но играта ще върви в по-друг вид - с повече роли в отделните държави и по-малко държави.

              Comment


                Уха, тогава се кандидатирам за Индустриалец.
                Значи ето я и историята: Кралят (демек аз) абдикира за да се отдаде на любов, като междувременно си се занимава и с бизнес а може да бъде и политическа фигура, даже по наша местан аналогия след време може да се завърне като министър председател, реститурам си половината Уелс....
                Айде отнесох се, ще ти пратя за руските кораби, а мога направо да ти направя съвсем просто конструкторче, даващо атака, защита, и изобщо страшно упростени игрови параметри.

                Comment


                  Ами тогава ще чакаме новите държави и новите длъжности както и вече готовата игра. Проблема е че пак ще трябва да се разпределят държави между участници, но пък може и да е добре
                  Къде и да одиш, къде и да шеташ, не се срами, не се плаши българин да си.

                  Никой не е по-сляп от този, който не иска да вижда.

                  Войната е много сладко нещо за тези, които не са я виждали.

                  Comment


                    В крайна сметка ще има или няма да има игра?
                    PEACE & LOVE

                    Comment

                    Working...
                    X