Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Избор на държави

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Хъм, ще каже, че опозиция ще има така или иначе - това е нещо нормално. Още повече, че социално-политическата система не само напълно позволява подобно нещо, но и би била безсмислена без него. Опозиция може да липсва ако решим въобще да се откажем от политическия модел (а и социалния до голяма степен ще ни бъде спестен) и тогава в играта ще участват само държави като отделни неделими и неразличими под държавното ниво субекти.
    Не че имам нещо против подобен род игра (още повече, че бих имал много по-малко работа като посредник в подобен случай), но просто тази не е такава. Когато направим игра от типа да речем на Axis&Allies, то тогава ще се откажем напълно от политическия модел и ще имаме само дипломация, простичък икономически модел и сражения. Но това несъмнено ще е друга игра.

    Comment


      Аз нямам нищо против опозицията. Тъкмо ще ми е по-интересно, още малко предизвикателства
      Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
      Проект 22.06.1941 г.
      "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

      Comment


        Аа, не се изразих правилно. Имах предвид опозицията във всички държави да бъде ръководена от теб, gollum, а то така или иначе в повечето ще бъде така, за да могат играчите да се занимават с по-интересни дейности .
        По моя преценка съм обективен.

        Comment


          Не съм убеден, че политическата дейност няма да е никак интересна, та затова и предлагам тази възможност. В крайна сметка политико-социалният модел не е замислен като някаква декорация .

          Comment


            Re: ---

            Възможно е, все пак сигурно си запознат по-добре от мене. Пък и нека бъдем либерални, да има повече свобода .
            По моя преценка съм обективен.

            Comment


              аз също нямам нищо против опозиционен лидер в Япония. Още един човек в затвора - голяма работа...

              Comment


                И последният гражданин сам себе си да арестува и зад решетките да се прибере

                Comment


                  хехе, нали знаеш как програмист на С++ решава задачата "да се намери лъв в пустинята и да се затвори в клетка" - просто присвоява на променливата 'пустиня' стойност 'клетка' и voilla! в този смисъл няма нужда гражданите да се тикат в затвора ...

                  Comment

                  Working...
                  X