Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ot Snoshti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Ot Snoshti

    Hi, Mnogo se izkefih na dvoikite otdavna iskah da poletq v 2-ka!
    Nadavam se pak da potrenirame malko!

    #2
    тва значи ли че си си променил мнението за нашата псевдо ескадрила в която сме против руснаците))
    Шегувка)) радваме се че ти е харесало.Препоръчвам ти да ползваш слушалки следващият път защото те чувахме с много шум
    su27 AKA =VNVV=Stoyanov
    ______________________________
    "Ще се видим във Валхала!"

    Comment


      #3
      И ние сме доволни от тренировката,
      а ти направо трябва да си горд - още при първата си тренировка срещу реален противник, свали в дуел опитен пилот като ПЕ_Микро! При това победата си беше чиста - ние със Стоянов летяхме встрани и не сме се намесвали!
      Браво, това е начинът да станеш страхотен пилот!

      Comment


        #4
        Stoyanov написа
        тва значи ли че си си променил мнението за нашата псевдо ескадрила в която сме против руснаците))
        Шегувка)) радваме се че ти е харесало.Препоръчвам ти да ползваш слушалки следващият път защото те чувахме с много шум
        Sys slushalki sam , tova e ot dvigatelq )))
        ne znam moje bi kompa mi e malko shumen ,ima vutre kolkoto iskash ventilatori ,kat go zapusna se blashi bebeto))

        Comment


          #5
          =VNVV=Stef написа
          И ние сме доволни от тренировката,
          а ти направо трябва да си горд - още при първата си тренировка срещу реален противник, свали в дуел опитен пилот като ПЕ_Микро! При това победата си беше чиста - ние със Стоянов летяхме встрани и не сме се намесвали!
          Браво, това е начинът да станеш страхотен пилот!
          Ne go poznavam ПЕ_Микро( ne sme se sreshtali predi imam v predvid ), no tova ne beshe Duel , 4oveka beshe v neizgodna pozicia ,az mu visnah na opashkata ...i shteshe da e ebati rezila da ne go svalq , duel az razbiram edin sreshtu drug s ednakvi samoleti,bez preimushtestva (pozicionni), a onova se beshe savsem drugo!Osven tova go gonih polovin 4as dokato go svalq , taka 4e ne go ocenqvam kato golqmo postijenie ,no shtom kazvate , 4e tova e na4ina da "станеш страхотен пилот" -shte se staraq - 10x

          Comment


            #6
            Snoshti sled kato rzvalihme servera ostanah malko da probvam taktikata B&Z,izkefi me donqkade ,4e ne me svalqt ,no puk i za smetka na tova i az mnogo malko samoleti svalih!
            Az do sega sam igral samo s La-7,tam svalqm pove4e ,no i men me svalqt dosta )))
            Abe trqbva da se leti ! Letene mu e maikata !

            Comment


              #7
              Foxy
              Nablegni poveche na strelbata s predvarenie. Mnogo e vazno pri B&Z taktikata, zashtoto pri neja samo minavash pokrai zelta i se otdalechavash i imash mnogo malko vreme za prizel i strelba. Kogato usvoish tova, shte svaljash mnogo poveche i shte budesh svaljan mnogo po-malko
              Privet
              =VNVV=ED

              Comment


                #8
                Новини

                Prav si neshto oshte ne moga da svikna s pricela na mesera-mai slagam mnogo predvarenie i za tova ne stava,vreden navik ot La-to ,zashtoto tam v pove4eto slu4ai strelqm s pretovarvane i slagam mnogo golqmo predvarenie ,a s mesera trqbva po -malko ---znam go tova ,no oshte ne moga da go postigna ,trqbva malko da potreniram pove4ko i predpolagam shte stane))

                Comment


                  #9
                  Абе то и аз не мога да свикна все още с новия прицел.....
                  поне за изпреварването на растояния окло 200м бях свикнал а сега не мога да уцеля(окръчност-а на кръстачката помагаше много)
                  su27 AKA =VNVV=Stoyanov
                  ______________________________
                  "Ще се видим във Валхала!"

                  Comment


                    #10
                    И при мен е така.
                    С новия прицел на Ме-109 е голям зор да се стреля точно! С тази уголемена окръжност губя чувството за дистанция.
                    Старият вариант на мрежата на прицела беше по-добра и автентична.
                    Ето как изглежда наистина:

                    Сравнете я с тази, на снимката в подписа на Стоянов. Правена е при стария вариант на играта, преди АЕР.

                    "Оръжейниците" от Мадокс явно са се поуляли. :cry:
                    =VNVV=Shilo
                    Въздушните на Негово Величество Войски

                    Comment

                    Working...
                    X