Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Каюткомпания-място където офицерите пият чай и си приказват

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #61
    миналата седимица имаше моделчета на катери/съвременни/ самолетоносача Ентърпрайз в 1:535 от Ревел и доста ме впечатли.Чудя се дали да не го купя
    П.В.

    Comment


      #62
      Towа дето е "Батъл ъф мидуей"????Аз нещо не го харесах много, пък и ти нали не събираше самолетоносачи? Та пак да попитам: там дават ли да се отварят кутиите?

      Comment


        #63
        Китът е същия.Не съм сигурен, че ще ти разрешат. Собственикът е малко опак, с мен е близък уж, но не съм сигурен
        П.В.

        Comment


          #64
          Абе и с мен уж е мил, всеки път като отида ми се мазни. Но Кварталният магазин ми е по-удобен и там на всички е разрешено да отварят и да гледат.
          Ти осещаш ли как само ние двамата пишем в този форум? Ама пак сме много старателни

          Comment


            #65
            Станахме големи монополисти :lol:
            П.В.

            Comment


              #66
              Пишете си пишете си на мен ми е интересно
              Макар, че можехте да сте малко по-умерени с цифрите но се преживява :lol:
              Fairness is a wonderful attribute, Major Anderson. It has nothing to do with war."
              Page 97
              "Human beings didn't evolve brains in order to lie around on lakes. Killing's the first thing we learned. And a good thing we did, or we'd be dead, and the tigers would own the earth."
              Page 241
              "I am your enemy, the first one you've ever had who was smarter than you. There is no teacher but the enemy. No one but the enemy will tell you what the enemy is going to do. No one but the enemy will ever teach you how to destroy and conquer. Only the enemy tells you where he is strong. And the rules of the game are what you can do to him and what you can stop him from doing to you. I am your enemy from now on. From now on I am your teacher."
              Page 262
              Ender's Game

              Comment


                #67
                аа, пишете разбира се. А някой ден и Звяра ше се върне и с odzava сте таман компания А ний си четем отстрани и ако имаме въпроси, питаме.

                Все пак, колко хора приказват в темите за танкове? 3-4?
                albireo написа
                ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                Comment


                  #68
                  То не че много са ми ясни танковете, ама за две вериги и едно оръдие к`во да се говори. Виж при корабите е друго нещо
                  Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                  Неизвестен руски адмирал

                  Comment


                    #69
                    Дааа, корабите са върха, всичко най-най-най дето се сетите.

                    Comment


                      #70
                      За мен корабите са мощ въплътена в метал
                      П.В.

                      Comment


                        #71
                        А за мен е по-важна идеята, в корабите има вложени най-много конструктивни идеи. Все пак аз се оливам малко повече от нормалното по железата.

                        Comment


                          #72
                          Лелеййй. Тези в морската част на форума на Криле са тооолкова зле, ама тооолкова зле че просто ви е бледна фантазията. Чак аха аха и да си повърна шоколадите дето ги закусвам, така ме догнусе че и смешно ми стана едновременно. Как ви звучи: е Ланкастъра потапят линкор :lol: :lol: То дори Тирпиц докато е кроткал ввъв фиорда повечко са го атакували. :lol: Абе зле са,

                          Comment


                            #73
                            При последната атка не са ли били 30 ланкастъра?
                            П.В.

                            Comment


                              #74
                              Аз ти казвам на онези фантазиите. ако ти се четат вицове влез да се посмееш. Ама преди да им гръмне форумът още по-големи ги беха натворили, Ланкастът мята по топмачтовия метод бомпа по движещ се линкор, :lol: :lol: :lol: и не само я мята ами има попадение че и се връща в базата,

                              Comment


                                #75
                                Ланкастър-топмачтовик , я сега авиоспециалистите да ме светнат за маневреността на тая щайга. Не мога да си представя тоя самолет да направи подобно нещо. Всъщност може, ако атакува броненосец модел 1890 г.Дайте линкче към форума на Криле.
                                Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                                Неизвестен руски адмирал

                                Comment

                                Working...
                                X