Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Избор на държави

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #46
    Съжалявам и без да се обиждаш, Гудериан, но мисля че ясно обявих правилата за заемане на държава. Твоят пост (ккато и други желания - като това на Гоги за Англия или на Одзава за Япония) бяха направени преди 15:00 часа на 05.08 и съответно не са валидни. А към Испания прояви интерес друг участник. Ако искаш все още да участваш просто си избери някоя от останалите все още свободни държави.

    Ще трябва още отсега да предупредя всички играчи, че си падам малко формалист по отношение на процедурата, така че всички правила и норми, които ще се въведат в играта ще се спазват абсолютно стриктно и без изключения. Или поне аз ще следя за това и ще се опитам да го постигна.

    Comment


      #47
      подкрепям безусловно подобен формализъм! така шансът да се изпокараме за глупости драстично намалява.

      Comment


        #48
        Longanlon написа
        подкрепям безусловно подобен формализъм! така шансът да се изпокараме за глупости драстично намалява.
        Зависи... ако някой каже, че форамализмът е глупост, а ние се изпокараме заради него, то ще се скараме заради глупост... хехе

        Наздраве
        Канцлер на хазната

        Comment


          #49
          Мисля, че в тази тема мога да си заявя държава... тъй като единствената останала средна държава е Индия ще си взема нея... географското й положение не е чак толкова зле...не зная защо не я харесахте.

          Наздраве..
          Канцлер на хазната

          Comment


            #50
            ---

            Абе на мене ми се искаше да взема само провинцията Сингапур, но явно така не мога и от останалите държави си харесах Холандия така че там ме пишете.
            Къде и да одиш, къде и да шеташ, не се срами, не се плаши българин да си.

            Никой не е по-сляп от този, който не иска да вижда.

            Войната е много сладко нещо за тези, които не са я виждали.

            Comment


              #51
              Добре, има ли друга свободна държавица :lol: Е, разбира се, който не се придържа към правилата нема да го огрее 8)
              "Мисля, това което казвам, но неказвам, това което мисля"

              И други затворници
              нека четат пред вратите
              нашата памет остъклена
              с надпис:"Всички отидоха на Фронта!"


              Comment


                #52
                Все пак, ако например Швеция е свободна ме брпйте :!:
                "Мисля, това което казвам, но неказвам, това което мисля"

                И други затворници
                нека четат пред вратите
                нашата памет остъклена
                с надпис:"Всички отидоха на Фронта!"


                Comment


                  #53
                  Обява

                  Като гледам почти всичко се зае вече


                  Само два малки острова, за които може да станат интересни интриги останаха под влиянието на Посредника И така.... мисля, че сега е момента да пожелая успех на всички

                  Ще ме няма няколко дни и се надявам да не закъснея за въпросника и т.н.
                  Канцлер на хазната

                  Comment


                    #54
                    отговори

                    Все още остават две незаети държави - Корсика и Малта. Ако някой реши може да кандидатства за тях. Също така напомням, че са възможни достатъчно много други роли в играта, за които също може да се "кандидатства".

                    Comment


                      #55
                      като например?

                      Comment


                        #56
                        Sturmfuhrer написа
                        Ще ме няма няколко дни и се надявам да не закъснея за въпросника и т.н.
                        Абе и аз вече като си продадох компютъра ще ходя по зали и малко ще се бавя но долу горе най-малко поне два пъти на седмица ще ходя. За сега плановете ми са за сряда и събота. Така че си мисля няма да закъснея.
                        Къде и да одиш, къде и да шеташ, не се срами, не се плаши българин да си.

                        Никой не е по-сляп от този, който не иска да вижда.

                        Войната е много сладко нещо за тези, които не са я виждали.

                        Comment


                          #57
                          Като гледам ще си бъда тук и ще ви мъча...
                          Канцлер на хазната

                          Comment


                            #58
                            gollum написа
                            Съжалявам ... но мисля че ясно обявих правилата за заемане на държава. ... други желания - ... на Одзава за Япония) бяха направени преди 15:00 часа на 05.08 и съответно не са валидни. ... Ще трябва още отсега да предупредя всички играчи, че си падам малко формалист по отношение на процедурата, така че всички правила и норми, които ще се въведат в играта ще се спазват абсолютно стриктно и без изключения. Или поне аз ще следя за това и ще се опитам да го постигна.
                            :imprulz:
                            Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                            Неизвестен руски адмирал

                            Comment


                              #59
                              Първо, не се притеснявайте за времето - още има поне няколко седмици докато започнем истински играта. При това, когато разпратя въпросниците (това ще стане тия дни) ще изчакам всеки да отговори, преди да започнем.

                              Какви други роли са възможни?
                              Например - други политически роли - опозиционен политик в държавите, чието усторйство ще позволява съществуването на политически партии.
                              Икономически роли - магнат, сиреч едър капиталист. В тази категория попадат и "журналистическите" роли - собстевник на информационне агенция, като "Гадино" от предишната игра.
                              ЗА подобни роли може да се кандидатства и след началото на играта.

                              Comment


                                #60
                                добре играта ще започне тогава, а кога ще имаме възможност да се запознаем с правилата?

                                Comment

                                Working...
                                X