Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Майтапи

    Предлагам, ако една от държавите бъде нападната , другите НЕЗАБАВНО да нанесат контраудар. Положението е отчайващо.
    Така и така евентуално ще бъдем отнесени, но поне да го понесем геройски. Няма какво да губим!
    Една по една, няма да издържим на ударите-поне да се опитаме да направим нещо заедно
    То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

    #2
    Самураите няма да трепнат ако ще всички гай джини да им се изсипят на главата. :rock:
    Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
    Неизвестен руски адмирал

    Comment


      #3
      Понеже положението е критично трябва да преминем към драстични мерки за обръщане на играта - основния ни противник СССР дърпа адски много икономически. За това предлагам да му бутнем прът в колелата:
      Кажете кой има там разузнавателна мрежа, аз имам само един мижав агент внедрен. Който има най-много ще поеме контрола над операцията. Та ще използваме разузнавачите ни и ще се разберем примерно всеки да дава по 20 ИК на ход за финансиране на реакционните кръгове в СССР. Все пак сигурно има недоволни или привърженици на царизма още (ако не, ще създадем). Смятам, че единствения ни шанс е да помогнем за организирането на една контра-революция. Вие какво ще кажете? (сигурно и ЮАС ще ги навия да участват и те, като си го знаем Княза )
      XV mile the sea brode is
      From Turkey to the Ile of Rodez...

      Comment


        #4
        Абе... вие се оправяйте с разузнаването, аз съм пуснал танковете и скоро ще газим руснацита в Москва :lol: Всъщност можем да пратим някой друг агент, ама ще видя как са финансите първо че тея пари все не стигат :roll: Между другото ще е хубаво и вие да имате някаква армия, особено Япония, че сами може и да не успеем
        <<..........>>

        Comment


          #5
          Добра идея, ама нас ни изгониха от там. Не успяхме да внедрим никой. Но можем да пратим манджурите.
          Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
          Неизвестен руски адмирал

          Comment


            #6
            Ами ок, аз ще се заема, но не е лошо да отделите някакви финанси за тая цел всеки ход.
            XV mile the sea brode is
            From Turkey to the Ile of Rodez...

            Comment


              #7
              Добре де, аз разясних идеята с революцията и на австралийците, сигурно и те ще се съгласят. По тоя случай предлагам
              1. Да се създаде фонд "Помощ за онеправданите" , където всеки от нас да внася по 10ИК на ход.
              2. Този фонд да бъде управляван от един от нас (бих предложил себе си защото ще мога да навия и Княза да се включи и то с повече от 10 ИК), който да го използва за внедряване на агенти и за подготовка на контра-революцията.
              2. След получаване на феедбак как върви операцията след примерно 5 хода, да решим точния момент на възстанието.
              XV mile the sea brode is
              From Turkey to the Ile of Rodez...

              Comment


                #8
                Ами добре, ти се заеми, ние като си даваме заповедите за хода ще отделим и за фонда, само трябва да кажеш на Воланд да ти праща и данните колко пари са се събрали(всъщност той ще си го прочете от тука де . Аз на тоя ход няма да мога да отдля нищо, но на следващия ще дам и за този.
                <<..........>>

                Comment


                  #9
                  Да, и аз не отделих този ход нищо. Кой когато може. Значи пишете ги за фонд "Помощ..." и ще помоля Воланд да сумира всички преводи и да ми ги пише в следващия ход в ревузлтатите, че да знам с колко разполагам.
                  XV mile the sea brode is
                  From Turkey to the Ile of Rodez...

                  Comment


                    #10
                    Япония ще отделя колкото е необходимо за разгрома на общият враг!
                    То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

                    Comment


                      #11
                      Не вярвах че един военен министър може да го напише, ама на четете:
                      Милитаристи! Ще ни разорите държавицата с плановете си за война. Революция ми замислили. Ами по-добре насочете СССР да воюва някъде-да речем срещу Китай или Индия. А ние само да помагаме. Сами си просим бомбите върху фабриките.
                      Но след като Микадото е дал заповед считам за целесъобразно следното:
                      1. Отделяме на този ход 10 ИК за фонда.
                      2. Започваме мащабно военно строителство
                      3. Залагаме първия си линкор ( с наши средства )
                      4. Ориентира ме се към континента и забравяме океана.
                      5. Ако Австралийците в даден момент ни забият нож в гърба искаме черно на бяло че сте на наша страна.
                      Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                      Неизвестен руски адмирал

                      Comment


                        #12
                        Хей, Одзава, как може едва сега първия линкор бре :o Флотът на Негово Величество заложи няколко още първия ход
                        А на сериозно - ако СССР тръгне да воюва срещу Китай или Индия, то ние няма да сварим да им помогнем, толкова бързо ще ги отнесе
                        XV mile the sea brode is
                        From Turkey to the Ile of Rodez...

                        Comment


                          #13
                          Ми ние си наблягаме на икономиката, а не трошим пари за пушкала, ама като искате да воювате :0
                          Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                          Неизвестен руски адмирал

                          Comment


                            #14
                            Абе вие си заложете частите които отнемат много време, пък плачайте по-малко. И накрая когато имате повече пари ги платете.

                            А с Австралия се надявам, че няма да имате проблем. Все пак ще се присъединят към пакта и подобно отношение от съюзник не се предполага.
                            Dulce et decorum est pro patria mori

                            ОТТУКА ЗАПОЧВА РОДИНАТА -
                            СЪС ГРОБ НА НЕЗНАЕН ЮНАК,
                            НАД КОЙТО СМЪРТТА Е ПРЕМИНАЛА,
                            СМЪРТТА НЕ И ВРАЖИЯ КРАК.

                            Comment


                              #15
                              Абе то хубаво че ще се присъединят. Тогава ти ще си рефера ако нещо се издъни в разпределяне сферите на влияние в Азия. Иначе звучи добре. А как стои въпроса с Франция?
                              Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                              Неизвестен руски адмирал

                              Comment

                              Working...
                              X