Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тракове за окуражаване!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Тракове за окуражаване!










    Забележете повредения двигател на Ф-4ката на единия трак.Работи само на 100%. Сефте виждам. И стъпката не може да се регулира ръчно.

    Ще трябва да ги запазите със "Save Target As", забравих да ги зипна, ма не ми се ъплоадват 3 МБ пак

    #2
    Някой поиска трак от ВЕФ. Ето един, тука съм Jabo s Е-4/B. Гръмнаха колоната пред очите ми, така че само едно автомобилче ми изяде бомбата, но понеже ескорта ни спеше, свърших и неговата работа

    Емил roX!

    Comment


      #3
      Я стараюсь с ними не летать с партизанской эскадрилией)))
      Пилотов много слабых и гибнешь часто когда с ними летишь(((
      Или они уходят с торону или их убивают а потом и тебя)
      На "летучем голандце" впервые в нашу честь запалят факела

      Comment


        #4
        Като командир на тази ескадрила, мога смело да заявя, че изглезда си попаднал на лоши пилоти от нас. Има такива, да. Но има и още по-лоши от партизаните. Те са на средно и малко по-високо ниво, което е приемливо за тим от 50 човека

        Велес, покажи ми кой и къде е избягал от битката(бягал,стоял настрана както ти се изрази). Вчера разжалвах PE_Golub точно поради тази причина и искам да знам дали има още такива

        Comment


          #5
          Във връзка с казаното от Кхан и Велес...
          Едно от най-неприемливите неща във ВЕФ е да избягаш от битка!
          Допустимо е да излезеш от боя СЛЕД КАТО СИ СЕ БИЛ и:
          1. Самолета ти е силно повреден и не може да е ефективен в битката;
          2. Свършил си мунициите;
          3. Ранен си.
          Имайте впредвид, че ако усетят някого да се скатава или да гледа боя отстрани, без да помага на отбора си - жална му майка!
          И понеже аз не искам да нося позора заедно със страхливеца, ще предложа да бъде изключен от =VNVV=!
          Заради такива случаи останалите ескадрили ще лепнат петно на целия тим, никой няма да иска да лети с нас, да оставим настрана подмятанията и подигравките във форумите.
          Ще се опитам да формулирам накратко основните принципи на ВЕФ:
          - Лети един отбор, независимо от колко ескадрили е съставен;
          - По време на мисията всички се подчиняват на командира на мисията, обикновено това е пилота с най-голям опит. Командите му са задължителни за изпълнение, негова е и отговорността при загуба.
          - Последното място където можете да се откажете от мисията е Хипер Лобито. Влезете ли веднъж в мисия - трябва да летите. И то както трябва.
          - Оновната цел на мисията е ПОБЕДА НА ОТБОРА, не подобряване на статистиката на отделния пилот. Чак след като видите, че няма живи противници можете да се поразпуснете и да погърмите по някой камион или влак.
          - Следващото по важност СЛЕД победата на отбора е оцеляването на пилота. И 5 противника да сте свалили, ако са ви убили няма да има кой да получи медалите ви.
          - Хич не си и помисляйте да ИЗБЯГВАТЕ БОЯ. Да зяпате отстрани или отгоре как избиват съотборниците ви. Да атакувате САМО единични, пушещи и повредени цели. Първо защото все някой ще ви забележи и после дупе да ви е яко! И второ - докато се скатавате ще избият съотборниците ви, ще изгубите мисията и после точките са или малко или никак.

          Ако се сетите още нещо тук е мястото да споделите. Пак ви казвам - бийте се храбро, с ум и сърце, както подобава на български орли!
          По добре славна смърт отколкото позорен живот!

          Comment


            #6
            Само за пример ще ви разкажа за една от последните мисии, които летях във ВЕФ - ей тва е линка към рапорта:


            Та още преди мисията бая се чудих дали да седна на слота в лобито (Шмитца може да го потвърди), щото отгоре се бяха наредили 4 РОССА, и то от най-добрите - Сатори, Дервиш, Папа и Карон, плюс 4 поляка от 303 ескадрила, не ги познавах. Както и да е, реших да вляза, заредих мисията и веднага ми се прииска да ида на море - 8 Емила (БФ 109 Е4) срещу 4 Як 1 и 4 Ла 5. Като прибавиш и класата на пилотите треа да ви става ясно за какво става дума.
            Излетяхме, основната част от ескадрилата ни бяха финландци - 3 от LLv26 и 1 LLv34. Достатъчно опитни пилоти за да преценят, че с тези самолети срещу тези противници нямаме шансове. И вместо да тръгнем да ескортираме своите рикони, каквато беше целта, дадоха команда да прехващаме руските. Хубаво, ама РОСС-овете са от такава класа, че с лекота разгадаха намеренията ни, и вместо да прехващат нашите рикони с 4-те Ла-та се изсипаха с всичките си самолети да прикриват риконите си!
            Аз летях воден на Пдог, получихме заповед да намерим и унищожим риконите. Направихме го, всъщност направи го Пдог, аз само гледах отблизо, не се наложи да стрелям изобщо, той сваляше Пе-тата от първия заход!
            След това се върнахме кам мястото, където нашите постепенно губеха боя от руснаците. В момента когато приближихме тъкмо убиваха последния наш. Атакувахме един як, Пдог го убиха буквално за секунди. Останах сам, имах преимущество във височина което вероятно би ми позволило да избягам, поне можеше да опитам, но не го направих.
            Влязох в боя срещу 6 противника с ясното съзнание, че ми остават минути живот. Оказаха се около 2 минути...
            След като видях, че последния финландец е мъртъв ми мина през главата идеята за оцеляване. Бяхме достатъчно далеч с Пдог, с добро предимство във височината за да избягаме. Но нито той нито аз го направихме, не защото сме герои, а защото така разбираме отборната игра. Един за всички - всички за един!
            Пък и къде на друго място можеш да си позволиш да се правиш безнаказано на герой освен в компютърните игри!
            Квото и да става - не е наистина...

            Comment


              #7
              Мда съгласен съм със Стеф.Онази вечр когато правихме коопа ми направи впечатление че долу горе всички гледахме да се пазим един друг,както трябва да е според мен.Оцеляхме почти всички без Светлио,но каква е основната идея-споделих я със Стеф,Шило и Стоянов.В коопа онази вечер не разбирах изобщо кой-кой е,просто като видех противникова стрелба по наш самолет се опитвах колкото мога да чистя противника от опашката на съотборника.Съответно виждах същото отношение и от другите,което е похвално.Мисля че в общи линии така трябва да действаме и във ВЕФ.Има какво още да се изглажда но това с времето-УСПЕХ!!!:tup: :tup: :tup:
              =VNVV=Shmitza
              Днес съм вихър и стрела,
              владея царство без предел
              и съм със разперени крила
              и със сърцето на орел.....
              _______________________________________
              Въздушните на Негово Величество Войски

              Comment


                #8
                То да не мислиш, че някой знае кой кой е кат се завърти топката от самолети Аз лично почти винаги губя представа в битка, поне след първите наколко завоя

                Comment


                  #9
                  Така е, ама те после гледат лога, гледат кой е оцелял, кой не е! Къде е килнал някого или нещо!
                  И си правят изводи,
                  и ти ги гледаш тези неща, нали!?

                  Comment


                    #10
                    Качвайте малко тракове от ВЕФа.
                    Винаги има какво да научиш от тях, особена ако има учасници от класа.
                    .::Check SIX::.

                    Comment


                      #11
                      Tva e dobro )
                      Minavane pod most s glavata nadolu 8) az i shtek4o
                      =VNVV=Chakala

                      Comment


                        #12
                        Bravo Bravo

                        Veche imame i konkurenzija na "Blue Angels"
                        Die Fahne hoch

                        Comment


                          #13
                          Falke45 написа
                          Bravo Bravo

                          Veche imame i konkurenzija na "Blue Angels"
                          ... - Черните Орли!
                          =VNVV=Shilo
                          Въздушните на Негово Величество Войски

                          Comment


                            #14
                            Темата продължава тук: http://www.vnvv.com/forum/viewtopic.php?p=66#66
                            =VNVV=Shilo
                            Въздушните на Негово Величество Войски

                            Comment

                            Working...
                            X