Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #46
    просто хал хабер си нямате от флот, 1т желазо качено на танк и на кораб съвсем няма една и съща важност, според вас защо Има толкова конференции и договори с цел да се уреди положението на флотите и нито една коята да разглежда танковете? Ама правете си каквото искате.

    Comment


      #47
      ---

      Чак пък "хал-хабер"? Мисля че дотолкова си имам представа, но както и да е. Вярвам не смяташ, че дипломацията се свежда до конференции на които се определя максималният тонаж и калибъра на главната артилерия.
      Като и да е, въпросът е съвсем другаде - целта на въпросните конференции е да се ограничат или направляват нещата с морските въоръжения, а това може да се прави и при абстрактна система. В играта подобни конференции могат да ограничават общия тонаж на капиталните кораби (за целта си има абстрактен показател, който разбира се не е точно "тонаж", но не това е същественото). Могат и по същия начин да се ограничават "въоръженията", сиреч показателите за ефективност. И ефектът ще е точно същия с тази разлика, която може би е важна за теб - че няма да има възможност за хитруване, каквато има в реалността. Но в крайна сметка целта е приемливо ниво на реалистичност, а не натурализъм.

      Comment


        #48
        ---

        не съм се опитвал да те убедя, просто казах че за мен спорът вече няма значения.

        Comment

        Working...
        X