Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Загадки

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    ?

    Comment


      Не знам, малко ми прилича на някакъв вариант на PzII (но твърде малко), от друга страна, леко ми напомня за съветски лек танк (примерно, някакъв вариант на Т-70). Обаче не съвпада с някои от тях. Ще трябва да се търси.

      Comment


        Прилича и на едни руски разработки, на една опитна машина, проект 125, както и на един от по-ранните варианти на Т-50 (тогава се е водил обект 211).
        Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
        Проект 22.06.1941 г.
        "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

        Comment


          Мисля си, че все пак е Т-70М или Т-80. На картинките се виждат и двата и, честно казано, приличат на снимката на Дрейк. Може би все пак е Т-80 (оръдието повече ми прилича на неговото в този вариант).
          Attached Files
          Last edited by gollum; 21-01-2010, 15:55.

          Comment


            Точно Т70М е.

            Comment


              Каква е тази "хеопсова пирамида" ?
              Attached Files

              Comment


                Някакъв вариант на Sd.Kfz. 250. "Пирамидата" имала ли е серийно производство или е само прототип?

                Comment


                  Имаше един вариант на 250 (и на 251) за артилерийска наблюдатели. В момента не помня как точно изглеждаше "надстройката", но това изглежда като някакъв вид "наблюдателница", макар че нещо ми се вижда височка.
                  Хъм, не, сега проверих и не е това. Има един вариант за превоз на боеприпаси за батареите StuG-ове, но нещо не ми се вярва да е изглеждал така.
                  Last edited by gollum; 26-01-2010, 21:25.

                  Comment


                    Оставил е сигнатурата http://www.bild.bundesarchiv.de/cros...536568/?search[view]=detail&search[focus]=46

                    Приликата с базовата машина http://www.panzer-reich.co.uk/leicht...t-sdkfz-10.htm е мноого далечна.

                    Comment


                      аха, ясно, вярно че не сме уцелили, че става въпрос за влекач. А пирамидата е контролен пункт за пускане на ракети Фау-2.

                      Comment


                        Не бях чувал подобна система да се използва извън експерименталните.Странна комбинация.

                        Panzer-Reich.co.uk could be yours today! Discover the power of a premium domain. Contact us now to own this incredible asset.

                        Comment


                          Какво е това?

                          Comment


                            вероятно L3/35


                            айде малко лесни нещица:


                            1.




                            2.

                            Comment


                              Тази пропагандна 34-ка с високоговорители съм я засичал някъде.Беше интересна статия.

                              Comment


                                1. да
                                2. ?

                                Comment

                                Working...
                                X