Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шоуто на Пахлави

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Шоуто на Пахлави

    Добър вечер скъпи гости в студиото, добър вечер и на вас, наши слушатели. Аз съм Пахлави ибн Трифонхар, от днес шоуто ми вече може да се слуша в цялата страна, а ако Аллах даде сила на радиоприемниците ви и по-далече
    Сега да преминем към тазвечершния обзор на новините. Както стана традиция напоследък, ще започнем със няколко статии от любимто на всички ни ГАДИНО /дружен смях разтърсва цялата зала/ С последното си изказване, господата от ГАДИНО направо избиха крокодилите, дет' се вика. Но да не бъда голословен, зачитам: "...не винаги журналистическото перо може да бъде купено и все още се намират достойни хора, които поставят истината над всичко. Радваме се, че сред нашият екип се намират подобни люде..." Представяте ли си, дами и господа, сред екипът им се намирали и честни хора! Уважаеми господа от ГАДИНО, и сред пясъка на пустинята сигурно се намират камъни, но както казваме ние, една камила пролет не прави.
    Но нека подходим колегиално и дадем възможност на господата то ГАДИНО да се защитят. Затова днес на гости ни е една много специална личност, дами и господа аплодирайте призрака на Ричаааааард Лайъъъъъъън. /аплодисменти, влиза Любо ибн Нейков с чаршаф на главата/
    - Добър вечер господин Лайън, как се чувствате.
    - Ами напоследък ме мъчи едно главоболие, но иначе съм мъртъв.
    - Господин Лайън, трудно ли ви беше да направите репортажа си?
    - Ами не беше лесно, господин Трифонхар, през много трудности преминах докато успея да напиша репортажа си, аз и колегите ми бяхме ограбени няколко пъти, около десет пъти ни биха, а два пъти ни и нае...аха. И това само в кораба на отиване. Е всъщност на един от колегите ми му хареса, но това е друга история...
    - А как се справихте с преходите в пустинята и с постоянните иракски патрули които стралят на месо само да ги погледнеш?
    - Ами... ъъъ, а да, сетих се, аз съм служил десет години във флота, дванайсет във спецчатите, осем години съм бил шпионин в различни държави, имам черен колан по карате, кунг-фу, муай тай, айкидо, айдахо, айсикю и много други източни бойни изкуства. Също имам и медали по борба свободен стил.
    - Впечатляващо!
    - Ами да, така е не отричам, аз работя репортер само защото ми дават огромни суми за да пиша глу... ъъъ заради любовта ми към истината, исках да кажа.
    - Добре, как след като сте били във източната част на Саудитдска Арабия, сте успели да видите опожарни села и изклани жители, след като Иракската армия очевидно е нападнала от запад и от юг? Или според вас за три дена цялата иракска армия може да прекоси страната през пустинните райони, които междувпрочем са почти изцяло на запад, а не на изток, а самият Риад са намира в източният край на пустинята. А и как сте преминали през фронта без да участвате в сражение не ми е ясно?
    - Ъ-ъ-ъ, амиии... ние тичахме... да заради това ще да е било, аз тичам много бързо, нали ви казах, бил съм във флота. Първо заобиколихме иракските армии и после вървяхме след тях... да, точно така беше.
    - Наистина не ви е било лесно... добре че сте такъв начетен човек, а също и полиглот, все пак за вас около стоте различни наречия говорещи се на арабския полуостров не са проблем.
    - Така е, наистина, аз от малък имам увлечение по чуждите езици, знам английски, немски, руски, френски, испански, полски, италиански, езика на глухонемите, сръбски, двоичен код, гръцки, турски, петдесетина китайски диалекта, японски, индийски, индиански, всичките маймунски езици, аборигенски, чифутски, а напоследък мога да говоря и с призраци.
    - Как ще коментирате слуха, че изобщо не сте били в Саудитска Арабия, а репортажите ви са плод на развинтеното ви въображение, и дълбоките джобове на някои хора?
    - К-к-к-кой ви каза това? Това не е вярно! Това е долна лъжа! Аз се чувствам обиден, искам извинение от всеки един от вас, от бенда, от балета и от сценаристите! Няма да допусна така да се гаврите със пЪметта ми!
    - Дами и господа, господинът напусна студиото, изглежда го засегнахме с нашите въпроси...
    Така, това беше всичко за тази вечер дами и господа, пожелавам ви приятна вечер и Аллах да бди над вас!
    Но всъщност чакайте първо да ви разкажа един виц: колко репортера на ГАДИНО са нужни за да се напише статия? Незнаете? Отговорът е за колкото си платите

    Last edited by Deimos; 21-04-2011, 12:17.
    <<..........>>

    #2
    Dulce et decorum est pro patria mori

    ОТТУКА ЗАПОЧВА РОДИНАТА -
    СЪС ГРОБ НА НЕЗНАЕН ЮНАК,
    НАД КОЙТО СМЪРТТА Е ПРЕМИНАЛА,
    СМЪРТТА НЕ И ВРАЖИЯ КРАК.

    Comment


      #3
      Е нямам думи. Това е. Момчета вие сте номер 1.
      Поздравления!
      То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

      Comment


        #4
        :lol: :lol: :lol: :lol: новото ми любимо радиошоу :lol:
        albireo написа
        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

        Comment


          #5
          Е щом има такъв интерес ще взема да го направя редовна рубрика, то и без това си останахме без национална медия...
          P.S. Харесва ли ви новото ни лого?
          <<..........>>

          Comment


            #6
            Е вие избихте рибата.
            То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

            Comment


              #7
              въобще цялата идея и изпълнение са брилянтни, продължавайте в същия дух! Даже може да имате гости в студиото от ЩАСТИЕ

              (сериозно, смятам че има голяма нужда от една консервативна медия като баланс на откровено либералното ГАДИНО)

              albireo написа
              ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

              Comment


                #8
                Поздравления! :rock: :rock:
                Намерихте си един редовен слушател и голям почитател.
                Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                Неизвестен руски адмирал

                Comment


                  #9
                  (извън игровата ми роля)
                  Идеята е много добра и я подкрепям - колкото повече играчи заемат и недържавни игрови роли - още повече, на СМИ, толкова по-добре за игровата реалност. Ще очаквам с нетърпение да заробати сайта на шоуто .
                  Инак, идеалния вариант би бил ако има поне 2-3 отделни играчи, които нямат други, освен СМИ роли. Така определено ще се получи нов слой на играта и реалността ще се обогати. Но при текущата оскъдица на играчи, това е два ли е много вероятно.
                  Един апел към други вероятни играчи - не забравяйте, че има и опозиционни роли, както и множество дурги възможности в играта, освен това да участвате в определен екип.

                  Comment

                  Working...
                  X