Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Каюткомпания-място където офицерите пият чай и си приказват

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #46
    Извинявай за допълнителния спам, но така и така самоо ние пишем.Виж и този линк
    П.В.

    Comment


      #47
      Абе гледах ама пиша само колко би струвало в GB, а ние (или поне аз) не сме там.

      Comment


        #48
        Cowboy way

        Айде целувай ръка:

        Нали това искаше. Магазинът е британски, казвай кога ще си поръчваме.

        Comment


          #49
          не моем ли чрез кредитна карта да поръчаме в Аннглия?Тъкмо има два крайцера - Рипълс един за теб един за мен
          П.В.

          Comment


            #50
            Ами аз ти казах че в момента това не ми е приоритет, просто има доста други модели за довършване, но ако поръчваш може и да се включа.

            Comment


              #51
              добре.Ще го направим.Аз мисля и за една трета възможност
              П.В.

              Comment


                #52
                Която е?...След малко ще разделя темата. най-вероятно ще прехвърля моделистките раговори в Каюткомпанията.

                Comment


                  #53
                  имам едно приятелче руснак - голям фен на Кобриг и всичко що е в 1/720 или 1/700.Можем да му намираме модели в този мащаб и да му ги пращаме в САЩ - той следва там, а той да ни праща на мен в 1/600 - на теб в 1/700 на бартер.Преди време той ми подари Айрън Дюк от Еърфикс.Можем да се опитаме да го съблазним с нашия - български мизерен пазар
                  П.В.

                  Comment


                    #54
                    А ти къде си видял "Комбриг" в България??? А ако аз го поръчам от Москва и после тръгна да го изпращам в САЩ то ще излезне вятър и мъгла.

                    Comment


                      #55
                      не, предлагам ти той на теб да изпраща Кобриг на мен Еърфикс и други, а ние да ме пращаме на бартер Италиери, Монограм, Ревел в 1/720 и други.В Ян бибиян са пуснали модели на Звезда
                      П.В.

                      Comment


                        #56
                        Е че то там няма ли си всичко??? къде е този Ян Бибилян? А фют дали има

                        Comment


                          #57
                          Така викат на Малкия Цум :o
                          П.В.

                          Comment


                            #58
                            Aха, и какво друго имаше?Нещо ново? Нова фирма?

                            Comment


                              #59
                              Видях тежкия крайцер Пола и още няколоко корабчета, но всички са в 1/350 от Звезда или нещо подобонПравили по лиценз Ревел.Кутия и рисунките са малко груби, иначе не съм ги отварял
                              П.В.

                              Comment


                                #60
                                Ама то там дават ли да отваряш кутиите? А аз питах дали принципно има нови неща, аз нали всякакви модели правя (е самолети не особенно охотно).

                                Comment

                                Working...
                                X