Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Каюткомпания-място където офицерите пият чай и си приказват

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    von Danitz написа
    Ех, не може ли и аз едно адмирале на Супермарината на изток от Гибралтар?
    Bitte, ама Супермарината ще е неутрална до средата на 1940 г. Освен да ни образуваш нерви май с друго няма да можеш да се похвалиш
    Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
    Неизвестен руски адмирал

    Comment


      [QUOTE=Gaden Gogi....Иначе към средат ана следващата седмица съм на линия. Иначе вие оревахте орталъка че съм щял и острова да бомбя при положенеи че съм го написал още в предната тема..но за да няма хъка мъка когато се освободя ще резюмирам своята теза.[/QUOTE]
      С нетърпение чакаме следващата седмица. А аз хем ще похуртувам с Динайн за правилата.
      За бомбардировките на Англия - ОК. Но там ще се разправяш с Моряка.
      Тезата можеш да я резюмираш, но сега тя ме интересува само от НЕЙНАТА СТИЛИСТИЧНА ГЛЕДНА ТОЧКА. По скоро си планирай производството. Защото ще има известна мъка и напъни, само ако се окаже че самолета ти е неспособен да свърши необходимите за целта задачи да няма пак - отказвам се ...
      Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
      Неизвестен руски адмирал

      Comment


        И над Острова го очакваме. Приготвили сме му разни интересни изненади. Ама не знам защо си мисли че само той ще бомбардира острова, а неговите летища никой няма да ги закача? А RAF и Кралската морска пехота имат два много интересни полка сформирани вече по това време....
        И двата имат на сметката си чудни зулуми във Франция
        В един красив момент мислиме пробно да комадироваме малко народ от наземната служба за насочване в Бреговото Командване с цел провеждане на един технически експеримент с нещо свалено от един самолет и монтирано на друг :mhehe: .
        Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.

        Comment


          Както сте я подкарали или ще сте неприятно изненадани или ще оревете орталъка

          Comment


            Ние не се отказваме, защото като не знаеш какво е станало на края все те гризе любопитството
            Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
            Неизвестен руски адмирал

            Comment


              Gaden Gogi написа
              Както сте я подкарали или ще сте неприятно изненадани или ще оревете орталъка
              Oт кво ?
              Разбира се алтернативката важи в две посоки. А не да ревнеш че ти искаш Уралбомбер ама ние трябва да те посрещаме с Фейри Батъл, щото с Фейри Батъл няма да те посрещаме
              Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.

              Comment


                Споко бе ще видиш оставете човек амалко да поработи пък после ще се занимаваме с глупости

                Comment


                  Gaden Gogi написа
                  Споко бе ще видиш оставете човек амалко да поработи пък после ще се занимаваме с глупости
                  Ще видя. Ама да не взема и аз да го изиграя алтернативно и да кандърдисам Уайтхол(в случая представляван от Одзава ) и вместо да залагам Лайъни да разделя всичките тия пари на лицето Франк Уитъл и заводите на Ролс Ройс в Дарби(таман преди 4 часа минах покрай тях с влака) и Армстронг Авиейшън Фактори за изследователски, внедрителски и производствени дейности(като ще е алтернативка - нека е тотална) щото ще ревнеш на умряло, че съм искал "гумени" незнамсикво, минал съм в настъпление в Битката за Британия, искали сме да правим грозни работи на уралбомбер и т.н.

                  Meжду другото(малко клюкини) одеве във влака четох(при това в сериозно списание като Airplane International) как са кръстили една от бомбите на Барнс Уолис а именно Tall Boy. Докато вървяла разработката на чудото на един от сътрудниците на Уолис му се родил син. Бебето било общо взето доста дълго според статията и се очертавало да стане висок младеж и така покрай поздравите за таткото и пожеланията за младежа само се появило и името на бомбата.
                  Пак според същата статия името на сина на въпросния сътрудник на Уолис било написано с тебешир на единия Tall Boy който бил хвърлен по Тирпиц.
                  Last edited by Sailor_Malan; 24-02-2007, 22:50. Причина: Автоматично сливане на двойно мнение
                  Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.

                  Comment


                    Уф, пък ние ще си направим блицбомбери и швалбета, така и така излизат преди британските

                    Comment


                      Sailor_Malan написа
                      Ама да не взема и аз да го изиграя алтернативно и да кандърдисам Уайтхол(в случая представляван от Одзава ) и вместо да залагам Лайъни да разделя всичките тия пари на лицето Франк Уитъл и заводите на Ролс Ройс в Дарби(таман преди 4 часа минах покрай тях с влака) и Армстронг Авиейшън Фактори за изследователски, внедрителски и производствени дейности(като ще е алтернативка - нека е тотална) щото ще ревнеш на умряло, че съм искал "гумени" незнамсикво, минал съм в настъпление в Битката за Британия, искали сме да правим грозни работи на уралбомбер и т.н.
                      Как така ще се преразпределят парите за линкорите.... Не позволявам хулигански постъпки с морския бюджет
                      По височайшо нареждане от Адмиралтейството самолетите като значим фактор в морските битки се отлагат до ... 2040 г? :38:
                      Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                      Неизвестен руски адмирал

                      Comment


                        E хубаво айде щом началството не дава - няма
                        Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.

                        Comment


                          Иначе човека с пурата ще се размине с писането на "Втората светова война". А аз замислям издаването поне на 12 тома, без притурките още на 9-10 месец от войната. Трябва да има малко драматизъм. Иначе язък за приготовленията на Гогенвафе и лилипутския Гогенкригсмарине.
                          Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                          Неизвестен руски адмирал

                          Comment


                            Odzava написа
                            Иначе човека с пурата ще се размине с писането на "Втората светова война". А аз замислям издаването поне на 12 тома, без притурките още на 9-10 месец от войната. Трябва да има малко драматизъм. Иначе язък за приготовленията на Гогенвафе и лилипутския Гогенкригсмарине.
                            Да, за необходимостта човека с пурата да вземе Нобелова награда не се бях замислил
                            Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.

                            Comment


                              А като е алтернатива, италианците могат ли да свалят от елдинга 3-те капитални и да почнат разработката на някакви Савои-Маркети-Фиати с 9 двигателя/винаги нечетно/ и с бомбени отсеци за 10 тонни морски мини, които да преградят Гибралтар и Суец?

                              Comment


                                von Danitz написа
                                /винаги нечетно/
                                Toва пък що? За късмет?
                                Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.

                                Comment

                                Working...
                                X