Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Заместители на TrackIR

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Заместители на TrackIR

    Здравеите господа пилоти

    Намерих нещо много интересно в нета. Нещо, което може да замени TrackIR и е на достъпна зена. Посетете: http://www.mousevision.com/ и http://freelook.org/
    За тези, които не са на "ти" с англйския - работи на същия принзип, само че ползва web камера.
    Надявам се да ви е полезно

    =VNVV=ED

    #2
    Това нещо за което говори =VNVV=ED става, но има още неща които да се поизчистят. От година време на един руски форум се обсъждат проблеми по този проект и има голам напредък от първоначалната версия, но е необходима още за да достигне нивото на Track IR :cry: . И после за програмката Cam2Pan е необходим код, защото тя е trail.
    А на нашия пазар съм виждал да се предлага и това:

    Каската за мен е много малка и неудобна (пък не ми е толкова голяма уж главата). Имат и същите проблеми като руснаците по-горе.
    Бих дал 130 долара за Track IR, вместо да се занимавам с експерименти как да накарам това чудо да работи както трябва.
    А най-интересното е, че в New View програмата има подръжка и на двете устройства - значи все пак ще го бъде :lol: .
    По едно време щях да го правя и аз, имам познанията и възможностите (все пак навремето правих дипломна работа на тема Дистанционни управления), но като си представих колко време ще ми коства това, избрах да си летя без него - отколкото да не летя докато съм зает с него .
    Но кйто има желание и време - УСПЕХ!
    Salute!

    Comment


      #3
      Ако искате да помечтаем заедно за някои технически чудесии вижте това:
      В этой части мы продолжим обзор по VR-шлемам, в котором я приведу самые лучшие современные модели, имеющиеся в продаже.

      Вниматилно да ни се окапете само . То не че и моите лиги не текат, ама ... к'во да се прави беднотийка :o , макар че 500-600 долара толкова ли са много :lol: .
      Salute!

      Comment

      Working...
      X